KŪRYBINĖ PIEŠIMO ANT STIKLO EDUKACIJA "EMOCIJA ANT STIKLO"

APIE EDUKACIJĄ

Vieta: Telšiai, Telšių rajonas
Trukmė: apie 1 val.                        
Kaina: nuo 6 Eur asmeniui
Dalyvių skaičius: nuo 2 iki 20 asmenų   
Kalba: lietuvių, anglų, rusų
Sezoniškumas: visus metus

EDUKACIJOJE JŪSŲ LAUKIA

  • Piešimas ant stiklo taikant specialią techniką
  • Priemonės, reikalingos šiai veiklai
  • Profesionalaus stiklo meistro pagalba
  • Sukurtas originalus piešinys ant stiklo, priminsiantis išvyką į Telšius

Teirautis dėl edukacijos užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu:

ATSILIEPIMAI

Pakruojo ugniagesių draugijos stoginė

"Ką tik baigėsi labai graži, nuotaikinga ir spalvinga edukacija "Emocija ant stiklo". Ačiū Telšių turizmo klasteriui už atvežtą puikią nuotaiką, žinias ir pirmuosius savo pačių rankomis margintus vitražus kiekvienam dalyviui!"

2022-07-24

EDUKACIJOS APRAŠYMAS

Kūrybinė piešimo ant stiklo edukacija "Emocija ant stiklo" - tai neįkainuojama relaksacinė meno terapija, kuri suteiks išvykai į Telšius nuostabių emocijų. Edukacijos metu išlaisvinsite savo pasąmonės vaizduotę ir tam nereikės jokių specialių piešimo įgūdžių.

Pradžioje, naudojant tam tikrą techniką, ant tuščio popieriaus lapo piešiant perteikiama piešiančiojo paslėpta vidinė emocija. Linijos, apskritimai, lankai, kampai - visa tai susilieja į vieną visumą. Joje įžvelgę tam tikrą vaizdinį išryškinsite jį profesionalaus stiklo meistro padedami. Sukurtą eskizą perkelsite ant lakštinio stiklo specialiais stiklo dažais. Ir čia fantazijai nebelieka ribų...

Edukacijos "Emocija ant stiklo" metu kiekvienas jos dalyvis gali kurti savo individualų atviruko dydžio stiklo piešinį arba kartu su savo pora. Esant pageidavimui gali būti kuriamas visų grupės dalyvių vienas bendras didesnio formato stiklo piešinys kaip dovana šeimos nariui ar kolegai.

Ši kūrybinė edukacija - nuostabus laikas atsipalaiduoti ir išsivežti savo sukurtą originalų stiklo piešinį. Jį galima namie ar biure pakabinti kaip paveikslą, pastatyti ant palangės prieš šviesą kaip vitražą.

Edukacija skirta tiek vaikams, tiek jaunimui, tiek suaugusiems. Ši veikla puikiai tinkama ir bendrai tėvelių-vaikučių kūrybinei patirčiai, kai kartu kurdami vienas kitam padeda.

Edukacija šaltuoju metų laiku vykdoma patalpoje, o šiltuoju metų laiku gali būti organizuojama ir gamtos prieglobstyje. 

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Užsakant edukaciją, galima įsigyti papildomų paslaugų, puikiai tinkančių su šia edukacija: