KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Džiaugiamės mūsų klientų nuoširdžiais atsiliepimais, kuriais norime su Jumis pasidalinti. Tai uždega mus dar labiau stengtis dėl Jūsų!

Aušra Demenienė

Venckų kaimo bendruomenė 

"Nuoširdžiai dėkingi už viešnagę ir tokį puikų šiltą priėmimą. Sužinojome labai daug, pamatėme dar daugiau. Išmokome daug naujų žodžių, puikiai paaiškinta žemaitiško būdo ypatybės. Gidai nuostabūs, tiesiog vaikščiojančios istorijos enciklopedijos. Žavėjo jų pagarba žmogui, praeičiai, dabarčiai. Didžiausias dėkui Jums p. Romualdai už Jūsų globą, pagalbą nuo pasisveikinimo iki atsisveikinimo. Mus skiria atstumas, bet gera žinoti kokie nuostabūs, gyvenimą mylintys žmonės gyvena Telšiuose ir dirba Telšių turizmo klasteryje. Didelė laimė ir garbė buvo Jus visus pažinti, pabendrauti. Klestėkite! Geriausi linkėjimai iš Venckų kaimo!"

2023-05-27

Andžela Česnavičienė

VĮ „Registrų centras“ kolektyvas

"Sveiki, norime padėkoti p. Aušrai už nuostabiai suorganizuotą, suplanuotą nepakartojamą dieną Telšiuose. Visiems labai labai patiko viskas, kas buvo pasiūlyta: ekskursija po Telšius su nuostabiu gidu Andriumi, ekskursija po kunigų seminariją su daug istorinių faktų, vyno degustacija bei p. Gražinos sodyboje praleistas laikas su žemaitiško maisto ragavimu. Dalyvavo jungtinis kolektyvas iš visos Lietuvos ir visų vertinimas vienareikšmis - 10 balų iš 10. Sėkmės Jums ir toliau! Patikėjome, kad Telšiai Žemaitijos sostinė:)."

2023-05-16

Lina Ambarcumian

"Laba diena, mielas Romualdai, dėkoju už nuotraukas, smagiai nustebinote! Mūsų ekskursija buvo šauni, mano svečiai grįžo laimingi. Ypač visiems patiko ausinukų pagalba ir Laura! Parsivežiau nuostabių eilėraščių, atradau talentų artimųjų tarpe. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje turime perliuką - Telšius, su nuostabia Telšių turizmo klasterio komanda! Ačiū!"

2023-05-09

Lina Jančiuvienė

Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykla

"Sveiki, ekskursija patiko: puiki organizacija, ekskursijų vadovai. Labai džiaugiamės šiltu priėmimu, žemaitiškų valgių degustacija: viskas šviežia, skanu, kiek neįprasta, bet visiems labai patiko. Ačiū už Džiugo sūrio degustaciją, už pateikimo estetiką ir ačiū, kad visgi patalpinote visus vienoje vietoje :) ir aišku ekskursiją po Telšius - informatyvi, įdomi (tik šiek tiek sušalom, bet čia jau nepasirinksi :)). Ačiū dar kartelį už viską :)."

2023-04-17

Irma Bartkevičienė

Šiaulių Gytarių progimnazija

"Šiaulių Gytarių progimnazijos penktokai dėkoja Telšių turizmo klasteriui už puikiai suplanuotą ekskursijos dieną. Veiklos puikiai atitiko mokinių amžių, buvo įdomios, įtraukiančios. Telšių turizmo klasterio darbuotoja Aušra lydėjo visą ekskursijos laiką, rūpinosi vaikų užimtumu edukacijose, maitinimu. Vaikai be galo džiaugiasi šia ekskursija. Anot jų, tai geriausia jų ekskursija!"

2023-04-05

Dalia Steponavičienė

Jubiliejaus šventės užsakovė

"Mūsų šventė vyko balandžio 1 d. Tariame didelį Ačiū. Žemaitiški patiekalai buvo skanūs, sotūs, gražiai pateikti, šviežiai pagaminti. Šalti užkandžiai taip pat skanūs. Tortas superinis!  Aptarnavimas labai gerai – paslaugi moteris. Priekaištų neturime. Dainininkė gražiai ir prasmingai pravedė mums skirtą laiką. Šokiai įdomūs ir linksmi. Sodybos atmosfera šilta. Sodybos šeimininkė maloni, prisitaikanti. Rekomenduosime ir kitiems, o gal ir patys dar pakartosime..."

2023-04-03

Indrė Kovalskė

Kretingos M. Daujoto progimnazija

"Didelis ačiū Telšių turizmo klasterio komandai už puikiai suorganizuotą ekskursiją "Pažintis su šiandienos Telšiais ir naktiniais paukščiais – šikšnosparniais". Nepaisant lietingo oro įspūdžiai ir nuotaikos - puikios. Mokiniai keliavo po senamiestį, tyrinėjo istorinį paveldą, noriai vykdė pateiktas užduotis, aktyviai klausėsi ir uždavinėjo klausimus. Dideliausias AČIŪ gidui Andriui! Na, o maistas buvo kaip bonusas po ištvermingo pasivaikščiojimo prapliupus lietui. Vaikai dėkojo už skanų maistą šeimininkei.

Pasisotinus mokiniai Masčio ežero pakrante skubėjo į pasimatymą su paslaptingais šikšnosparniais. Vaikai ne tik sužinojo daug faktų apie šiuos naktinius paukščius, bet juos palietę ir pamaitinę, pamilo, o kai kurie norėtų ir auginti. Mat šikšnosparniai prieraišūs ir atsiliepia į savo vardą.

Telšių kunigų seminarijos konferencijų salėje vaikai ne tik grožėjosi įspūdinga panorama, bet nuo pakilos pasisakė, kas labiausiai patiko. O patiko - VISKAS! Tad buvo pakviesti dar aplankyti ir Telšių biblioteką, kurioje susipažino su vykstančiomis edukacijomis ir mokėsi pagal pateiktą programą prancūzų kalbos. Atsisveikindami vaikai parašė bibliotekos darbuotojams po palinkėjimą ir nusifotografavo naudodami bibliotekos dronu.

Dėkojame visiems, kurie kūrėte ir prisidėjote prie šios turiningos dienos."

2023-03-23

Jūratė Sabaliauskienė 

UAB „Kosmelita“

"UAB „Kosmelita“ darbuotojų kolektyvas dėkoja Telšių turizmo klasteriui už šiltą ir gerai organizuotą priėmimą Telšiuose. Ekskursija po Telšių miestą, klausant gido Vaclovo, praėjo besigrožint nuostabiu miesto gamtovaizdžiu ir klausantis įdomių senamiesčio istorijos faktų. Pakeliui ragavome arbatos ir puikaus skonio šakočio. Gidė Danutė išsamiai papasakojo apie Katedros ir kunigų seminarijos įstoriją. Šaltą pavasario dieną labai tiko lietuviško vyno degustacija. O vainikavo išvyką ponios Gražinos žemaitiškų patiekalų ragavimas. Šmakals išrinktas skaniausiu! Ačiū labai organizatoriams, linkim visiems aplankyti Žemaitijos sostinę 😊."

2023-03-18

Laima Pilipavičienė

Užliedžių bendruomenė, Kauno r.

"Žinojome, kad Telšiai gražus miestas su turtinga istorija ir kultūra. Bet kai visa tai pasakoja savo darbą mylintis gidas, kai programos organizatoriai viską sudėlioja prasmingai ir patogiai, pažintis su Telšiais ir jų žmonėmis tampa ypač maloni. Ačiū taria 30 Kauno rajono gyventojų 🙂."

2022-11-30

Silva Masionienė

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis“ kolektyvas

"Leiskite mūsų Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“ kolektyvo vardu Jums padėkoti už gražų ir nepamirštamą prisilietimą prie Žemaitijos (Telšių) istorijos, už įdomybes, pramogą ir, žinoma, vaišes žemaitiškai! Tikimės dar sugrįžti! Ačiū gidams, sodybos šeimininkei!

Pagarbiai - lopšelio-darželio "Berželis" ekskursantai❤️."

2022-11-29

Neringa Tumelienė

Marijampolės savivaldybės administracija

"Patyrėmė pačius geriausius potyrius! Nuostabi ekskursija, nestokojantis humoro jausmo ir žinių gidas, puiki įranga, skirta didesnėms turistų grupėms, leidžianti mėgautis įdomiais gido pasakojimais tiesiai "į ausį", ir lyg vyšnaitė ant torto - tobula vynų degustacija! Suvalkiečiai įvertino jūsų svetingumą! Ačiū!"

2022-10-26

Roma Karpienė

Kauno kolegija

"Nuoširdžiai dėkojame Jūsų komandai už puikius vakar dienos įspūdžius, šiltą sutikimą. Esam sužavėti Telšiais, žmonių draugiškumu bei meile savo kraštui. Ponia Aušra lanksčiai sudarė išvykos programą. Gidas Andrius pakerėjo savo erudicija, šmaikštumu, draugiškumu. O kur dar ponios Gražinos skaniausi, kai kurių iš mūsų dar niekad neragauti gausūs žemaitiškai patiekalai!!! Linkiu Jums visiems sveikatos, sėkmingų turistinių sezonų, žingeidžių ekskursantų."

2022-10-01

Ramunė Belinienė

VšĮ Karoliniškių poliklinika

"Norėtume perduoti nuoširdžią padėką už puikiai suorganizuotą ekskursiją, kuri vyko 07-23. Esame labai patenkinti, grįžome su geriausiais įspūdžiais ir atsiminimais apie Jūsų kraštą. Dėkojame organizatorei Aušrai, kuri mus lydėjo visos ekskursijos metu, viskas buvo išpildyta nuo A iki Z. Taip pat tariame Ačiū pačiai geriausiai gidei Laurai - kuri kiekvieną istoriją gali paversti pačia įdomiausia ir klausomiausia, Mūsų dėmesys buvo visada prikaustytas ir išlaikytas. Drąsiai galime rekomenduoti Jus ir kitiems.

Sėkmės darbuose. Ir toliau džiuginkite kitus savo rengiamomis ekskursijomis.

Linkėjimai iš Vilniaus Karoliniškių Poliklinikos."

2022-07-27

Jadvyga Ingelevič

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras

"Birželio mėnesį su neįgaliųjų grupe aplankėme Telšius. Mūsų viešnagės organizavimą patikėjome Telšių turizmo klasteriui, kuo esame labai patenkinti. Nuoširdžiai dėkojame p. Aušrai Pakalnienei už puikiai suplanuotą laiką, kantrybę, rūpestį, skirtą laiką, išgirstus ir išpildytus mūsų norus, pageidavimus bei suteiktą pagalbą, kai jos netikėtai prireikė. Charizmatiškojo gido Vaclovo Vaičekausko dėka susipažinome su Telšių miesto istoriją ir įdomybėmis, pamilome Telšius ir grįžome pilni įspūdžių. Išties malonu dirbti su savo srities profesionalais. Nuoširdžiai dėkojame ir linkime sėkmės!"

2022-06-18

Edita Laurinkienė

Šiaulių jėzuitų mokykla

"Šiaulių jėzuitų mokyklos 2 kl. mokinukai, jų tėveliai ir mokytoja be galo dėkingi už nuostabią dieną Telšiuose! Mėgavomės kiekviena akimirka, tobulai antrokams pasiūlytomis tokiomis skirtingomis ir įtraukiančiomis veiklomis, be galo dėkingi gidams už įdomią ekskursiją ir kantrybę atsakinėjant į n vaikų klausimų! Ačiū charizmatiškajam Džiuginėnų dvaro šeimininkui! Ačiū puikiam meno mokytojui, pamokiusiam piešti ant stiklo ir parodžiusiam, kad tereikia atidesnio žvilgsnio, kad piešinys prabiltų! Ačiū!!! Jūsų komanda - nuostabi! Be galo norisi vėl sugrįžti ❤️."

2022-06-08

Evelina Jasaitė

"Viešnagė Telšiuose buvo viena geriausių kokių turėjome! Kraštas įdomus gamta, istorija ir labai šiltais žmonėmis. Dėkui Aušrai už suorganizuotą dieną nuo pasakojimų apie miestą iki edukacijos su stiklu. Viskas buvo be priekaištų 😀. Tokia viešnagė patiko ir patiems mažiausiems, todėl rekomenduoju visai šeimai. Aplankykit Telšius su Telšių turizmo klasteriu, kad dėl nieko nereikėtų sukt galvos."

2022-04-13

Mokytoja Živilė

"Dėkojame už puikų organizuotumą ir lankstumą. Mokiniai liko sužavėti ekskursija. Laikas pralėkė akimirksniu, nebuvo nei minutės nuobodžiauti, dėka gero laiko suplanavimo."

2022-06-07

Vaiva Mažeikienė

"Labai dėkojame už puikiai suorganizuotą ekskursiją Telšiuose ir po apylinkes. Puikūs gidai, labai daug sužinojom apie Jūsų šaunų miestą, labai patiko žemaitiškų patiekalų degustacija,  Biržuvėnu dvare ir Šatrijos kalnas. Tik geriausi įspūdžiai, draugai liko patenkinti. Linkim sėkmės darbuose ir asmeninės laimės bei sveikatos. Ir kad greitai būtų suremontuotos Telšių gatvės, tuomet bus mieste dar gražiau!"

2022-05-16

Indrė Viskontienė

UAB „Atorija“

"atoria.lt komandos vardu dėkojame už pažintį ne tik su Telšių miestu, bet ir pažintimi su sūrio "Džiugas" edukacija ir degustacija (manau lankantis Telšiuose verta paklausyti ir paragauti, o ir gyvenimiškoje buityje pritaikyt). Išties Telšiai gražus, kalvotas miestas... Nuostabi Telšių katedra su sava istorija paliko tikrai puikų įspūdį. Patirtis ir kastinio gamybos procese bei soti žemaitiška vakarienė. Dėkojame Aušrai už pateiktus pasiūlymus, iš kurių vieną pasirinkus puikiai praleidome laiką. Sėkmės Jūsų darbuose!"

2022-02-18

Jūratė Pivariūnienė

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija 

"Sveiki, spalio 18 d. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazistai turėjo įdomią, turiningą, kūrybišką išvyką į Telšius. Čia jie pasitikrino istorijos žinias ekskursijoje po Telšius. Dalyvavo 3 įdomiose edukacijose, kuriose turėjo galimybę patirti kūrybos laisvę kaldami žalvarį, piešdami ant stiklo, dirbdami su derva. Edukatoriai nuoširdžiai dalinosi savo kūrybinio darbo subtilybėmis. Laikas prabėgo kaip akimirka. Gimnazistai ir kuratorė likome labai patenkinti kūrybos rezultatu. Ačiū už suteiktą galimybę kūrybiškumui lietis laisvai.

Ketvirtokai ir jų kuratorė Jūratė"

2021-10-28

Vesta Barasaitė

"Be galo dėkoju poniai Aušrai ir jos kolegoms už sukurtą nuostabią šventės atmosferą. Buvo nuostabus vakaras, vis dar smagu prisiminti :) Su draugais likom sužavėti be galo gražiai patiektu sočiu maistu bei šventės dekoracijom. Džiaugiuosi turėjusi tokią prašmatnią patirtį. Ačiū dar kartą už nepamirštamą vakarą! "

2022-01-06

Viktoras Šmitas

"2021 gruodžio 3 d. su draugų kompanija skanavome žemaitiškų valgių, po to turėjome puikią ekskursiją Telšiuose su nuostabia gide Laura! Puikiai suorganizuota, įsiklausyta į norus ir pageidavimus! Sėkmės Jums ateityje, o mes dar sugrįšime... Viktoras su kompanija, Šiauliai."

2021-12-06

Laima Romeikienė

AB SEB bankas, Šiaulių finansinių paslaugų centras

"Ačiū už puikų laiką Telšiuose. P. Aušrai už malonų bendravimą, rūpestį, operatyvumą. Diena buvo pilna įspūdžių, gerų emocijų. Nuostabus uzbekiškas plovas, siurprizai Biržuvėnų dvare, nepakartojama Džiugo sūrio degustacija. Jautėmės laukiami, o tai svarbiausia. Norisi sugrįžti į kitas lankytinas vietas, perduoti gerą emociją aplinkiniams ir rekomenduoti apsilankyti. Su gražiausiais linkėjimais, sėkmės!!!!!."

2021-10-25

Edvinas Pocius

"Sustojom Žemaitijoje apsidairyti ir... netikėtas susitikimas Rietave su gerb. Vaclovu Vaičekausku ir p. Nijole sėkmingai išsirutuliojo į smagų, keliančiu ūpą gerokai rimčiau pasidomėti Žemaitija, poros valandų pasivaikščiojimą ir po Telšius!  Nuoširdžiai džiaugiamės šiuo puikiu nuotykiu, tapusiu gera galimybe gražiai ir turiningai praleisti laisvalaikį. 

Viena iš daugelio skubančių į pajūrį šeimų iš Vilniaus - labai patenkinta Pocių šeima."

2021-08-30

Sonata Riaukienė

"Kai sugalvoji, jog nori unikalios kelionės po Žemaitiją, tai pats likimas suveda su nuostabiais žmonėmis. Esame dėkingi poniai Aušrai, kuri išpildė visus norus, kad būtų charizmatiška, įspūdinga, skanu ir įdomu. Dėkojame gidui Vaclovui, stiklo meistrui Vygantui, laivo kapitonui. Ir kaip cibulynės bei kastinio meistrė pamokė, sakom „baise patink“.

2021-08-09

Miglė Gruzdenė 

"Puikiai viskas organizuojama ir galima tikrai gerai atsipalaiduoti tiek aptarnavimo prasme, tiek maitinimo, tiek ir pramogų prasme, mano akimis, šis klasteris - puikus pavyzdys, kaip galima turėti gerą rezultatą suvienijus savo krašto ambasadorius.  Po šio savaitgalio išvykos, praktiškai, pradedame įsimylėti Telšių kraštą. Ačiū jums už puikią organizaciją. Rekomenduosime ir kitiems. Sėkmės Jums Jūsų darbuose!"

2021-07-21

Jurgita Kendik

"Tikrai galime patvirtinti, kad Vaclovas - geriausias gidas. Ne tik su žemaitiškos šnektos humoru, žinantis atrodo visą istoriją, bet ir puikiai kalbantis vokiškai su žemaitišku akcentu. Visada įdomu pasinerti su Vaclovu į aplinkos paslaptis. Smagu ir nenuobodu. Ačiū už tai!"

2021-08-06

Simona Bražiulienė

"Labai puiki kelionė. Kai tikėjausi aprodyti savo gimtąjį miestą draugams - svarsčiau tik apie gidą. O kai kreipiausi - man sudarė visą dienos programą! Gidas A. Dacius absoliučiai geriausias! Žemaitiški pietūs buvo labai skanūs! Labai visiems rekomenduoju!"

2021-07-07

Renata Valužienė

"Tik geriausi atsiliepimai! Greitai suorganizuota ekskursija po Telšius ir pasiplaukiojimas Masčio ežere. Tikrai dar naudosimės jūsų paslaugomis! Šaunuoliai, taip ir toliau!!!"

2021-07-09

Nijolė Jankauskienė

Vilniaus gidė

"Likome sužavėti miestu, gidu Vaclovu ir ponia Aušra iš „Telšių turizmo klasterio“, kuriai esame dėkingi už sklandų bendradarbiavimą ir nepriekaištingą organizavimą."

2021-07-05

Vitalija Šetkienė

"Labai ačiū "Telšių turizmo klasteriui" už puikiai suorganizuotą ekskursiją. Susipažinome su Telšiais, pasivaikščiojome Masčio ežero pakrante, užkopėme į Džiugo piliakalnį, pasivaikščiojome Germanto ežero pažintiniu taku, dalyvavome edukacijoje "Lino kelias". Nuostabi ekskursija, puikūs gidai. Padėka atskrieja iš Vainuto."

2021-06-06

Asta Ovidija Linartienė

„Noriu labai padėkoti už savaitgalį Žemaitijoje ir jos sostinėje. Gražinos sodyba tai net pranoko mūsų lūkesčius. Nuostabus priėmimas, fantastiški žemaitiški patiekalai.  Viskas Jūsų suorganizuotame savaitgalyje buvo puiku, ir malonus viešbučio personalas, ir puikus gidas. Dar kartą labai ačiū, tikrai rekomenduosime draugams pas jus apsilankyti.“

Živilė Gabriūnienė

"Tikrai labai ačiū už įsimintiną, šiltų emocijų kupiną šeimyninį savaitgalį (tų emocijų nepakeitė net ir vėjuotas oras). Tai buvo proga ne tik pabūti su šeima (šiais laikais praleistas laikas kartu - tikra vertybė), bet ir sutikti šiltų, dėmesingų, įdomių žmonių. Prieš trejetą metų teko lankytis Telšiuose, bet ekskursija su gidu parodė visai kitokią istorinę Telšių miesto ir krašto pusę. Ponios Gražinos sodyboje ragavome nematytų ir neragautų žemaitiškų patiekalų, buvo papasakotos ir jų ruošimo smulkmenos, pasimėgavome pirties malonumais. Negaliu pamiršti ir Telšių viešbučio administracijos parodyto dėmesio. Gražių kitų Jums projektų, gerų darbų. Tikrai labai labai dėkoju visos mūsų šeimos vardu.""