MŪSŲ SVEČIŲ ATSILIEPIMAI

Džiaugiamės mūsų svečių nuoširdžiais atsiliepimais, kuriais norime su Jumis pasidalinti. Tai uždega mus dar labiau stengtis dėl Jūsų!

Valdas Ancuta 

Pagarbiai Ancutų vardu

"Gyvenime dažniausiai būna taip, kad pamatei vieną kartą ir užtenka. Bet Telšiams tai negalioja😊. Nuostabus miestas ir žmonės, dėl to verta čia sugrįžti😊. Mūsų Ancutų giminės vardu, ačiū Jums už puikiai sudėliotą programą, gerą nuotaiką ir emocijas. Visi liko sužavėti Andriaus ekskursija, jo energija ir meile savo kraštui❤️. Nuostabiai sutvarkytu ir labai gražiu miesteliu, jo meškomis ir istorija❤️. Senamiesčio kavinės puikiu maistu ir įspūdingu jo pateikimu, šeimininkės gerų emocijų užtaisu❤️. Įsimintina lietuviško vyno degustacija, naujų skonių atradimu❤️. Nepaprastai šauniu folkloru, kuris išjudino net mūsų senolius, įkopusius į 9-tą dešimtmetį😊❤️! Nepaprastai įdomiu uzbeku, kalbančiu žemaitiškai😆. Jo labai skaniu plovu (plovo nemėgstu, bet supratau, kad iki šiol ir nebuvau valgęs plovo😊, nes jis, pasirodo, labai skanus😊❤️), šiltu bendravimu❤️. Nuostabia sodyba, gražia aplinka, ramia nakvyne❤️. Visi mūsų giminės suvažiavimo dalyviai išsivežė šiltus prisiminimus apie Telšius, jo žmones, maistą, vyną, dainas ir šokius❤️. Atrodo tik viena diena, o tiek daug visko gero patyrėm😊. Didelis AČIŪ jums, Aušra, ir visiems kitiems prisidėjusiems prie įspūdingo giminės suvažiavimo😊!"

2024-05-18

Vilma Šalaševičienė

UAB „Mantinga“ DAG skyriaus darbuotojų kolektyvas

"Štai ką rašo DAG skyriaus vadovas iš Mantingos:

Dėdelis diekov už suorganizouta pablūdėjėma pu Telšius su truopniuom muotrėškuom, vėina iš katrūn da i žiaurē linksmās plautēs pakliova (Laura)😀. Diekov y už stėkla meista Vygandā P., kantras turieji tėik kontrybis mumis apšuokiniedams ka mūms net spotkelius pasėseki pasidėrbinti. Esat baisē gera komanda!

Nuo savęs sakau didelis didelis AČIŪ už puikią pažintį su Žemaitijos kraštu. Sutiktus puikius, šiltus žmones mylinčius savo darbą ir nuotaikingai perteikiančius žinias atvykusiems. Ačiū, už pasiūlytas veiklas net ir tokiai mažai grupei! Rekomenduosiu Jus ir jūsų krašto aplankymą kiekvienam klausiančiam kur nuvykti.

Su meile Vilma."

2024-03-13

Žaneta Vaišvilaitė

UAB "Slaugivita" kolektyvo vardu

"Norime padėkoti už nuostabiai praleistą laiką Telšiuose: Džiugo sūrių degustacija nustebino skonių derinimo subtilybėmis; susipažinome su šventiškai pasipuošusiais Telšiais, nors oras buvo labai žiemiškas, neturėjome kada nuobodžiauti ir sušalti dėka charizmatiško gido Andriaus. Na o po to mūsų laukė soti bei gardi žemaitiška vakarienė, kurią papildė edukacija "Žemaitē XIX omžiou: dainas, toncē, pastrajē, rokunda". Edukacija nepaliko abejingų, sužavėjo tradicinėmis dainomis ir eilėmis, bei kartu šoktais žemaitiškais šokiais. Grįžome kupini naujų patirčių, pačių geriausių įspūdžių ir atsiliepimų."

2024-01-11

Gertrūda Gulbinaitė

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro kolektyvas

"Tikrai grįžome su gera nuotaika ir įspūdžiais! Telšiai nustebino svetingumu ir architektūros bei mažosios architektūros lobiais, apie kuriuos buvo įdomu klausytis net ir sausio mėnesio speige. Didžiulė padėka nuo mūsų Telšių turizmo klasteriui ir Aušrai už išgirstus mūsų norus ir suorganizuotą visus lūkesčius pateisinusią puikią vakaro programą Telšiuose. Tikrai rekomenduojame savo bendruomenės ar kolegų pasibuvimui rinktis Telšius! Dar kartą dėkoju ir iki kitų susitikimų!"

2024-01-03

Kristina ir Indrė 

Šiaulių rajono Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos trečiokai ir jų mokytojos

"Nuoširdžiai dėkojame už puikiai sustyguotas dienos veiklas. Buvome palydėti nuo durų iki durų minučių tikslumu, tad mokytojoms nereikėjo niekuo rūpintis.

Dar tą patį vakarą tėveliai rašė laiškus apie besiliejančias vaikų emocijas. Labai patiko gamtininko pasakojimas apie šikšnosparnius, meškučių paieška Telšiuose su žemaitiška tarme kalbančia gide. Įdomu buvo paskanauti žemaitiško maisto. Būtinai rekomenduosime kolegoms. DIDELIS AČIŪ! "

2023-12-15

Janina Karpinskienė

Mažeikių lopšelis-darželis "Bitutė", direktorė

"Kol dar švieži įspūdžiai, noriu jums visos Mažeikių lopšelio-darželio ,,Bitutė" bendruomenės vardu padėkoti už puikiai organizuotą renginį. Nuo pat pradžios - derinimo - iki pat pabaigos - svečių išlydėjimo, viskas buvo puiku. Džiugino pasitikimas, ekskursija po miestą, gidai, muzika, vyndariai ir jų vynas, vietos parinkimas. Viskas iki detalių apgalvota, labai skoningai ir solidžiai pateikta. Atsiliepimai iš darbuotojų geriausi, rekomenduosiu jus savo kolegoms, kitų švietimo įstaigų vadovams Mažeikiuose. Nuoširdus ačiū ir sėkmės darbuose."

2023-12-08

Donata Žemgulytė

Gargždų lopšelio-darželio "Naminukas" kolektyvas

"Dar kartelį viso kolektyvo vardu siunčiu pačią didžiausią padėką už mūsų darželio bendruomenės išvyką į Telšius. Ačiū už kruopščiai suplanuotą mūsų laiką, nuolatinį rūpestį ir pagalbą, įdomias veiklas, smagius gido pasakojimus. Grįžome tikrai kupinos pačių gražiausių emocijų ir nuplukusios nuo smagių šokių!

Dar kartelį dėkojame ir linkime pačių gražiausių artėjančių švenčių!

Su šilčiausiais linkėjimais iš Gargždų."

2023-12-08

Rita Kontrimienė

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos padalinio kolektyvas

"Viso kolektyvo vardu dėkojame už suorganizuotą išvyką ir degustacijas. Didelis ir nuoširdus ačiū fantastiškam gidui Andriui už įdomią ekskursiją! Už nuostabiai skanius žemaitiškus patiekalus p. Gražinai! Už gerą bajoriškų vynų degustaciją J.E. Kaubrių šeimynai! Mes tikrai dar grįšime į Telšius. Ačiū, Jums!

2023-11-13

Diana ir Česlovas Greičius

Šiaulių rajono savivaldybės meras

"Esame dėkingi už Jūsų dėka nuostabiai praleistą dieną su artimiausiais žmonėmis. Pagal iš anksto suderintą programą lankėmės kunigų seminarijoje, aplankėme naujai rekonstruotą katedrą. Dalyvavome akloje vynų degustacijoje, kaimo sodyboje mūsų laukė soti žemaitiškų valgių degustacija. Viskas buvo puikiai suorganizuota."

2023-11-09

Vilma Baltrušienė

Šeima iš Kauno

"Laba diena, Aušra, norim visi jums ir visai komandai (gidas, degustacijos organizatoriai) padėkoti už turiningą laiką Telšiuose ir patyrimą su fantastine žemaitiška energija. Rekomendacija 10 iš 10!"

2023-11-06


Ramutė Šličiuvienė

Skuodo rajono Užluobės kaimo bendruomenės pirmininkė

"Puoni Diana sakė, ka tuokiuo pagaduo duors žmuogos ni šonėisvi lauka negen, vo skoudėške nebūt skoudėške - atsibeldė. Atsibeldiem i praleiduom Telšiūs dėdle poikė šeštadienė dėinelė. Ožloubės bendruomenės žmuonės diekavuo vėsėms, kas tou mūsa išvīka padarė tuokė nuogne turtinga i feinė: Aušra, Laura, Romualdou, Gražinele už svetingoma, Nijuole i Diana,- Telšiū turizma klasterė žmuonėms už lonkstoma, ož šėrdingoma, ož prodesionaloma... Gīvoukėt, darboukities dėl sava miesta, dėl Žemaitėjės garbies i šluovies, tarnaukėt vėsėm, kas i jumis kreipas. DIEKOU JUMS, Diekou i Pondėivou, ka rītmetie pakrapėjės šaltas lītaus lašas, vieliau nebdavė tuo išbondīma."

2023-10-08

Valdas Ancuta

Grupiokai iš Vilniaus

"Visos mūsų grupės vardu, noriu padėkoti Jums už puikiai suorganizuotą pažintinę ekskursiją -kelionę po Telšius. Visi mes buvome sužavėti miesto grožiu, nuostabiu maistu ir žiauriai fainais gidais. Norėtųsi išskirti ir pagirti labai puikų Jūsų visos programos organizavimą, viso grafiko "sustygavimą", nuostabiai parinktas temas ir gidus. Nepaprastai gerą įspūdį paliko Andrius, jo charizma ir meilė savo kraštui. Degustacinių pietų vedėja tai tiesiog "bomba" Ir maistas nepaprastai skanus buvo. Midus labai maloniai mus nustebino, niekas dar tokio nebuvo ragavęs ir tai buvo įspūdingas atradimas. O ką jau kalbėti apie nepaprasto grožio Jūsų miestą, katedrą, dvarą ir t.t. Likome labai patenkinti praleista diena su Jumis, išsivežėm puikius įspūdžius ir džiaugiamės pažinę dar vieną Lietuvos kampelį, jo žmones ir, savaime aišku, kulinarinį paveldą. Didelis AČIŪ Jums ir visai Jūsų komandai visos mūsų kompanijos vardu. Perduokit visiems linkėjimus nuo mūsų grupiokų kolektyvo ir, tikimės, kad dar susitiksime nuostabiuose Telšiuose, nes jaučiame, kad dar yra ką ten patyrinėti..."

2023-09-16

Vida Jasaitytė

Kauno Muravos bendruomenės centras, pirmininkė

"Esame dėkingi už gardų žemaitišką ir labai sotų maisto degustacijos pristatymą. Estetišką ir nuoširdų šeimininkės Gražinos komentavimą. Visi keliavusieji pailsėjo, sužinojo apie žemaitiškus patiekalus, kai kas pirmą kartą ragavo žemaitiškų patiekalų, lietuviškų skonių. Džiaugiuosi, kad galėjau organizuoti ir atvežti 50 asmenų bendruomenės grupę, – turėjome tokią galimybę. Buvome šiltai ir mielai Jūsų sutikti ir privaišinti. Šeimininkės talkininkės sukosi greitai ir mandagiai.

Kuo geriausios kloties išsaugant senąsias žemaitiško maisto tradicijas ir jas pristatant visuomenei."

2023-09-13

Lijana Kubilienė

Paliūniškio kaimo bendruomenė

"Esame labai dėkingi už nepakartojamas akimirkas ir suteiktas paslaugas. Pagal iš anksto suderintą programą lankėmės kunigų seminarijoje, aplankėme naujai rekonstruotą katedrą. Vykome į žemaičių kaimo muziejų, apžiūrėjome žemaičių trobas, pamatėme juose esančius rakandus. Ekskursiją tęsėme po miesto senamiestį ir pasivaikščiojome Masčio ežero pakrante. Praalkus kaimo sodyboje pas Gražiną mūsų laukė soti žemaitiškų valgių degustacija. Ir ko tik mes nevalgėme! Kaštavojom šmakalo, patarmaso, kastinio, kanapynės ir t.t. Po sočios vakarienės turėjome žemaitišką pasibuvimą. Šokom, dainavom. Didelis ačiū Aušrai, Romualdui, Dianai ir visiems kitiems, kurie mus pasitiko ir lydėjo visą viešnagės laiką Telšiuose."

2023-09-13

Ligita Lidziutė

Draugų grupė

"Patys gražiausi atsiliepimai ir prisiminimai apie Telšiuose praleistą savaitgalį! Per dieną Telšių klasterio ir Aušros dėka paragavome žemaitijos pilvais, akimis, ausimis! Organizuoja lanksčiai, prisiderinant prie pageidavimų, o ir pasiūlyti turi daug. Nuoširdi sodybos šeimininkė Gražina nustebino pilvus žemaitiškais skoniais ir prikišo juos visai dienai! Labai skanu, sotu ir autentiška! Gidė Laura - nepakartojama savo charizma, neapkrautu ir linksmu pasakojimu apie žymias miesto vietas ir žmones, supratingumu ir humoro jausmu sužavėjo grupę ir paliko gerą emociją, norą dar ir dar sugrįžti... Šilčiausia ir nuoširdžiausia, tarsi gyvas Žemaitijos moters paveikslas edukatorė Diana užbūrė savo dūšios gilumu, dainomis, šokiais ir pasakojimais. Jos balsas skamba ore ir širdyje! Verta sutikti tokius žmones, kurie saugo istoriją, kuria tikrą jausmą! Pagarba jiems! Nuoširdus ačiū už tikrą emociją, jūsų pastangas ir meilę savo kraštui!"

2023-09-13

Vita Nasteiko

UAB "Statybų inžinerinės paslaugos"

"SIP kolektyvas nuoširdžiai dėkoja Jums už turiningą ir įdomią ekskursiją, kuri buvo profesionaliai suorganizuota. Kolektyvui labai patiko ekskursija po Telšių miestą, p. V. Vaičekauskas labai įdomiai ir charizmatiškai pasakojo. Didelį įspūdį paliko Žemaitijos krašto muziejus ir mus lydėjusi gidė, kuri mus supažindino su žemaičių protėvių gyvenimo būdu ir buitimi, taip pat labai gražiai dainavo. Likome sotūs ir patenkinti 3 degustacijomis – minkštutėlio šakočio ir naminės giros, žemaitiškų valgių (jie labai gausūs, skanūs ir sotūs!). Labai patiko "Džiugo" sūrio degustacija su įvairiais deriniais. O pasiplaukiojimas Masčio ežeru buvo malonus ir jaukus. Jūsų dėka, viskas buvo išpildyta 100 procentu!"

2023-09-12

Virginija Leščiauskienė

Kretingos diabeto klubas "Vilties kelionė"

"Sveiki, noriu nuoširdžiai padėkoti už vakar dienos ekskursiją. Buvo labai įdomu, visi patenkinti namo grįžom su labai gera nuotaika. Nuoširdžiai dėkojame vadovui, lydėjusiam visą dieną, kuris ne tik mus globojo, bet ir kartu šoko ir dainavo su visais. Folkloro merginos abi nuostabios. Gidas, kuris pasakojo istorijas bažnytėlėje ir dvare, labai puikus, matosi žmogus nuoširdžiai dirba savo darbą ir myli jį. Taip pat ir Aldonėlė savo polėkiu užkrėtusi visus tikrai verta pagarbos. Na negalima nepaminėti ponios Virginijos. Ji daugeliui priminė vaikystę, o kai kurie net nebuvo tokių dalykų matę. Buvo nuostabu. Ir pabaigai - pietūs buvo nerealiai skanūs, maisto tikrai daug (buvom šiek tiek praalkę), tad puolėm prie stalo, nukrauto puikiais lietuviškais patiekalais. Ponia Gražina tikrai puikiai viską paruošė ir pristatė savo gamybos valgius. Buvo labai skanu. Dėkoju visam Jūsų kolektyvui. Iki kito karto."

2023-08-23

Vija ĶIRĶE

Impro TRAVEL, Product Manager Incoming department

"Dear Romualdas and Aušra,

thank you for the warm welcome. We are glad that we had this opportunity to visit you. Time passed like a moment, but we saw, learned and experienced a lot of things.

We have already some ideas for our tours and offers. In the near future, we will inform you about our wishes and interests. We really hope, that we will be able to pass on, what we have seen, to our customers. Thank you one more time!

Best regards."

2023-07-14

Rita Stundziene

UAB „Darbuotojų profesinė sąjunga“

"Noriu padėkoti už puikiai suorganizuotą ekskursiją ir lydinčiai mergaitei nuoširdus ačiū. Labai buvom nustebinti, kad toks nedidelis miestas, bet turite ką parodyti ir papasakoti. Ir už aparatūrą, su kuria buvo labai patogu apžiūrint viska girdėti. Ačiū, ačiū, ačiū."

50 asmenų kolektyvas

2023-07-01

Sigita Dzimijoniene

Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos mokytojų kolektyvas

"Labai norime padėkoti poniai Aušrai už puikiai suorganizuotą kelionę po Žemaitiją. Ekskurija labai intensyvi, įdomi, šiuolaikiška, turtinga istorijomis, kvapais ir skoniais. Mums pasisekė, kad visą kelionę lydėjo gidas Vaclovas. Jis puikiai išmano savo darbą, myli žmones, savo kraštą o pasakojimus apie įvairius objektus paįvairina smagiais juokeliais.

Mums suvalkiečiams įspūdį paliko Gražinos sodyboje ragautos vaišės. Jei kas neragavę, tikrai verta bent kartą gyvenime paragauti Žemaitiškų valgių, kurių pavadinimų jau neprisimename...

Likome sužavėti mažo šeimos ūkio pristatymu apie midų. Dukra ir tėtis puikus duetas, labai mylintys tai ką daro. Visa jų produkcija pagaminta skrupulingai, estetiškai, apgalvotai. Linkime šiam ūkiui sėkmės.

Dar kartą ačiū už puikiai praleistą laiką."

2023-06-28

Aušra Demenienė

Venckų kaimo bendruomenė 

"Nuoširdžiai dėkingi už viešnagę ir tokį puikų šiltą priėmimą. Sužinojome labai daug, pamatėme dar daugiau. Išmokome daug naujų žodžių, puikiai paaiškinta žemaitiško būdo ypatybės. Gidai nuostabūs, tiesiog vaikščiojančios istorijos enciklopedijos. Žavėjo jų pagarba žmogui, praeičiai, dabarčiai. Didžiausias dėkui Jums p. Romualdai už Jūsų globą, pagalbą nuo pasisveikinimo iki atsisveikinimo. Mus skiria atstumas, bet gera žinoti kokie nuostabūs, gyvenimą mylintys žmonės gyvena Telšiuose ir dirba Telšių turizmo klasteryje. Didelė laimė ir garbė buvo Jus visus pažinti, pabendrauti. Klestėkite! Geriausi linkėjimai iš Venckų kaimo!"

2023-05-27

Andžela Česnavičienė

VĮ „Registrų centras“ kolektyvas

"Sveiki, norime padėkoti p. Aušrai už nuostabiai suorganizuotą, suplanuotą nepakartojamą dieną Telšiuose. Visiems labai labai patiko viskas, kas buvo pasiūlyta: ekskursija po Telšius su nuostabiu gidu Andriumi, ekskursija po kunigų seminariją su daug istorinių faktų, vyno degustacija bei p. Gražinos sodyboje praleistas laikas su žemaitiško maisto ragavimu. Dalyvavo jungtinis kolektyvas iš visos Lietuvos ir visų vertinimas vienareikšmis - 10 balų iš 10. Sėkmės Jums ir toliau! Patikėjome, kad Telšiai Žemaitijos sostinė:)."

2023-05-16

Lina Ambarcumian

"Laba diena, mielas Romualdai, dėkoju už nuotraukas, smagiai nustebinote! Mūsų ekskursija buvo šauni, mano svečiai grįžo laimingi. Ypač visiems patiko ausinukų pagalba ir Laura! Parsivežiau nuostabių eilėraščių, atradau talentų artimųjų tarpe. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje turime perliuką - Telšius, su nuostabia Telšių turizmo klasterio komanda! Ačiū!"

2023-05-09

Onutė Pernavienė

Visagino policijos komisariato veiklos skyriaus kolektyvas

"Visagino policijos komisariato veiklos skyriaus kolektyvas dėkoja Telšių turizmo klasteriui ir Aušrai už puikiai suplanuotą laiką Žemaitijos sostinėj: šiltas oras, skanus maistas, truputis istorijos ir kultūros, ko daugiau reikia geram kolektyvo pasibuvimui:) Ačiū Jums labai!"

2023-05-04

Lina Jančiuvienė

Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykla

"Sveiki, ekskursija patiko: puiki organizacija, ekskursijų vadovai. Labai džiaugiamės šiltu priėmimu, žemaitiškų valgių degustacija: viskas šviežia, skanu, kiek neįprasta, bet visiems labai patiko. Ačiū už Džiugo sūrio degustaciją, už pateikimo estetiką ir ačiū, kad visgi patalpinote visus vienoje vietoje :) ir aišku ekskursiją po Telšius - informatyvi, įdomi (tik šiek tiek sušalom, bet čia jau nepasirinksi :)). Ačiū dar kartelį už viską :)."

2023-04-17

Irma Bartkevičienė

Šiaulių Gytarių progimnazija

"Šiaulių Gytarių progimnazijos penktokai dėkoja Telšių turizmo klasteriui už puikiai suplanuotą ekskursijos dieną. Veiklos puikiai atitiko mokinių amžių, buvo įdomios, įtraukiančios. Telšių turizmo klasterio darbuotoja Aušra lydėjo visą ekskursijos laiką, rūpinosi vaikų užimtumu edukacijose, maitinimu. Vaikai be galo džiaugiasi šia ekskursija. Anot jų, tai geriausia jų ekskursija!"

2023-04-05

Dalia Steponavičienė

Jubiliejaus šventės užsakovė

"Mūsų šventė vyko balandžio 1 d. Tariame didelį Ačiū. Žemaitiški patiekalai buvo skanūs, sotūs, gražiai pateikti, šviežiai pagaminti. Šalti užkandžiai taip pat skanūs. Tortas superinis!  Aptarnavimas labai geras – paslaugi moteris. Priekaištų neturime. Dainininkė gražiai ir prasmingai pravedė mums skirtą laiką. Šokiai įdomūs ir linksmi. Sodybos atmosfera šilta. Sodybos šeimininkė maloni, prisitaikanti. Rekomenduosime ir kitiems, o gal ir patys dar pakartosime..."

2023-04-03

Indrė Kovalskė

Kretingos M. Daujoto progimnazija

"Didelis ačiū Telšių turizmo klasterio komandai už puikiai suorganizuotą ekskursiją "Pažintis su šiandienos Telšiais ir naktiniais paukščiais – šikšnosparniais". Nepaisant lietingo oro įspūdžiai ir nuotaikos - puikios. Mokiniai keliavo po senamiestį, tyrinėjo istorinį paveldą, noriai vykdė pateiktas užduotis, aktyviai klausėsi ir uždavinėjo klausimus. Dideliausias AČIŪ gidui Andriui! Na, o maistas buvo kaip bonusas po ištvermingo pasivaikščiojimo prapliupus lietui. Vaikai dėkojo už skanų maistą šeimininkei.

Pasisotinus mokiniai Masčio ežero pakrante skubėjo į pasimatymą su paslaptingais šikšnosparniais. Vaikai ne tik sužinojo daug faktų apie šiuos naktinius paukščius, bet juos palietę ir pamaitinę, pamilo, o kai kurie norėtų ir auginti. Mat šikšnosparniai prieraišūs ir atsiliepia į savo vardą.

Telšių kunigų seminarijos konferencijų salėje vaikai ne tik grožėjosi įspūdinga panorama, bet nuo pakilos pasisakė, kas labiausiai patiko. O patiko - VISKAS! Tad buvo pakviesti dar aplankyti ir Telšių biblioteką, kurioje susipažino su vykstančiomis edukacijomis ir mokėsi pagal pateiktą programą prancūzų kalbos. Atsisveikindami vaikai parašė bibliotekos darbuotojams po palinkėjimą ir nusifotografavo naudodami bibliotekos dronu.

Dėkojame visiems, kurie kūrėte ir prisidėjote prie šios turiningos dienos."

2023-03-23

Jūratė Sabaliauskienė 

UAB „Kosmelita“

"UAB „Kosmelita“ darbuotojų kolektyvas dėkoja Telšių turizmo klasteriui už šiltą ir gerai organizuotą priėmimą Telšiuose. Ekskursija po Telšių miestą, klausant gido Vaclovo, praėjo besigrožint nuostabiu miesto gamtovaizdžiu ir klausantis įdomių senamiesčio istorijos faktų. Pakeliui ragavome arbatos ir puikaus skonio šakočio. Gidė Danutė išsamiai papasakojo apie Katedros ir kunigų seminarijos įstoriją. Šaltą pavasario dieną labai tiko lietuviško vyno degustacija. O vainikavo išvyką ponios Gražinos žemaitiškų patiekalų ragavimas. Šmakals išrinktas skaniausiu! Ačiū labai organizatoriams, linkim visiems aplankyti Žemaitijos sostinę 😊."

2023-03-18

Laima Pilipavičienė

Užliedžių bendruomenė, Kauno r.

"Žinojome, kad Telšiai gražus miestas su turtinga istorija ir kultūra. Bet kai visa tai pasakoja savo darbą mylintis gidas, kai programos organizatoriai viską sudėlioja prasmingai ir patogiai, pažintis su Telšiais ir jų žmonėmis tampa ypač maloni. Ačiū taria 30 Kauno rajono gyventojų 🙂."

2022-11-30

Silva Masionienė

Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis“ kolektyvas

"Leiskite mūsų Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“ kolektyvo vardu Jums padėkoti už gražų ir nepamirštamą prisilietimą prie Žemaitijos (Telšių) istorijos, už įdomybes, pramogą ir, žinoma, vaišes žemaitiškai! Tikimės dar sugrįžti! Ačiū gidams, sodybos šeimininkei!

Pagarbiai - lopšelio-darželio "Berželis" ekskursantai❤️."

2022-11-29

Neringa Tumelienė

Marijampolės savivaldybės administracija

"Patyrėmė pačius geriausius potyrius! Nuostabi ekskursija, nestokojantis humoro jausmo ir žinių gidas, puiki įranga, skirta didesnėms turistų grupėms, leidžianti mėgautis įdomiais gido pasakojimais tiesiai "į ausį", ir lyg vyšnaitė ant torto - tobula vynų degustacija! Suvalkiečiai įvertino jūsų svetingumą! Ačiū!"

2022-10-26

Roma Karpienė

Kauno kolegija

"Nuoširdžiai dėkojame Jūsų komandai už puikius vakar dienos įspūdžius, šiltą sutikimą. Esam sužavėti Telšiais, žmonių draugiškumu bei meile savo kraštui. Ponia Aušra lanksčiai sudarė išvykos programą. Gidas Andrius pakerėjo savo erudicija, šmaikštumu, draugiškumu. O kur dar ponios Gražinos skaniausi, kai kurių iš mūsų dar niekad neragauti gausūs žemaitiškai patiekalai!!! Linkiu Jums visiems sveikatos, sėkmingų turistinių sezonų, žingeidžių ekskursantų."

2022-10-01

Ramunė Belinienė

VšĮ Karoliniškių poliklinika

"Norėtume perduoti nuoširdžią padėką už puikiai suorganizuotą ekskursiją, kuri vyko 07-23. Esame labai patenkinti, grįžome su geriausiais įspūdžiais ir atsiminimais apie Jūsų kraštą. Dėkojame organizatorei Aušrai, kuri mus lydėjo visos ekskursijos metu, viskas buvo išpildyta nuo A iki Z. Taip pat tariame Ačiū pačiai geriausiai gidei Laurai - kuri kiekvieną istoriją gali paversti pačia įdomiausia ir klausomiausia, Mūsų dėmesys buvo visada prikaustytas ir išlaikytas. Drąsiai galime rekomenduoti Jus ir kitiems.

Sėkmės darbuose. Ir toliau džiuginkite kitus savo rengiamomis ekskursijomis.

Linkėjimai iš Vilniaus Karoliniškių Poliklinikos."

2022-07-27

Jadvyga Ingelevič

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras

"Birželio mėnesį su neįgaliųjų grupe aplankėme Telšius. Mūsų viešnagės organizavimą patikėjome Telšių turizmo klasteriui, kuo esame labai patenkinti. Nuoširdžiai dėkojame p. Aušrai Pakalnienei už puikiai suplanuotą laiką, kantrybę, rūpestį, skirtą laiką, išgirstus ir išpildytus mūsų norus, pageidavimus bei suteiktą pagalbą, kai jos netikėtai prireikė. Charizmatiškojo gido Vaclovo Vaičekausko dėka susipažinome su Telšių miesto istoriją ir įdomybėmis, pamilome Telšius ir grįžome pilni įspūdžių. Išties malonu dirbti su savo srities profesionalais. Nuoširdžiai dėkojame ir linkime sėkmės!"

2022-06-18

Edita Laurinkienė

Šiaulių jėzuitų mokykla

"Šiaulių jėzuitų mokyklos 2 kl. mokinukai, jų tėveliai ir mokytoja be galo dėkingi už nuostabią dieną Telšiuose! Mėgavomės kiekviena akimirka, tobulai antrokams pasiūlytomis tokiomis skirtingomis ir įtraukiančiomis veiklomis, be galo dėkingi gidams už įdomią ekskursiją ir kantrybę atsakinėjant į n vaikų klausimų! Ačiū charizmatiškajam Džiuginėnų dvaro šeimininkui! Ačiū puikiam meno mokytojui, pamokiusiam piešti ant stiklo ir parodžiusiam, kad tereikia atidesnio žvilgsnio, kad piešinys prabiltų! Ačiū!!! Jūsų komanda - nuostabi! Be galo norisi vėl sugrįžti ❤️."

2022-06-08

Evelina Jasaitė

"Viešnagė Telšiuose buvo viena geriausių kokių turėjome! Kraštas įdomus gamta, istorija ir labai šiltais žmonėmis. Dėkui Aušrai už suorganizuotą dieną nuo pasakojimų apie miestą iki edukacijos su stiklu. Viskas buvo be priekaištų 😀. Tokia viešnagė patiko ir patiems mažiausiems, todėl rekomenduoju visai šeimai. Aplankykit Telšius su Telšių turizmo klasteriu, kad dėl nieko nereikėtų sukt galvos."

2022-04-13

Mokytoja Živilė

"Dėkojame už puikų organizuotumą ir lankstumą. Mokiniai liko sužavėti ekskursija. Laikas pralėkė akimirksniu, nebuvo nei minutės nuobodžiauti, dėka gero laiko suplanavimo."

2022-06-07

Vaiva Mažeikienė

"Labai dėkojame už puikiai suorganizuotą ekskursiją Telšiuose ir po apylinkes. Puikūs gidai, labai daug sužinojom apie Jūsų šaunų miestą, labai patiko žemaitiškų patiekalų degustacija,  Biržuvėnu dvare ir Šatrijos kalnas. Tik geriausi įspūdžiai, draugai liko patenkinti. Linkim sėkmės darbuose ir asmeninės laimės bei sveikatos. Ir kad greitai būtų suremontuotos Telšių gatvės, tuomet bus mieste dar gražiau!"

2022-05-16

Indrė Viskontienė

UAB „Atorija“

"atoria.lt komandos vardu dėkojame už pažintį ne tik su Telšių miestu, bet ir pažintimi su sūrio "Džiugas" edukacija ir degustacija (manau lankantis Telšiuose verta paklausyti ir paragauti, o ir gyvenimiškoje buityje pritaikyt). Išties Telšiai gražus, kalvotas miestas... Nuostabi Telšių katedra su sava istorija paliko tikrai puikų įspūdį. Patirtis ir kastinio gamybos procese bei soti žemaitiška vakarienė. Dėkojame Aušrai už pateiktus pasiūlymus, iš kurių vieną pasirinkus puikiai praleidome laiką. Sėkmės Jūsų darbuose!"

2022-02-18

Jūratė Pivariūnienė

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija 

"Sveiki, spalio 18 d. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazistai turėjo įdomią, turiningą, kūrybišką išvyką į Telšius. Čia jie pasitikrino istorijos žinias ekskursijoje po Telšius. Dalyvavo 3 įdomiose edukacijose, kuriose turėjo galimybę patirti kūrybos laisvę kaldami žalvarį, piešdami ant stiklo, dirbdami su derva. Edukatoriai nuoširdžiai dalinosi savo kūrybinio darbo subtilybėmis. Laikas prabėgo kaip akimirka. Gimnazistai ir kuratorė likome labai patenkinti kūrybos rezultatu. Ačiū už suteiktą galimybę kūrybiškumui lietis laisvai.

Ketvirtokai ir jų kuratorė Jūratė"

2021-10-28

Vesta Barasaitė

"Be galo dėkoju poniai Aušrai ir jos kolegoms už sukurtą nuostabią šventės atmosferą. Buvo nuostabus vakaras, vis dar smagu prisiminti :) Su draugais likom sužavėti be galo gražiai patiektu sočiu maistu bei šventės dekoracijom. Džiaugiuosi turėjusi tokią prašmatnią patirtį. Ačiū dar kartą už nepamirštamą vakarą! "

2022-01-06

Viktoras Šmitas

"2021 gruodžio 3 d. su draugų kompanija skanavome žemaitiškų valgių, po to turėjome puikią ekskursiją Telšiuose su nuostabia gide Laura! Puikiai suorganizuota, įsiklausyta į norus ir pageidavimus! Sėkmės Jums ateityje, o mes dar sugrįšime... Viktoras su kompanija, Šiauliai."

2021-12-06

Laima Romeikienė

AB SEB bankas, Šiaulių finansinių paslaugų centras

"Ačiū už puikų laiką Telšiuose. P. Aušrai už malonų bendravimą, rūpestį, operatyvumą. Diena buvo pilna įspūdžių, gerų emocijų. Nuostabus uzbekiškas plovas, siurprizai Biržuvėnų dvare, nepakartojama Džiugo sūrio degustacija. Jautėmės laukiami, o tai svarbiausia. Norisi sugrįžti į kitas lankytinas vietas, perduoti gerą emociją aplinkiniams ir rekomenduoti apsilankyti. Su gražiausiais linkėjimais, sėkmės!!!!!."

2021-10-25

Edvinas Pocius

"Sustojom Žemaitijoje apsidairyti ir... netikėtas susitikimas Rietave su gerb. Vaclovu Vaičekausku ir p. Nijole sėkmingai išsirutuliojo į smagų, keliančiu ūpą gerokai rimčiau pasidomėti Žemaitija, poros valandų pasivaikščiojimą ir po Telšius!  Nuoširdžiai džiaugiamės šiuo puikiu nuotykiu, tapusiu gera galimybe gražiai ir turiningai praleisti laisvalaikį. 

Viena iš daugelio skubančių į pajūrį šeimų iš Vilniaus - labai patenkinta Pocių šeima."

2021-08-30

Sonata Riaukienė

"Kai sugalvoji, jog nori unikalios kelionės po Žemaitiją, tai pats likimas suveda su nuostabiais žmonėmis. Esame dėkingi poniai Aušrai, kuri išpildė visus norus, kad būtų charizmatiška, įspūdinga, skanu ir įdomu. Dėkojame gidui Vaclovui, stiklo meistrui Vygantui, laivo kapitonui. Ir kaip cibulynės bei kastinio meistrė pamokė, sakom „baise patink“.

2021-08-09

Miglė Gruzdenė 

"Puikiai viskas organizuojama ir galima tikrai gerai atsipalaiduoti tiek aptarnavimo prasme, tiek maitinimo, tiek ir pramogų prasme, mano akimis, šis klasteris - puikus pavyzdys, kaip galima turėti gerą rezultatą suvienijus savo krašto ambasadorius.  Po šio savaitgalio išvykos, praktiškai, pradedame įsimylėti Telšių kraštą. Ačiū jums už puikią organizaciją. Rekomenduosime ir kitiems. Sėkmės Jums Jūsų darbuose!"

2021-07-21

Jurgita Kendik

"Tikrai galime patvirtinti, kad Vaclovas - geriausias gidas. Ne tik su žemaitiškos šnektos humoru, žinantis atrodo visą istoriją, bet ir puikiai kalbantis vokiškai su žemaitišku akcentu. Visada įdomu pasinerti su Vaclovu į aplinkos paslaptis. Smagu ir nenuobodu. Ačiū už tai!"

2021-08-06

Simona Bražiulienė

"Labai puiki kelionė. Kai tikėjausi aprodyti savo gimtąjį miestą draugams - svarsčiau tik apie gidą. O kai kreipiausi - man sudarė visą dienos programą! Gidas A. Dacius absoliučiai geriausias! Žemaitiški pietūs buvo labai skanūs! Labai visiems rekomenduoju!"

2021-07-07

Renata Valužienė

"Tik geriausi atsiliepimai! Greitai suorganizuota ekskursija po Telšius ir pasiplaukiojimas Masčio ežere. Tikrai dar naudosimės jūsų paslaugomis! Šaunuoliai, taip ir toliau!!!"

2021-07-09

Nijolė Jankauskienė

Vilniaus gidė

"Likome sužavėti miestu, gidu Vaclovu ir ponia Aušra iš „Telšių turizmo klasterio“, kuriai esame dėkingi už sklandų bendradarbiavimą ir nepriekaištingą organizavimą."

2021-07-05

Vitalija Šetkienė

"Labai ačiū "Telšių turizmo klasteriui" už puikiai suorganizuotą ekskursiją. Susipažinome su Telšiais, pasivaikščiojome Masčio ežero pakrante, užkopėme į Džiugo piliakalnį, pasivaikščiojome Germanto ežero pažintiniu taku, dalyvavome edukacijoje "Lino kelias". Nuostabi ekskursija, puikūs gidai. Padėka atskrieja iš Vainuto."

2021-06-06

Asta Ovidija Linartienė

„Noriu labai padėkoti už savaitgalį Žemaitijoje ir jos sostinėje. Gražinos sodyba tai net pranoko mūsų lūkesčius. Nuostabus priėmimas, fantastiški žemaitiški patiekalai.  Viskas Jūsų suorganizuotame savaitgalyje buvo puiku, ir malonus viešbučio personalas, ir puikus gidas. Dar kartą labai ačiū, tikrai rekomenduosime draugams pas jus apsilankyti.“

Živilė Gabriūnienė

"Tikrai labai ačiū už įsimintiną, šiltų emocijų kupiną šeimyninį savaitgalį (tų emocijų nepakeitė net ir vėjuotas oras). Tai buvo proga ne tik pabūti su šeima (šiais laikais praleistas laikas kartu - tikra vertybė), bet ir sutikti šiltų, dėmesingų, įdomių žmonių. Prieš trejetą metų teko lankytis Telšiuose, bet ekskursija su gidu parodė visai kitokią istorinę Telšių miesto ir krašto pusę. Ponios Gražinos sodyboje ragavome nematytų ir neragautų žemaitiškų patiekalų, buvo papasakotos ir jų ruošimo smulkmenos, pasimėgavome pirties malonumais. Negaliu pamiršti ir Telšių viešbučio administracijos parodyto dėmesio. Gražių kitų Jums projektų, gerų darbų. Tikrai labai labai dėkoju visos mūsų šeimos vardu.""