SPECIALUS PASIŪLYMAS!!!

 PASIŪLYMAS TELŠIŲ MIESTO ŠVENTĖS IR MAGDEBURGO TEISIŲ SUTEIKIMO MIESTUI 230-OJO JUBILIEJAUS PROGA!

Ateinantį savaitgalį, 2021 m. birželio 12-13 dienomis, panavijų ir bijūnų miestas Telšiai, kaip ir kasmet per Antanines, švęs savo miesto dieną. Tuo pačiu bus minimas Magdeburgo teisių suteikimo miestui 230-asis jubiliejus! Tai svarbi sukaktis miestui ir gera proga švęsti.

Tad kviečiame atvykti į Telšius praleisti įdomaus savaitgalio Žemaitijos sostinėje! Šiai progai parengėme Jums specialų pasiūlymą savaitgaliui šeimai ar kolektyvui. Teirautis dėl šventinio savaitgalio Telšiuose užsakymo telefonu +370 682 22194.

PASIŪLYMO APRAŠYMAS

Šventinį savaitgalį, birželio 12 d., pradėsite ekskursija po Telšius. Jos metu susipažinsite su Žemaitijos ir Telšių miesto istorija, aplankysite svarbiausius miesto istorinius, kultūrinius, architektūrinius objektus.

Po ekskursijos pailsėsite kavinukėje, pasigrožėsite nuostabiu vaizdu į Masčio ežerą. Čia būsite pavaišinti kvapnios kavos puodeliu, ledais ir torto gabalėliu su „Džiugo“ sūriu.

Nuostabus vaizdas į Masčio ežerą taip ir kviečia pasivaikščioti jo gražiai sutvarkyta pakrante. Tad po kavos pakviesime Jus pasivaikščioti ja ir pasigrožėti nuostabiais miesto ir ežero vaizdais. 

Apžiūrėjus miestą iš vidaus, neatsispirsite jį apžiūrėti ir nuo ežero pusės. Pramoginis pontoninis plaustas paplukdys Jus po patį Masčio ežerą, kurį supa Telšių miestas. Plaukiant grožėsitės ežero ir jame esančių salų grožiu, miesto panorama, kurią ne vienas pavadino "mažoji Šveicarija". 

Po plaukimo pakviesime Jus apsilankyti šakočių kepyklėlėje, kurioje kepami tautinio paveldo ženklą turintys storasieniai, dideliais ragais, neapsakomai skanūs šakočiai. Čia galėsite įsigyti šio šakočio, naminės giros, šviežių grybukų, sausainių, karamelizuotų riešutų ir kitų skanėstų.

Vėliau užsuksite į Turgaus aikštę, kur šurmuliuos šventinė mugė. Čia turėsite laisvo laiko apžiūrėti ir įsigyti gardžios mėsos gaminių, rūkytos žuvies ir kitų produktų, o taip pat įvairių rankdarbių bei meno kūrinių lauktuvėms iš Žemaitijos.

Pietų metas, tad pats laikas bus padegustuoti žemaitiškų patiekalų! Vyksite į sodybą, kurioje Jūsų lauks sotūs žemaitiški pietūs-degustacija. Čia ragausite tikro žemaitiško maisto: kopūstienės su šonkauliukais, cibulynės, šmakalo, kanapynės, kastinio, patarmaso, sūrio su medumi, reišutukų, giros ir kitų skanumynų. Vėliau turėsite laisvo laiko poilsiui viešbutyje.

Na, o vakare 19 val. pakviesime jus į nemokamą jaunimo muzikos koncertą „Pasveikinimas miestui“, kuriame dainuos Juozas Rimeika, KLARA su grupe ir grupė „Marabu“. Gera nuotaika ir smagus laikas garantuoti!

Pailsėję viešbutyje, sekančią birželio 13 d. turėsite laisvą laiką pasižvalgyti po miesto apylinkes ir aplankyti šalia Telšių esantį Džiuginėnų piliakalnį, kur, anot legendos, supiltas paties Telšių miesto įkūrėjo milžino Džiugo kapas; Džiuginėnų dvaro sodybą,  Germanto ar Ilgio ežero pažintinį taką.

13.30 valandą Šv. Anano Paduviečio katedroje galėsite sudalyvauti sakralinės muzikos ir poezijos valandoje „Giesmė ir žodis Tavo garbei“, o 19 val. – dainininkės Jurgos Šeduikytės ir vargonininkės Dianos Encienės koncertinėje programoje „To the Sky“.

Tai bus nepamirštamas savaitgalis Telšiuose! 

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • Ekskursija su charizmatišku gidu po Telšių miestą
  • Kvapnios kavos, ledų ir torto su „Džiugo“ sūrio vaišės
  • Plaukimas laivu po Masčio ežerą
  • Šakočių kepyklėlės lankymas
  • Žemaitiškų patiekalų degustacija
  • Nakvynė ekonomiškos klasės viešbutyje
  • Apsilankymo organizavimo ir palydėjimo paslaugos 

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Užsakant pasiūlymo paslaugas, galima įsigyti papildomų paslaugų, puikiai tinkančių su šiuo pasiūlymu:

APIE PASIŪLYMĄ

Vieta: Telšiai, Telšių rajonas
Trukmė: savaitgalis                        
Kaina: 255 Eur 4 asmenims, 390 Eur 8 asmenims
Dalyvių skaičius: 3-4 asmenų šeimai, kolektyvui iki 12 asmenų           
Kalba: lietuvių, žemaičių, rusų, vokiečių  

Data: visus metus   

Teirautis dėl šventinio savaitgalio užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu: