ČIUOŽIMAS VANDENIU MOTORINĖS VALTIES TEMPIAMA VANDENLENTE MASČIO EŽERE

APRAŠYMAS

Čiuožimas motorinės valties tempiama vandenlente (wakeboarding) Masčio ežere - tai puikus vandens sporto ir pramogos derinys aktyvaus judėjimo mėgėjams. Čiuožti per motorinės valties sukeltas ežero bangas yra nepakartojamas potyris. Ši pramoga išskirtina tuo, kad tempiant motorinės valties neapsiribojama viena trajektorija, bet galima čiuožti aplink visą ežerą, atlikti šuolius per bangas, daryti įvairius posūkius ir pan. Šia pramoga gali mėgautis visi nepriklausomai nuo amžiaus ir plaukimo įgūdžių - neskęstanti liemenė privaloma saugos priemonė, o vanduo visada garantuoja minkštą nusileidimą. Retas, kuris nors kartą išbandęs vandens pramogą su vandenlente, išlieka jai neabejingas. Įspūdžiai ir teigiamas adrenalinas lieka ilgam.


Kviečiame pasiplaukioti pontoniniu plaustu po Masčio ežerą, kurį supa Telšių miestas. Plaukimo metu grožėsitės ežero ir jame esančių salų grožiu, miesto panorama, kurią ne vienas pavadino "mažoji Šveicarija". Ypatingai gražus Telšių miesto vaizdas atsiveria nuo Masčio ežero pusės vakaro sutemoje, kai sužimba miesto žiburiai ir tamsias gatves užlieja maloni jų šviesa. Tai romantiškas laikas neapsakomiems pojūčiams pontoniniame plauste Pontons.

Nedidelis, bet labai jaukus ir patogus pontoninis plaustas Pontons pritaikytas plaukimui nedidelei žmonių grupei, todėl Jūs jausitės komfortiškai būdami savos kompanijos rate. Plauste yra baltos, patogios, odinės sėdynės, stalas. Esant vėsiam orui ar vėjui, plaustas apgaubiamas permatomu tentu, kuris apsaugo keleivius nuo vėjo ir lietaus, tačiau netrukdo grožėtis miestu. Todėl plaustu galima plaukioti ir prastesniu oru.

Pontoninis plaustas puikiai tinka įvairioms šventėms švęsti - gimtadieniui, bernvakariui, mergvakariui, nedidelėms vestuvėms, susitikimui su draugais ar kolegomis, romantiškam ar ramiam šeimyniniam pasiplaukiojimui, svečių iš kito Lietuvos miesto ar užsienio laisvalaikio praleidimui bei visomis kitomis progomis. Plaustas, Jūsų užsakymu, gali būti papuoštas kliento pageidaujama šventine atributika.   

Į plaustą galima pasiimti savo užkandžių ir kitokio maisto, gaiviųjų gėrimų. Jūsų patogumui galime pasirūpinti maisto ir gėrimų užsakymu bei atvežimu į plaustą.

Plaustą galima išsinuomoti tiek vienai valandai, tiek visai dienai.

Plaukimas pontoniniu plaustu Pontons iš ties žavinga pramoga, apie kurią Jūs ir Jūsų svečiai prisimins su nostalgija!

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • Čiuožimas vandenlente Masčio ežere
  • Instruktažas
  • Saugos priemonė - neskęstanti liemenė

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Užsakant čiuožimą vandenlente, galima įsigyti papildomų paslaugų, puikiai tinkančių su šia paslauga:

APIE PASLAUGĄ

Vieta: Masčio ežeras, Telšiai
Trukmė: apie 1 val.                        
Kaina: 100 Eur 
Dalyvių skaičius: 1 asmuo             
Kalba: lietuvių, anglų, rusų  

Sezoniškumas: gegužės-spalio mėn.   

Teirautis dėl paslaugos užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu: