NAUJIENA!

INTERAKTYVI ORIENTACINĖ-PAŽINTINĖ EKSKURSIJA „TELŠIAI – NUO KALVOS IKI KALVOS“

APIE EKSKURSIJĄ

Vieta: Telšiai

Trukmė: apie 1,5-2 val.

Kaina: 50 Eur 1-5 asmenų grupei, papildomo dalyvio bilietas (nuo 7 m.) - 10 Eur

Dalyvių skaičius: nuo 1 iki 50+ asmenų, jei grupė didesnė nei 15 asmenų - grupė dalinama į 2 dalis

Maršruto ilgis: apie 2 km
Kalba: lietuvių
Sezoniškumas: visus metus

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • Interaktyvi ekskursija su virtualiu gidu realiu laiku

SVARBU!

  • Ekskursija vyksta bet kokiu oru, todėl sumokėti pinigai negrąžinami. Rezervaciją galima nukelti vieną kartą, sutartus abiem pusėms tinkamą laiką.
  • Maršrutas įveikiamas judėjimo negalią turintiems asmenims (vežimėliuose) 

Teirautis dėl ekskursijos užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu:

EKSKURSIJOS APRAŠYMAS

Mėgsti individualų pasivaikščiojimą be skubėjimo ir streso? Interaktyvius užsiėmimus ir žaidimus? Nori pažinti Telšių senamiestį ne gido, bet savo tempu? Pasitikrinti savo orientavimosi įgūdžius, patreniruoti smegenis? Tada taip, ši ekskursija tau ir tavo kompanijai! Čiupk mobilų telefoną, šok į batus ir leiskis su draugais į smagų nuotykį Telšiuose!

Kuo ji skiriasi nuo įprastų ekskursijų? Šis pasivaikščiojimas nėra įprasta ekskursija su gidu. Jo metu lankomus objektus turėsite rasti patys padedami mūsų virtualaus gido, kuris realiu laiku lydės jus visos šios interaktyvios orientacinės-pažintinės ekskursijos "Telšiainuo kalvos iki kalvos" metu. Nors Telšiai stūkso ant septynių kalvų, ši interaktyvi ekskursija drieksis per miesto senamiestį ir apims dvi pagrindines – Vilniaus ir Insulos kalvas.

Kaip tai veikia? Pradžioje, jei dalyvių yra daugiau nei 15, jie suskirstomi į komandas. Per pokalbių programėlę "Messenger" arba kitą programėlę gidas pateiks komandai užuominas ir įvairias užduotis. Ekskursijos metu turėsite surasti ir nufotografuoti arba atsakyti į klausimus apie rastus objektus. Kai komanda randa reikiamą objektą, gidas siunčia informaciją apie jį kartu su naujomis užduotimis. Taip atlikdami numatytas užduotis žingsnis po žingsnio smagiai judėsite į priekį, kol pasieksite paskutinį ekskursijos objektą. Taip komandos praeina apie 2 km maršrutą.

Virtualus gidas jūsų ekskursijai skirs ne daugiau kaip 2 valandas, tačiau tai yra pakankamas laikas neskubant ištyrinėti lankomas vietas bei sustoti poilsio pertraukėlei. Ekskursijos metu galite pasidaryti trumpą 10 min. pertraukėlę užsukant į pakeliui esančią kavinukę kavos puodeliui.

Kodėl verta išbandyti? Maršrutas gausus istorijų, nuotraukų, įgarsintų pasakojimų, video siužetų. Jis įtrauks visus ekskursijos dalyvius ir šį pasivaikščiojimą po Telšių senamiestį padarys išskirtinį, nepaprastai smagų ir tiesiog nepamirštamą! Tuo pačiu sužinosite naujų dalykų apie Telšius ir linksmai praleisite laiką su draugais ar šeima. Beje, kai kuriuos pasakojimus įgarsino jums gerai žinomas lietuvių humoristas, aktorius, laidų ir renginių vedėjas kilęs iš Žemaitijos. Bet tebus tai paslaptis iki patys išbandysite šią ekskursiją. 

Ši ekskursija – šauni pramoga, tinkanti šeimai, draugams ar kolektyvui. Į žaidimą labai aktyviai įsitraukia vaikai, tačiau intriga tikrai nepaleis ir suaugusiųjų. 

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Užsakant ekskursiją, galima įsigyti papildomų paslaugų, puikiai tinkančių su šia ekskursija: