TIKSLIUS

Interneto svetainių kūrimas, veikiančių interneto svetainių administravimas, SEO paslaugos, logotipų kūrimas, tekstų vertimas į/iš anglų kalbą, maketavimas – tai veiklos, kurais mes darome su malonumu. Mūsų pavadinime TIKSLIUS jau užkoduotas aiškus siekis - kad Jūsų tikslas taptų realybe! Šių dienų verslas turi būti matomas bei žinomas. Todėl mes siekiame padėti Jums augti, būti matomiems ir klestėti interneto erdvėje. Mūsų teikiamos paslaugos yra gera pagalba tiems, kurie stokoja laiko ar galimybių tai daryti patys.

Mūsų tikslas yra teikti kuo labiau kliento poreikius atitinkančias paslaugas, plėtoti ir palaikyti puikius santykius su savo klientais. Esame visada pasiruošę išklausyti visus kliento pageidavimus, aptarti visas užsakymo detales, kad abi šalys gerai suprastų užsakymo esmę ir paslauga būtų tinkamai suteikta.

Paslaugos

Poilsio namelių nuoma Šventojoje

Poilsiui Šventojoje prie Baltijos jūros nuomojame nedidelius, jaukiai įrengtus 6 miegamų vietų ir 4 miegamų vietų poilsio namelius.  Juose rasite visko, ko reikia poilsiui be rūpesčių tiek šeimai, tiek draugų kompanijai.

Kelionių organizatoriaus paslaugos

Norite susipažinti su Telšiais ir jo apylinkėmis, apsistoti čia ilgesniam laikui, kažką įdomaus nuveikti ir patirti – patikėkite mums šį savo rūpestį ir mes visa suorganizuosime dėl Jūsų!

Maketavimas

Specializuota kompiuterine programa sudarome būsimą reklaminį maketą (lankstinukus, skrajutes, vizitines korteles, reklaminius pranešimus socialiniams tinklams ir kt.) išdėstant užsakovo pateiktą tekstinę, vaizdinę ir maketuotojo sukurtą vaizdinę informaciją.

Internetinės svetainės kūrimas

Modernia, funkcionalia turinio valdymo sistema kuriame patogias naudoti, orientuotas į rezultatą internetines svetaines.  

SEO paslaugos

Atliekame internetinių svetainių optimizavimą paieškos sistemoms (SEO) - tam tikrų priemonių kompleksą, skirtą pagerinti svetainės pozicijas interneto paieškos rezultatuose.

Logotipo kūrimas

Kuriame Jūsų verslą atspindintį logotipą - tai neatsiejamas verslo elementas nuo pat verslo pradžios. 

Vertimas 
anglų-lietuvių kalba

Atliekame įvairių asmeninių, įmonės dokumentų vertimą į/iš anglų kalbą išsaugant originalų dokumento formatą. Taip pat verčiame kuriamos interneto svetainės tekstus į anglų kalbą angliškai svetainės versijai. 

Pasiilgote poilsio prie Baltijos jūros? O gal norite aplankyti Telšius ir jo apylinkes? Jums ar Jūsų verslui reikia logotipo, internetinės svetainės, vertimo į anglų kalbą, sumaketuoti reklaminį bukletą ar atlikti svetainės SEO? Patikėkite tai mums ir mes tuo pasirūpinsime!  

Susipažinkime

Sveiki. Esame Gabrielė ir Aušra, MB Tikslius įkūrėjos. Esame komanda, apjungusi įvairioje profesinėje veikloje įgytą patirtį ir jaunystės veržlumą. Puikiai suprantame, kaip veikia verslo mechanizmai, kokie jo poreikiai ir galimybės. Taip pat žinome, kad kiekvienas verslas tuos pačius klausimus sprendžia savaip ir tuo jie skiriasi veikdami konkurencinėje aplinkoje. 

Tikslius komanda atvirai komunikuoja su savo klientu ir visada orientuojasi į jo poreikius. Mes ieškome paties geriausio sprendimo, bet nežadame nepasiekiamų rezultatų. Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo ir kliento pasitikėjimo, todėl visada iš anksto bei aiškiai informuojame klientą apie užsakymo įvykdymo terminą, galimus pasiekti rezultatus. Tikslius didžiausia vertybė - kliento pasitenkinimas atliktu darbu ir jo rekomendacija kitiems.

Nuotraukų galerija

KONTAKTAI

Tikslius, MB
Šviesos 27-3, Telšiai 
Mob. +370 682 22194
www.tikslius.lt