KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Džiaugiamės mūsų klientų nuoširdžiais atsiliepimais, kuriais norime su Jumis pasidalinti. Tai uždega mus dar labiau stengtis dėl Jūsų!

Miglė Gruzdenė 

"Puikiai viskas organizuojama ir galima tikrai gerai atsipalaiduoti tiek aptarnavimo prasme, tiek maitinimo, tiek ir pramogų prasme, mano akimis, šis klasteris - puikus pavyzdys, kaip galima turėti gerą rezultatą suvienijus savo krašto ambasadorius.  Po šio savaitgalio išvykos, praktiškai, pradedame įsimylėti Telšių kraštą. Ačiū jums už puikią organizaciją. Rekomenduosime ir kitiems. Sėkmės Jums Jūsų darbuose!"

2021-07-21

Sonata Riaukienė

"Kai sugalvoji, jog nori unikalios kelionės po Žemaitiją, tai pats likimas suveda su nuostabiais žmonėmis. Esame dėkingi poniai Aušrai, kuri išpildė visus norus, kad būtų charizmatiška, įspūdinga, skanu ir įdomu. Dėkojame gidui Vaclovui, stiklo meistrui Vygantui, laivo kapitonui. Ir kaip cibulynės bei kastinio meistrė pamokė, sakom „baise patink“.

2021-08-09

Vitalija Šetkienė

"Labai ačiū "Telšių turizmo klasteriui" už puikiai suorganizuotą ekskursiją. Susipažinome su Telšiais, pasivaikščiojome Masčio ežero pakrante, užkopėme į Džiugo piliakalnį, pasivaikščiojome Germanto ežero pažintiniu taku, dalyvavome edukacijoje "Lino kelias". Nuostabi ekskursija, puikūs gidai. Padėka atskrieja iš Vainuto."

2021-06-06

Asta Ovidija Linartienė

„Noriu labai padėkoti už savaitgalį Žemaitijoje ir jos sostinėje. Gražinos sodyba tai net pranoko mūsų lūkesčius. Nuostabus priėmimas, fantastiški žemaitiški patiekalai.  Viskas Jūsų suorganizuotame savaitgalyje buvo puiku, ir malonus viešbučio personalas, ir puikus gidas. Dar kartą labai ačiū, tikrai rekomenduosime draugams pas jus apsilankyti.“

Jurgita Kendik

"Tikrai galime patvirtinti, kad Vaclovas - geriausias gidas. Ne tik su žemaitiškos šnektos humoru, žinantis atrodo visą istoriją, bet ir puikiai kalbantis vokiškai su žemaitišku akcentu. Visada įdomu pasinerti su Vaclovu į aplinkos paslaptis. Smagu ir nenuobodu. Ačiū už tai!"

2021-08-06

Simona Bražiulienė

"Labai puiki kelionė. Kai tikėjausi aprodyti savo gimtąjį miestą draugams - svarsčiau tik apie gidą. O kai kreipiausi - man sudarė visą dienos programą! Gidas A. Dacius absoliučiai geriausias! Žemaitiški pietūs buvo labai skanūs! Labai visiems rekomenduoju!"

2021-07-07

Renata Valužienė

"Tik geriausi atsiliepimai! Greitai suorganizuota ekskursija po Telšius ir pasiplaukiojimas Masčio ežere. Tikrai dar naudosimės jūsų paslaugomis! Šaunuoliai, taip ir toliau!!!"

2021-07-09

Nijolė Jankauskienė

Vilniaus gidė

"Likome sužavėti miestu, gidu Vaclovu ir ponia Aušra iš „Telšių turizmo klasterio“, kuriai esame dėkingi už sklandų bendradarbiavimą ir nepriekaištingą organizavimą."

2021-07-05

Edvinas Pocius

"Sustojom Žemaitijoje apsidairyti ir... netikėtas susitikimas Rietave su gerb. Vaclovu Vaičekausku ir p. Nijole sėkmingai išsirutuliojo į smagų, keliančiu ūpą gerokai rimčiau pasidomėti Žemaitija, poros valandų pasivaikščiojimą ir po Telšius!  Nuoširdžiai džiaugiamės šiuo puikiu nuotykiu, tapusiu gera galimybe gražiai ir turiningai praleisti laisvalaikį. 

Viena iš daugelio skubančių į pajūrį šeimų iš Vilniaus - labai patenkinta Pocių šeima."

2021-08-30

Laima Romeikienė

AB SEB bankas, Šiaulių finansinių paslaugų centras

"Ačiū už puikų laiką Telšiuose. P. Aušrai už malonų bendravimą, rūpestį, operatyvumą. Diena buvo pilna įspūdžių, gerų emocijų. Nuostabus uzbekiškas plovas, siurprizai Biržuvėnų dvare, nepakartojama Džiugo sūrio degustacija. Jautėmės laukiami, o tai svarbiausia. Norisi sugrįžti į kitas lankytinas vietas, perduoti gerą emociją aplinkiniams ir rekomenduoti apsilankyti. Su gražiausiais linkėjimais, sėkmės!!!!!."

2021-10-25

Jūratė Pivariūnienė

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija 

"Sveiki, spalio 18 d. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazistai turėjo įdomią, turiningą, kūrybišką išvyką į Telšius. Čia jie pasitikrino istorijos žinias ekskursijoje po Telšius. Dalyvavo 3 įdomiose edukacijose, kuriose turėjo galimybę patirti kūrybos laisvę kaldami žalvarį, piešdami ant stiklo, dirbdami su derva. Edukatoriai nuoširdžiai dalinosi savo kūrybinio darbo subtilybėmis. Laikas prabėgo kaip akimirka. Gimnazistai ir kuratorė likome labai patenkinti kūrybos rezultatu. Ačiū už suteiktą galimybę kūrybiškumui lietis laisvai.

Ketvirtokai ir jų kuratorė Jūratė"

2021-10-28

Indrė Viskontienė

UAB „Atorija“

"atoria.lt komandos vardu dėkojame už pažintį ne tik su Telšių miestu, bet ir pažintimi su sūrio "Džiugas" edukacija ir degustacija (manau lankantis Telšiuose verta paklausyti ir paragauti, o ir gyvenimiškoje buityje pritaikyt). Išties Telšiai gražus, kalvotas miestas... Nuostabi Telšių katedra su sava istorija paliko tikrai puikų įspūdį. Patirtis ir kastinio gamybos procese bei soti žemaitiška vakarienė. Dėkojame Aušrai už pateiktus pasiūlymus, iš kurių vieną pasirinkus puikiai praleidome laiką. Sėkmės Jūsų darbuose!"

2022-02-18

Viktoras Šmitas

"2021 gruodžio 3 d. su draugų kompanija skanavome žemaitiškų valgių, po to turėjome puikią ekskursiją Telšiuose su nuostabia gide Laura! Puikiai suorganizuota, įsiklausyta į norus ir pageidavimus! Sėkmės Jums ateityje, o mes dar sugrįšime... Viktoras su kompanija, Šiauliai."

2021-12-06

Vesta Barasaitė

"Be galo dėkoju poniai Aušrai ir jos kolegoms už sukurtą nuostabią šventės atmosferą. Buvo nuostabus vakaras, vis dar smagu prisiminti :) Su draugais likom sužavėti be galo gražiai patiektu sočiu maistu bei šventės dekoracijom. Džiaugiuosi turėjusi tokią prašmatnią patirtį. Ačiū dar kartą už nepamirštamą vakarą! "

2022-01-06