1. PASIŪLYMAS ŠEIMAI

Kietojo sūrio mini degustacija - Ekskursija po Telšius - Kūrybinė stiklo dekoravimo edukacija - Pietūs kavinėje su žemaitišku akcentu - Pažintis su žirgais

APIE PASIŪLYMĄ

Vieta: Telšiai, Telšių rajonas
Trukmė: visos dienos pasiūlymas                  Kaina: priklauso nuo dalyvių skaičiaus  
Dalyvių skaičius: iki 6 asmenų          
Kalba: lietuvių, vokiečių, rusų, anglų  

Sezoniškumas: visus metus   

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • Kietojo sūrio „Džiugas“ mini degustacija
  • Ekskursija po Telšių miesto senamiestį su profesionaliu gidu
  • Kūrybinė stiklo dekoravimo edukacija su stiklo meistru
  • Pietūs kavinėje su žemaitišku akcentu
  • Apsilankymas privačiame žirgyne 

Teirautis dėl pasiūlymo užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu:

PASIŪLYMO APRAŠYMAS

Pažintį su Telšiais pradėsite nuo sūrio "Džiugas" mini degustacijos - netoli Masčio ežero pakrantės esančioje kavinėje arba, esant gražiam orui, jos terasoje degustuosite 12, 18, 24 ir 36 mėn. Telšiuose gaminamą kietąjį sūrį "Džiugas" su pikantiškais krekeriais, paprikų ir alyvuogių užtepėle ir kitais pagardais. Kartu degustuosite ir baltą "Džiugas" vyną (vaikams - sulčių stiklinė). O taip pat ragausite ledų su tuo pačiu kietuoju sūriu ir spanguolių uogiene! Besimėgaudami įvairiais skoniais pasigrožėsite nuostabiu vaizdu į Masčio ežerą, skalaujantį miesto pakrantę. Čia pat galėsite įsigyti įvairių brandinto „Džiugas“ sūrio rinkinių, džemų ir kitų skanėstų lauktuvėms į namus.

Pasimėgavę įvairiais skoniais, pažintį su Telšiais tęsite ekskursijoje po miestą "Telšiai - istorijos ir meno miestas" arba kitoje pasirinktoje ekskursijoje po Telšius. Jos metu, kartu su profesionaliu gidu, aplankysite žymiausias ir gražiausias Telšių miesto vietas, išgirsite nuostabias istorijas ir legendas apie miestą ir jo įkūrimą.

Po ekskursijos vyksite į profesionalaus stiklo meistro privačią dirbtuvę, kur turėsite įdomias stiklo kūrybines dirbtuves - čia sužinosite apie įvairius stiklo apdirbimo būdus, kartu su meistru iš stiklo Fusing glass (stiklo sukepimo) technologija gaminsite pasirinktą nedidelį gaminį (vazelę ar paveikslėlį). Bus smagus užsiėmimas ir įdomi patirtis tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. 

Pats pietų metas, tad miesto senamiestyje esančioje kavinėje Jūsų lauks užsakyti pietūs su žemaitiško skonio akcentu - kad ne tik akys pasigrožėtų, bet ir gomurys pajaustų Žemaitijos skonį. Pradžiai žemaitiškas rinkinukas - kastinys su silke ir karštomis bulvėmis, cibulynė, naminė gira. Antram patiekalui bus pasiūlytas patiekalas iš kavinės meniu.

Pasistiprinus vyksite į privatų žirgyną, kur turėsite įdomią edukaciją - pažintį su žirgais ir jų gyvenimo aplinka. Čia susipažinsite su žirgyne laikomų žirgų veislėmis, žirginio sporto šakomis, jojimo inventoriumi - patys galėsite pakilnoti balnus, pačiupinėti kitas priemones. Apžiūrėsite kur ir kaip gyvena žirgai. Profesionali žirgų trenerė papasakos kaip saugiai elgtis einant prie šio nuostabaus gyvūno ir kokią didelę naudą jis suteikia žmonėms. Vėliau patys drąsiausi šeimos dalyviai, trenerės prižiūrimi, turės galimybę pajodinėti ant pusę tonos sveriančio žirgo ir pajausti kaip teisingai naudoti kūno balansą. Tai bus neįkainuojama patirtis ir puikios emocijos!