POILSIS PRIE JŪROS ŠVENTOJOJE ŠEŠIŲ VIETŲ NAMELYJE

Daugiau komforto...

Paprastas, bet jaukus ir su daugiau komforto 2 kambarių, 6 miegamų vietų poilsio namelis Šventojoje, kuriame atostogos tikrai neprailgs. 

Namelis yra labai patogioje vietoje šalia Beždžionių tilto – užėjus lietui ar išalkus, jį nuo pajūrio pasieksite per keletą minučių.

Namelyje yra 2 kambariai su atskiru vonios kambariu. Bendras namelio plotas yra 30 kv. m. Namelyje gali apsistoti iki 6 asmenų - tai nuostabus pasirinkimas atostogoms vienai didesnei šeimai arba dviem šeimoms. Čia rasite visa, ko reikia patogioms atostogoms: plokščiaekranį televizorių, 2 dvivietes išskleidžiamas sofas-lovas, 1 dviaukštę lovą, patalynę, papildomus antčiužinius, drabužių spintą, rašomąjį stalą, lentynėles, lygintuvą, valgomąjį stalą su kėdėmis, virtuvės zoną su elektrine virykle,  šaldytuvą, virdulį, indus, maisto ruošimo priemones, WC, dušo kabiną, plautuvę, šiltą vandenį namelio viduje, elektrinius radiatorius kambariuose šaltesniam vakarui, valymo priemones, šašlykinę, iešmus, prie namelio lauko terasą su lauko baldais ir skėčiu nuo saulės.

Esant pageidavimui, už papildomą mokestį, galima naudotis patalynės užvalkalais, rankšluosčiais.

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • Poilsis mediniame namelyje su daugiau komforto
  • Nemokamas automobilio laikymas stovyklavietės aikštelėje šalia namelio (rezervuoti nebūtina)
  • Gyvūnai yra priimami susitarus iš anksto rezervavimo metu

2021 M. SEZONO POILSIAVIMO NAMELYJE KAINOS

Į PASLAUGOS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA

  • Patalynės užvalkalai, rankšluosčiai. Poilsiautojai gali naudoti savo atsivežtus patalynės užvalkalus ir rankšluosčius arba už papildomą 4 Eur už 1 komplektą mokestį naudotis namelio patalynės užvalkalais ir rankšluosčiais.
  • "Pagalvės" mokestis. Šis Palangos miesto savivaldybės nustatytas mokestis privalomas visiems virš 18 m. amžiaus namelio poilsiautojams - 1 Eur už 1 asmeniui suteiktą 1 nakvynę.

APIE PASLAUGĄ

Vieta: Šventoji prie Baltijos jūros

Trukmė: ne mažiau kaip 2 paros
Kaina: 50 Eur už 1 parą, 250 Eur už savaitę (7 dienos/6 naktys)
Poilsiautojų skaičius: iki 6 asmenų
Kalba: lietuvių, anglų, rusų
Sezoniškumas: gegužės-rugsėjo mėn.  

Teirautis dėl namelio užsakymo telefonu +370 686 77533 arba patekite paklausimą el. paštu: