DIENA, KAI TELŠIUOSE ĮŽIEBIAMA KALĖDINĖ EGLĖ (SU NAKVYNE SODYBOJE) 

Nusibodo sėdėti namuose? Norisi turiningo pasibuvimo su šeima ar draugais? Turime Jums puikų pasiūlymą - gruodžio 4 dieną kviečiame prisijungti ir kartu švęsti Telšių Kalėdinės eglutės įžiebimo, miesto gimtadienio ir Magdeburgo teisių miestui suteikimo 230-ties metų šventę!!! Praleiskite turiningai šį savaitgalį kartu su savo šeima, artimaisiais ar draugų kompanija Telšiuose!

APIE PASIŪLYMĄ

Vieta: Telšiai, Telšių rajonas
Trukmė: 2 dienos                        
Kaina: priklauso nuo dalyvių skaičiaus ir užsakomų paslaugų   
Dalyvių skaičius: iki 8 asmenų               
Kalba: lietuvių, žemaičių, rusų, vokiečių  

Pasiūlymas galioja iki: gruodžio 4-5 d.   

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • Pietūs kavinėje
  • Ekskursija - vakarinis pasivaikščiojimas po Telšius su charizmatišku gidu  
  • Kalėdinės eglės įžiebimo šventė
  • Vakarienė, pirtis, nakvynė, pusryčiai kaimo sodyboje

Teirautis dėl pasiūlymo užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu:

PASIŪLYMO APRAŠYMAS

Atvykus iš kelionės žinoma norisi pasistiprinti, tad apsilankymą Telšiuose pradėsite pietumis jaukioje kavinukėje. Ragausite čia bajorišką kepsnį, natūralų lašišos kepsnį arba kitą pasirinktą patiekalą. O gal norėsite pakaštavuoti tradicinių žemaitiškų patiekalų?

Pasistiprinus išsiruošite į ekskursiją - vakarinį pasivaikščiojimą po Telšių Kalėdiniais vakaro žibintais. Jos metu, kartu su gidu, aplankysite gražiausias ir įdomiausias miesto vietas, pasidžiaugsite žiemos šventėms papuoštu miestu, aplankysite prakartėles ir papuoštas Kalėdines eglutes, pasivaikščiosite žibintais apšviesta Masčio ežero pakrante, išgirsite įdomias istorijas apie miestą ir jo gyventojus.

Ekskursijos pabaigoje užsuksite į floristikos saloną, kuriame prisiminimui apie šią kelionę galėsite įsigyti ypatingą, pagal atskirą užsakymą pagamintą stiklinį Kalėdinį eglutės žaisliuką - Telšių miesto simbolį meškutę.

Pasivaikščiodami grįšite į centrinę miesto aikštę, kurioje dalyvausite smagioje miesto Kalėdinės eglutės įžiebimo šventėje. Čia netrūks geros nuotaikos, sveikinimų ir šurmulio. O šventės pabaigoje pasiklausysite Vido Bareikio koncerto.

Po šventės vyksite į kaimo sodybą, kur Jūsų lauks soti vakarienė. Ir žinoma, jei tik bus noras, - karštai iškūrenta pirtis sušilti po pasivaikščiojimo po miestą. Jaukų pavakarojimą užbaigsite nakvyne sodyboje. O iš ryto, pasistiprinę sočiais pusryčiais, galėsite pasivaikščioti po sodybai priklausantį rekreacinį parką ir pasidžiaugti nuostabios natūralios gamtos grožiu.

Tai bus nuostabus savaitgalis Žemaitijoje!  Nedelsk, rezervuok dabar!

Šis Kalėdinis pasiūlymas – nuostabi šventinė dovana Jūsų šeimai, draugams ar kolegoms. Atvykite į Telšius pasivaikščioti po vakariniais miesto žibintais ir turėkite ypatingą laiką drauge!