KASTINIO SUKIMO EDUKACIJA

EDUKACIJOS APRAŠYMAS

Kviečiame visus niekada to nedariusius, bet norinčius turiningai praleisti laiką ir išmokti susukti tikrą žemaitišką kastinį! Nepakartojama edukacija, kurios kiekvienas dalyvis, profesionalios kastinio sukimo meistrės padedamas, pagal senąją kastinio gamybos technologiją iš pateiktų produktų pats suks savo kastinį. Tai nėra taip lengva, kaip gali pradžioje atrodyti, tačiau rezultatas bus džiuginantis.

Kastinį sukti gali tiek moterys, tiek vyrai, o jų grupės gali pasirungtyniauti tarpusavyje - visgi kieno susuktas kastinys bus skanesnis? Nesvarbu, kad dalyvių kastiniai bus sukami pagal tą pačią meistrės technologiją ir iš tų pačių ingredientų, tačiau esame tikri, jog kiekvieno kastinys gausis unikalus ir savito skonio.

Baigus edukacijos dalyviams sukti kastinius, organizuojama jų degustacija - degustuojamas ne tik savo, bet ir kompanionų susuktas kastinys. Jis valgomas prisikandant su lupenomis virtomis karštomis bulvėmis, pagardinant jas šviežiai paruošta kanapyne. Nerealus skonis, mmm... Na, o jei kastinio prisuksite tiek, kad jo dar ir liks po degustacijos - tai bus puikios lauktuvės jūsų namiškiams.

Jaunesniems vaikams gali būti organizuojama parodomoji edukacija, kai vaikai stebi kastinio sukimo procesą, klausosi meistrės pasakojimo apie kastinio istoriją ir jo valgymo tradicijas, o vėliau degustuoja meistrės susuktą kastinį prisikandant su lupenomis virtomis karštomis bulvėmis, pagardinant jas šviežiai paruošta kanapyne.

Kastinio sukimo edukacija - tai puikus laiko praleidimas ir gero skonio pajautimas! Dalyvauk ir susuk žemaitišką kastinį pats!

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • Kastinio sukimo edukacija
  • Visos priemonės ir produktai kastiniui sukti
  • Jūsų susuktas kastinys lauktuvėms į namus

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Užsakant edukaciją, galima įsigyti papildomų paslaugų, puikiai tinkančių su šia edukacija:

  • Kitos edukacinės programos
  • Pietūs ar vakarienė Telšių miesto ar kitoje vietovėje esančioje kavinėje, sodyboje
  • Nakvynė viešbutyje ar kaimo sodyboje
  • Pirties paslaugos
  • Kitas paslaugas

APIE EDUKACIJĄ

Vieta: Telšiai, Telšių rajonas
Trukmė: apie 1-1,5 val.                        
Kaina: 150 Eur  
Dalyvių skaičius: iki 10 kastinį sukančių asmenų, edukaciją stebinčių asmenų skaičius neribojamas          
Kalba: lietuvių, žemaičių, rusų  

Sezoniškumas: visais metų laikais

Teirautis dėl edukacijos užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu: