DAŽASVYDIS – AKTYVUS IR AZARTIŠKAS ŽAIDIMAS

APIE DAŽASVYDĮ

Vieta: Telšių rajonas, kaimo sodyba
Trukmė: apie 1-2 val.                        
Kaina: nuo 14 Eur asmeniui,
papildomų 100 vnt. šovinių – 8 Eur
Dalyvių skaičius: nuo 2 iki 10 asmenų vieno žaidimo metu
Suteikiamos priemonės
  • dažasvydžio įranga - speciali veido kaukė, pneumatinis šautuvas
  • 100 vnt. šovinių - trapūs želatinos kamuoliukai, užpildyti vandeniniais dažais
  • viršutinė kariška apranga
Sezoniškumas: visus metus bet kokiomis oro sąlygomis  
 

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • azartiškas komandinis žaidimas
  • grynas oras ir nekasdienės emocijos

SVARBU!

  • dažasvydį gali žaisti asmenys nuo 12 metų
  • nepilnamečiai asmenys turi turėti tėvų sutikimą
  • prieš žaidimą dalyvis privalo išklausyti saugaus elgesio instruktažą ir žaidimo metu jo laikytis 
  • apsirengti patogią, judesių nevaržančią aprangą bei avalynę aukštesniais aulais ir kurią negaila ištepti dažais (lengvai išsiplauna)

Teirautis dėl dažasvydžio užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu:

ŽAIDIMO APRAŠYMAS

Dažasvydis - tai komandinis žaidimas aktyvių pramogų mėgėjams. Azartiškas, reikalaujantis greitos reakcijos ir tinkamos strategijos priėmimo. Šio žaidimo metu išbandomas akies taiklumas, reakcija ir judrumas.

Dažasvydis tinkamas tiek jaunesniems, tiek vyresniems žaidėjams. Jis žaidžiamas lauke pasidalinus į dvi komandas, kiekvienai komandai kovojant su priešininkų komanda. Jį galima žaisti gimtadienių, susitikimų proga ar turiningam laisvalaikio praleidimui. Ypatingai tai geras žaidimas bendradarbių kolektyvams, draugų kompanijoms, siekiančioms pasivaržyti tarpusavyje. Dažasvydis greitai įtraukia kiekvieną, siekiantį ryžtingai kovoti ir tapti nugalėtoju, kelia komandos dvasią ir lavina gebėjimą nedelsiant priimti taktinius sprendimus. O pergalės džiaugsmas sustiprina gerą nuotaiką ir lieka ilgam prisiminimui!

Visi žaidėjai žaidimui gauna apsirengti viršutinę karišką aprangą, specialią šiam žaidimui naudojamą veido kaukę, dažasvydžio pneumatinį šautuvą bei 100 vnt. šovinių su vandeniniais dažais. Jei tiek šovinių bus per mažai - galima įsigyti norimą papildomą jų kiekį. Žaidimo pradžioje žaidimo dalyviai išklauso žaidimo taisykles bei saugaus elgesio instruktažą. Jaunesnių žaidėjų žaidimą prižiūri instruktorius. Žaidimo metu jame nedalyvaujantys žaidėjus lydintys asmenys gali pasivaikščioti po sodybos parką.

Po žaidimo žaidėjai gali išsimaudyti sodyboje esančiame švaraus vandens tvenkinyje arba, papildomai užsisakius, pasikaitinti karštoje pirtyje, lauke esančiame karšto vandens kubile.

Taip pat po žaidimo galima lauke, tam skirtoje vietoje, pasidaryti pikniką ir suvalgyti savo atsivežtų užkandžių, išsikepti šašlikų ar dešrelių. Jei nenorite turėti papildomų rūpesčių dėl maisto, galime pasirūpinti išalkusių žaidėjų maitinimu ir paruošti jiems žemaitiškų patiekalų pietus-degustaciją, ant laužo išvirti plovą, šiupinį ar paruošti kitus patiekalus.

Na, o labai pavargę žaidėjai gali likti sodyboje nakties poilsiui.

Tad rezervuokite laiką ir pasinerkite į nuotaikingą žaidimą kartu su savo draugų ar kolegų kompanija!

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Užsakant dažasvydį, galima įsigyti papildomų paslaugų, puikiai tinkančių su šia paslauga: