EDUKACIJA „ŽEMAITĒ XIX ŌMŽIOU: DĀINAS, TONCĒ, PASTRAJĒ, ROKUNDA“

APIE EDUKACIJĄ

Vieta: Telšiai, Telšių rajonas
Trukmė: apie 1,5 val.                        
Kaina: nuo 200 Eur grupei
Dalyvių skaičius: iki 40 asmenų   
Kalba: žemaičių  

Sezoniškumas: visais metų laikais

EDUKACIJOJE JŪSŲ LAUKIA

  • Pažintis su žemaičių kalba, XIX amžiaus žemaičių tradiciniais rūbais, dainomis ir šokias

Teirautis dėl edukacijos užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu:

EDUKACIJOS APRAŠYMAS

Žemaitija - istoriškai susiformavęs Lietuvos etnografinis regionas su savo kalba, dainomis, papročiais, rūbais. Žemaičiai buvo paskutiniai Europos pagonys vėliausiais apsikrikštiję, todėl šis regionas bene geriausiai išlaikęs savitas tradicijas ir papročius.

Edukacija įdomi ir vertinga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Ją ves tautiniais drabužiais pasirėdžiusi profesionali žemaitiško folkloro atlikėja, nuostabaus balso savininkė, žemaitiškų dainų ir šokių ansamblio vadovė.

Edukacijos metu bus rokoujamasi žemaitiškai - išgirsite tikrą žemaičių kalbą ir būsite pamokyti įdomių žemaičių kalbos "perliukų".

Taip pat edukacijos metu bus pristatomas XIX amžiaus žemaitiškas tradicinis kostiumas - spalvos, medžiagos, puošybos detalės, bei sužinosite jo dėvėjimo ypatumus.

Žemaičiai neįsivaizdavo savo gyvenimo be dainos, todėl čia taip pat išgirsite ir, pritariant gyvai muzikai, kartu dainuosite tradicines žemaitiškas dainas, šoksite žemaitiškus šokius.

Tai bus nuostabi pažintis su Žemaitija, skatinanti domėtis savo tautos praeitimi, tradicijomis, papročiais, sekti protėvių pėdsakais ir saugoti šį palikimą.

Edukacija "Žemaitē XIX omžiou: dainas, toncē, pastrajē, rokunda" - tai įdomi ir abejingų nepaliekanti patirtis. Atvažiuok, pažink ir tu!

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Užsakant edukaciją, galima įsigyti papildomų paslaugų, puikiai tinkančių su šia edukacija: