DEKORATYVINIO MUILO GAMYBOS EDUKACIJA

APIE EDUKACIJĄ

Vieta: Telšiai, Telšių rajonas
Trukmė: apie 1 -1,5 val.                        
Kaina: nuo 10 Eur asmeniui esant 10 asmenų grupei, 
1 Eur dovanų pakavimo dėžutė  (esant pageidavimui)
Dalyvių skaičius: nuo 8 iki 20 asmenų   
Kalba: lietuvių
Sezoniškumas: visus metus

EDUKACIJOJE JŪSŲ LAUKIA

  • Muilo gamybos veikla
  • Priemonės, reikalingos šiai veiklai
  • Profesionalaus muilo gamybos meistro pagalba
  • Pasigaminti 2 vnt. muilo, priminsiančio išvyką į Telšius

Teirautis dėl edukacijos užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu:

EDUKACIJOS APRAŠYMAS

Šiandien tikriausiai nerastumėte nei vienų namų, kuriuose nebūtų kokio nors muilo. Kažkada jis buvo didelė prabanga, kuria galėjo naudotis tik turtingieji. Iki XIII a. muilas buvo priskiriamas prie vaistų ir kitų gydomųjų preparatų. Vėliau, ištobulinus muilo gamybą, jis palaipsniui tapo prieinamas vis didesnei visuomenės grupei ir vis plačiau pradėtas naudoti kaip prausimosi priemonė.

Per daugelį žmonijos metų buvo atrasta ne viena muilo gamybos technologija. Pradžioje buvo naudojami įvairių galvijų riebalai su pelenais. Vėliau muilui gaminti pradėti naudoti įvairūs augaliniai aliejai.

Dekoratyvinio muilo gamybos edukacija - tai smagus ir atpalaiduojantis laikas kvapų, spalvų bei formų pasaulyje. Čia susipažinsite su šių dienų muilo gamyba ir patys išbandysite šį procesą. Jis nebus sudėtingas, bet tikrai labai maloniai kūrybingas.

Edukacijos metu muilo nevirsite, tačiau kurdami savo muilą jo gamybai naudojamus ingredientus - muilo bazę, įvairius natūralius dažus, nerafinuotus kvapiuosius aliejus šildysite, maišysite ir liesite į pasirinktas formeles bei nekantriai lauksite rezultato. Atitinkamoms progoms galės būti naudojamos proginės formelės: Šv. Kalėdoms - eglutės, snaigės, seniai besmegeniai; Šv. Valentino dienai - širdelės, gėlės; Velykoms - zuikučiai, kiaušiniai; krikštynoms - angeliukai, kūdikėliai, o taip pat formelės su įvairiais palinkėjimais, užrašais. Tad kiekvienas išsirinks sau patinkančią muilo formą, spalvą ir kvapą.

Kiekvienas edukacijos dalyvis pasigamins 2 vienetus muilo gabaliukų. Tad vieną galėsite pasilikti sau, o kita galės būti nuostabi dovana artimam žmogui, draugui ar kolegai. Dovanojamą muilą galėsite supakuoti į dovanų dėžutę - štai, rankų darbo dovana jau paruošta!

Edukacija skirta visiems - ir suaugusiems, ir vaikams nuo 12 metų. Ši veikla puikiai tinkama ir bendrai tėvelių-vaikučių kūrybinei patirčiai, kai kartu kurdami vienas kitam padeda.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Užsakant edukaciją, galima įsigyti papildomų paslaugų, puikiai tinkančių su šia edukacija: