LŪKSTAS REST PARK

Informacija ruošiama.

Paslaugos

Apgyvendinimas poilsio nameliuose

Jaukūs dviviečiai, triviečiai, keturviečiai mediniai, senovinio stiliaus poilsio nameliai ant Lūksto ežero kranto – puikus pasirinkimas poilsiui gamtoje! Paprastumas, natūralumas ir komfortabilumas – visa, ko reikia gamtoje.

Palapinių stovyklavietė

 Poilsio parko palapinių stovyklavietė – nuostabi vieta mėgautis gamtos ramybe. Čia galite laiką leisti draugų būryje, organizuoti vaikų, suaugusiųjų, kolektyvų stovyklas, susitikimus. Palapinių stovyklavietės gyventojai gali taip pat naudotis poilsio parko  tinklinio, krepšinio ar futbolo aikštelėmis, laužavietėmis.

Kempingas

Keliautojai, vykstantys poilsiauti kemperiais, šiltuoju metų laiku kviečiami atvykti prie Lūksto ežero ir apsistoti poilsio parke esančiame kempinge. Čia galima gyventi kemperyje arba pasistatytoje palapinėje bei naudotis elektra, dušu, tualetu ir mėgautis parko ir ežero teikiamais malonumais.

Pirtis, kubilas

Draugai, artimieji ar kolegos, norintys smagiai pasibūti drauge, kviečiami pasikaitinti poilsio parko pirtyje ar 6 vietų karšto vandens kubile. 15 vietų pirties salėje su židiniu galite švęsti gimtadienius, sukaktuves ir kitas šventes. O labai pavargus po pirties ar šventimo, galima likti nakvynei pirties aukštutiniame kambaryje.

Vasaros lauko kavinė

Vasaros lauko kavinė su vaizdu į ežerą – niekur kitur tokios neįpareigojančios ir laisvos aplinkos nerasite! Šviežias maistas, baras, muzika, linksmybės, renginiai ir ežeras greta – visa tai ne tik poilsio parke apsistojusiems, bet ir visiems, norintiems skaniai pavalgyti ir gerai praleisti laiką.

Renginių organizavimas

Norite vasarą organizuoti renginį, tik nežinote kur ir kaip? Poilsio parko teritorija, talpinanti apie 5000 žmonių, ir jos 120 svečių talpinanti vasaros lauko kavinė, arba kavinė su banketine sale „Medininka“ Varnių miestelyje yra puikios vietos įvairaus žanro renginiams – nuo vestuvių pokylio iki smagios diskotekos. Pasakykite, kokio renginio Jums reikia, ir mes jį suorganizuosime!

Maitinimas

Kavinėje „Medininka“, kuri įsikūrusi Varnių miestelyje, apie 2,5 km nuo poilsio parko, galite pasimėgauti sočiais pietumis ar vakariene, gardžios kavos puodeliu. Taip pat galime pasirūpinti Jūsų šventės ar renginio dalyvių maitinimu kavinės patalpose ar pristatant maistą į renginio vietą.

Valčių, vandens dviračių  nuoma

Romantiškas pasiplaukiojimas vandens dviračiu ar valtimi, žvejyba Lūksto ežere – dar viena maloni pramoga poilsio parke, kuria gali naudotis parko svečiai. 

Ieškote gražios vietos poilsiui gamtoje prie ežero? Norite smagiai pavakaroti su draugais ar artimaisiais? O gal Jūs planuojate organizuoti renginį ar šventę ir Jums reikia tam
ypatingos vietos bei sumanių organizatorių? Mes pasiruošę Jums padėti! Susisiekime ir aptarsime viską iki smulkmenų!

Susipažinkime

Sveiki. Esu Laimis Viganauskas, poilsio parko „Lūkstas Rest Park“ direktorius. Poilsio parkas prie gintarinio Lūksto ežero – vieta, kurioje tiesiog gera būti. Čia grįžti į gamtą ir pasisemi iš jos energijos. Poilsio parko svečiai gali čia patogiai poilsiauti, naudotis joje esančia infrastruktūra, lankyti Varnių regioniniame parke esančius lankytinus objektus. Čia ypatinga vieta organizuoti įvairaus pobūdžio ir dydžio šventes, susitikimus, suvažiavimus, sąskrydžius, stovyklas, koncertus ir kitus renginius. Jūsų pageidavimu mes pasirūpinsime Jūsų renginio organizavimu, erdve, apšvietimu, dekoracijomis, šventiniais patiekalais, muzikantais. Tad kviečiu pasinaudoti poilsio parko „Lūkstas Rest Park“  teikiamomis paslaugomis!