KIETOJO SŪRIO „DŽIUGAS“ DEGUSTACIJA

APIE DEGUSTACIJĄ

Vieta: Telšiai
Trukmė: apie 1-1,5 val.                        
Dalyvių skaičius: 10 asmenų*
*degustacijoms iki 10 asm. taikomas +30 Eur degustatoriaus mokestis
Kaina
"Džiugas" - draugijos sūris - 20 Eur asmeniui
Sūrio "Džiugas" skonio slėpiniai - 30 Eur asmeniui
Sūrio "Džiugas" abėcėlė vaikams - 14 Eur asmeniui
Kalba: lietuvių  

Sezoniškumas: visus metus   

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • Kietojo sūrio „Džiugas“ degustacija

Teirautis dėl degustacijos užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu:

Indrė Viskontienė

UAB "Atorija"

"atoria.lt komandos vardu dėkojame už pažintį ne tik su Telšių miestu, bet ir pažintimi su sūrio "Džiugas" edukacija ir degustacija (manau lankantis Telšiuose verta paklausyti ir paragauti, o ir gyvenimiškoje buityje pritaikyt). Išties Telšiai gražus, kalvotas miestas... Nuostabi Telšių katedra su sava istorija paliko tikrai puikų įspūdį. Patirtis ir kastinio gamybos procese bei soti žemaitiška vakarienė. Dėkojame Aušrai už pateiktus pasiūlymus, iš kurių vieną pasirinkus puikiai praleidome laiką. Sėkmės Jūsų darbuose!"

2022-02-18

DEGUSTACIJOS APRAŠYMAS

Sūrio degustacijoje susipažinsite su tik Telšiuose gaminamu, brandinamu, fasuojamu ir iš čia į prekybą išvežamu kietuoju sūriu "Džiugas". Norite tikėkite, norite ne, bet šis sūris turi sielą, kurią kartu su unikaliu skoniu įgauna brandinimo metu patalpoje tyliai skambant garsaus lietuvių kompozitoriaus M. K Čiurlionio simfonijai ir kitiems kūriniams. Tad tai ypatingas sūris, kurio verta paragauti.

Degustacijos pradžioje išgirsite legendą apie Žemaitijos krašte gyvenusį milžiną Džiugą Telšį ir jo sūrį. Milžino vardu ir pavadintas šis sūris. Vėliau susipažinsite su sūrio gaminimo technologija, naudingosiomis jo savybėmis, ragavimo ypatumais. O tada ragausite penkis skirtingos brandos sūrius - 12-os, 18-os, 24-ių, 36-ių ir 48-ių mėnesių.

Pasinaudodami visais savo jutimo receptoriais vertinsite kiekvieno brandos laikotarpio sūrį pagal išvaizdą, tekstūrą, kvapą ir skonį. Ieškosite pačių geriausių sūrio derinių su įvairiais pagardais pagal savo skonį. O puikią draugiją sūriui palaikys balto ir raudono firminio vyno "Džiugas" taurė. Todėl šnekučiuojantis ir skanaujant degustacija tikrai neprailgs! Tad pasirinkite vieną iš 2 labiausiai Jums tinkančią degustaciją:

"Džiugas" - draugijos sūris

Šios degustacijos metu ragausite penkis skirtingos brandos sūrius su įvairiais pagardais: medumi, riešutais, kriaušėmis, džemu, vynuogėmis. O viską vainikuos balto ir raudono vyno "Džiugas" taurė.

Sūrio "Džiugas" skonio slėpiniai

Šios degustacijos metu ragausite penkis skirtingos brandos sūrius su dar daugiau įvairių pagardų: medumi, riešutais, kriaušėmis, džemu, vynuogėmis, firminių saldainių, užtepėlių, krekerių, itališkų duonos lazdelių su kietu sūriu "Džiugas". O viską vainikuos balto ir raudono vyno "Džiugas" taurė.

Taip pat turime pasiūlymą ir vaikams - sūrio "Džiugas" abėcėlė vaikams

Šios degustacijos metu vaikai ragaus 18-kos, 12-kos mėnesių brandintą kietąjį sūrį “Džiugas“ su įvairiais pagardais: obuoliais, vynuogėmis, spanguolėmis. Taip pat mėgausis iš natūralių ingredientų pagamintais varškės sūreliais Magija, plėšys ir ragaus Pik-Nik plėšomas sūrio lazdeles, gardžiuosis karameliniais skanėstais ir net ledais su sūriu! Jaunieji degustatoriai sužinos daug naudingos ir įdomios informacijos kaip gaminami sūriai, ir kodėl jie ypač naudingi vaikams.

Sūrio "Džiugas" degustacija - tai įdomi ir abejingų nepaliekanti patirtis. Atvažiuok, paragauk ir tu!

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Užsakant degustaciją, galima įsigyti papildomų paslaugų, puikiai tinkančių su šia degustacija: