KAIMO ROJUS

Sodyba Kaimo Rojus – tai puiki vieta Jūsų šventei: vestuvėms, jubiliejui, krikštynoms, klasės ar draugų susitikimui ir panašiai. Čia taip pat galima organizuoti ir konferenciją, seminarą, kolektyvo renginį. Žinoma, sodyboje Kaimo Rojus galima ir smagiai pavakaroti su draugų kompanija, pažuvauti, pagautą žuvį išrūkyti rūkykloje, ant ugnies išsivirti žuvienę, išsikepti šašlykų ir maloniai praleisti laiką.

Sodyba Kaimo Rojus nutolusi vos 10 kilometrų nuo Telšių ir joje Jums garantuojamas visiškas privatumas. Čia būsite tik Jūs, Jūsų svečiai ir aptarnaujantis personalas. Privati ir jauki aplinka leis atsipalaiduoti visiems sodybos svečiams. Sodyboje Kaimo Rojus taip pat bus smagu ir Jūsų vaikams – jie čia ras supynes, batutą, įvairius lauko žaidimus, daug žalios pievos žaidimams.

Nuo sodybos įkūrimo dienos ji nuolat puoselėjama, gražinama, kad jos svečiai jaustųsi komfortiškai. Šventiška pokylių salė, kaimiško stiliaus mažoji salė su baru, dideliu televizoriumi ir muzika, karšta pirtis, miegamieji, rotonda, erdvi vasaros pavėsinė šventei ir šokiams, nuostabus, pilnas gėlių ir šaltinio sodas, žuvingas tvenkinys, rūkykla, didelė automobilių stovėjimo aikštelė – visa tai yra sukurta Jums.

Jeigu leisite, mes pasirūpinsime Jūsų šventės maistu – Jums nereikės dėl to sukti galvos. Pagal iš anksto suderintą meniu, sodybos Kaimo Rojus virtuvės šefai pagamins šviežią, skanų maistą ir gražiai patieks ant stalo.

Pagal Jūsų pageidavimą dekoruosime sodybos aplinką, salę, stalus, bažnyčią, kurioje vyks jungtuvės, rotondą fotosesijai. Taip pat galime Jums pagelbėti užsakant muzikinio vakaro ar renginio vedėjus šventinės atmosferos sukūrimui. 

Paslaugos

Pokylių salės nuoma

Prabangi Baltoji pokylių salė – tai ideali vieta Jūsų vestuvėms, jubiliejui ar kitai įsimintinai asmeninei šventei, o taip pat kolegų susitikimams, konferencijoms, seminarams ir kitiems renginiams. Salėje talpinama iki 55 asmenų. 

Mažosios salės nuoma

Kaimiško stiliaus mažoji salė puikiai tiks Jūsų nedideliai, iki 25 asmenų, asmeninei šventei ar kitam renginiui. Salė yra šalia pirties, tad norintieji galės taip pat pasimėgauti jos teikiamais malonumais.

Pirtis 

Išsinuomoję mažąją salę, galėsite kartu su draugais ar artimaisiais mėgautis karštos, akmenimis kaitinamos pirties, kitaip dar mūsų vadinamos „Karštos peklos“, malonumais.

Dekoravimas

Kad Jūsų šventė būtų pilna jaukumo, pagal Jūsų pageidavimą pasirūpinsime salės, stalų, bažnyčios, aplinkos dekoravimu gėlėmis, kaspinais, žvakidėmis, balionais ir kitomis dekoravimo priemonėmis. 

Maitinimas

Sodybos šefai, pagal Jūsų pasirinktą meniu, pagamins skanų, šviežią, gražiai paserviruotą maistą. Jis bus džiaugsmas akims ir palaima skrandžiui.

Nakvynė sodyboje

Sodybos svečiai, po dienos linksmybių, gali likti sodyboje nakvynei. Pokylių salės pastate yra 33 miegamų vietų. Mažosios salės pastate yra 15 miegamų vietų.  O jaunavedžių laukia privatus, tik jiems skirtas, namelis.

Žvejyba

Žūklės mėgėjai gali išbandyti savo jėgas giliame, žuvingame sodybos tvenkinyje. Pagautą žuvį galėsite išsirūkyti čia pat esančioje rūkykloje arba išsivirti skanios žuvienės ant laužo.

Pervežimas

Sodybos svečiams pageidaujant devynviečiu mikroautobusu teikiame jų atvežimo į sodybą ir parvežimo iš jos paslaugą.

Iškilmingai šventei ieškote gražios pokylių salės ir aplinkos? Reikia vietos, kur galima suderinti darbą ir poilsį? O gal paprasčiausiai norite smagiai pavakaroti su draugais ir artimaisiais? Susisiekime ir aptarsime viską iki smulkmenų!

Susipažinkime

Sveiki. Mes, Diana ir Erikas, esame sodybos Kaimo Rojus šeimininkai. Savo pačių rankomis kurdami ir grąžindami sodybą, mes nuolat galvojame apie sodybos svečius – kad jiems čia būtų gera, malonu, gražu, skanu ir patogu. Mūsų moto: teisingas kainos ir kokybės santykis.

Mes įsigiliname į kliento norus ir pageidavimus. Siekiame, kad sodybos Kaimo Rojus svečius, prisimenant sodyboje pralestą laiką, aplankytų tik geros emocijos. Ir kad jie į sodybą norėtų sugrįžti dar ne kartą. 

Čia mūsų širdis, čia viskas daroma su meile!

Atsiliepimai

Džiaugiamės mūsų lankytojų nuoširdžiais atsiliepimais, kuriais norime su Jumis pasidalinti. Tai uždega mus dar labiau stengtis dėl Jūsų!

Rasa Gustytė-Kumžienė

„Esu be galo dėkinga už nepakartojamą šiltą ir puikų sutikimą. Už nepakartojamas akimirkas ir begalinę pagalbą suruošiant šventę. Ačiū ačiū ačiū Dianai ir Erikui. Tik čia šventė gali tapti pasakiška.“

Rasa Galvydienė

„Labai graži sodyba. Šeimininkai mylintys gėles ir grožį.“

Audrius

„Puiki vieta, nuostabūs šeimininkai, gera kaina!“

Nuotraukų galerija

KONTAKTAI

Dianos Volskės IĮ
Klibių g. 8, LT-88406 Syderių k., Viešvėnų sen., Telšių r.
Mob. (8 685) 01602, (8 687) 18573