RAMUNĖS MEDIJA

Fotografija – tai viena iš meno formų, per kurią pateikiamas fotografo požiūris į pasaulį. Tai galimybė sustabdyti vaizdus ir saugoti juos ne tik savo atmintyje, bet ir popieriuje arba skaitmeninėje laikmenoje. Per paskutinius du dešimtmečius skaitmeninė fotografija su savo patogumu ir prieinamumu įsiliejo į žmonių kasdienį gyvenimą ir jie dažnai pamiršta, kad ji atsirado palyginus neseniai. Fotografuoti mobiliu telefonu arba skaitmeniniu fotoaparatu be abejo yra patogiau nei naudoti juostinį: galima daryti tiek kadrų, kiek tau patinka; koreguoti nuotraukas suteikiant joms madingą išvaizdą; lengvai ištrinti jas; dalinti jomis su draugais. Taigi galima sakyti, kad šiandien fotografija tapo ne tik meno forma, tačiau ir dominuojančiu informacijos perdavimo šaltiniu ne tik savo artimiesiems ir draugams, bet ir nepažįstamiems visame pasaulyje. 

Visgi profesionaliu fotografu gali būti toli gražu ne kiekvienas. Tam reikia ne tik geros kokybės foto įrangos, bet ir meniškumo, sugebėjimo pastebėti detales, perteikti akimirkas ir tiesiog mokėti pagauti gerą kadrą. Žinoma, tam reikia taip pat daug darbo ir pastangų, tačiau būtent tai padeda fotografui sukurti kvapą gniaužiančias fotografijas. Per jas pamatome koks nuostabus yra pasaulis, ir kokie skirtingi yra žmonės.

Sparčiai vystantis technologijoms, fotografija taip pat neatsilieka. Dabar fotografavimas vyksta ne tik fotoaparatu, bet naudojant dronus – bepiločius aparatus su juose įmontuota kamera. Dronai praverčia filmuojant ar fotografuojant iš paukščio skrydžio vestuves, renginius, reklaminius klipus ir daugelį kitų dalykų. Tokios nuotraukos yra įspūdingesnės, apimančios platesnes erdves, o vaizdo įrašai žymiai patrauklesni ir informatyvesni.

Šiandien net negalime įsivaizduoti gyvenimo be galimybės įamžinti mums svarbių žmonių, gyvenimo akimirkų, aplankytų naujų vietų. Tačiau yra tokių akimirkų, kurias įamžinti geriau patikėti profesionaliam fotografui. Jis parinks geriausią fotografavimo kampą, apšvietimą, pagaus pačią žaviausią akimirką, sutvarkys nuotraukas ir paruoš jas spausdinimui. 

Ramunės medijafotografė Ramunė savo darbuose siekia tobulumo, su žmonėmis – nuoširdumo, o su gyvenimu – atvirumo. Visa tai atsispindi jos profesionalume, paslaugų kokybėje, išskirtiniu dėmesiu klientui. „Ramunės medija" darytas nuotraukas bus malonu vartyti ir po daugelio metų, jos bent trumpam leis sugrįžti atgal į gražiausius gyvenimo momentus...

Paslaugos

Fotografavimas

Fotografuojame visas Jūsų gyvenimo akimirkas – vestuves, krikštynas, gimtadienius, šventes, kolektyvų oficialius ir laisvalaikio renginius, ir visus kitus įvykius. Papildoma paslauga – aero fotografija (fotografuojama iš oro su dronu). Darome asmenines fotosesijas studijoje, lauke, interjere. Kad nuotraukos būtų gražios, atliekame jų retušavimą.

Filmavimas

Jūsų gražiausių akimirkų – vestuvių, krikštynų ir kitų švenčių bei įvairių  renginių aero filmavimas (filmuojama iš oro su dronu). Taip pat miesto vaizdų, sodybų, kraštovaizdžių ir kitų vietovių filmavimas asmeniniams ar reklamos tikslais. Darome video montažą. 

Maketavimas

Maketuojame spaudai foto albumus,  bukletus, lankstinukus, skrajutes ir kitus reklaminius gaminius su užsakovo pateikta tekstine bei vaizdine informacija.Reikia profesionalaus fotografo įamžinti Jūsų nepakartojamas akimirkas? O gal norite jas nufilmuoti ir sukurti nuostabų filmą? Sumaketuoti foto albumą ar kitą reklaminį bukletą? Rezervuokite datą ir mes pasirūpinsime Jūsų nuostabių momentų įamžinimu! 

Susipažinkime

Sveiki. Esu Ramunė, „Ramunės medija“ įkūrėja ir savininkė. Manau, kad labai svarbu žmogui užsiimti įdomia ir jo širdžiai miela veikla. Fotografija – ji lydėjo mane nuo pat jaunų dienų. Tad dar mokyklos suole supratau, jog reikia eiti ta linkme, kuria veda širdis, ir, atrodo, stabilų „tiksliukės“ kelią išmainiau į „meno pasaulį“. Ne iš karto, po truputį ėjau to supratimo link, tikrinau save, kol patikėjau savimi ir išdrįsau žengti lemtingą žingsnį – tapti profesionalia fotografe, dirbti mylimą darbą ir šia laime dalintis su kitais. Tai buvo svajonė, kurios dabar oficialus pavadinimas „Ramunės medija“, neoficialus – „RA mediums“.

Atsiliepimai

Džiaugiamės savo klientų nuoširdžiais atsiliepimais, kuriais norime su Jumis pasidalinti. Tai uždega mus dar labiau stengtis dėl Jūsų!

Aurelija Urbonaitė

„Nuotraukos gavosi labai kokybiškos, puiki fotografė. TIKRAI REKOMENDUOJU!!!“

Tomas Juknevičius

„Rekomenduoju vienareikšmiškai!!!“

Paulius Svirskis

„Good quality, fast delivery 10/10.“