PROGINIS PASIŪLYMAS !!!

PAŽINTIS SU ŠIANDIENOS TELŠIAIS IR ŽEMAITIŠKA BEI KITŲ ŠALIŲ TRADICINE VIRTUVE

Rugpjūčio 12 dieną, ketvirtadienį, kviečiame atvykti į Telšius ir įdomiai praleisti dieną, o gal net kelias  Žemaitijos sostinėje. Šiai dienai Telšiuose parengėme Jums specialų pasiūlymą – atvykite su šeima, draugų kompanija ar kolektyvu ir turėkite nuostabų laiką Žemaitijoje!!!

Į šį pasiūlymą įtrauktas dalyvavimas šalia Telšių esančios Džiuginėnų dvaro sodybos teritorijoje įsikūrusiame Patirtinio mokymo centre Jaunimo dienos proga organizuojamame išskirtiniame renginyje – tradicinių virtuvių piknike „Open Kitchen“! Čia susipažinsite, paragausite ar prisidėsite prie žemaitiškų, turkiškų, sakartveliškų, uzbekiškų, albaniškų, portugališkų ir kitų šalių patiekalų gaminimo, pažaisite šių šalių tradicinių žaidimų, išgirsite jų muzikos ir gerai praleisite laiką. 

PASIŪLYMO APRAŠYMAS

Vasarišką rugpjūčio 12 dieną pradėsite ekskursija po Telšius su charizmatišku gidu. Jos metu susipažinsite su Žemaitijos ir Telšių miesto istorija, aplankysite svarbiausius miesto istorinius, kultūrinius, architektūrinius objektus. Vėliau pasivaikščiosite gražiai sutvarkyta Masčio ežero pakrante ir pasigrožėsite nuostabiais miesto ir ežero vaizdais. 

Apžiūrėjus miestą iš vidaus, neatsispirsite jį apžiūrėti ir nuo ežero pusės. Pramoginis pontoninis plaustas paplukdys Jus po patį Masčio ežerą, kurį supa Telšių miestas. Plaukiant grožėsitės ežero ir jame esančių salų grožiu, miesto panorama, kurią ne vienas pavadino "mažoji Šveicarija". 

Po plaukimo pakviesime Jus apsilankyti šakočių kepyklėlėje, kurioje kepami tautinio paveldo ženklą turintys storasieniai, dideliais ragais, neapsakomai skanūs šakočiai. Čia galėsite įsigyti lauktuvėms į namus šio šakočio, naminės giros, šviežių grybukų, sausainių, karamelizuotų riešutų ir kitų skanėstų.

Vėliau suksime link Džiuginėnų kaimo. Pakeliui aplankysite šios vietovės puošmeną – Džiugo piliakalnį, kuris, pasak legendos, yra žemaičių didvyrio, kovojusio su kryžiuočiais, kapas. 

Po to dalyvausite Džiuginėnų dvaro sodybos teritorijoje įsikūrusiame Patirtinio mokymo centre Jaunimo dienos proga organizuojamame išskirtiniame renginyje - tradicinių virtuvių piknike "Open Kitchen"! Čia susipažinsite, paragausite ar prisidėsite prie žemaitiškų, turkiškų, sakartveliškų, uzbekiškų, albaniškų, portugališkų ir kitų šalių patiekalų gaminimo, pažaisite šių šalių tradicinių žaidimų, išgirsite jų muzikos ir gerai praleisite laiką.

Na, o kaip gi neaplankyti pačio Džiuginėnų dvaro - Tado Blindos paminėto? Tad su nuotaikingu dvaro ponu pasisvečiuosite dvaro verandoje, ledaunėje, apžiūrėsite įvairių „pasoginių“ skrynių, pasivaikščiosite po pačio dvaro sodybos apylinkę, aplankysite ten augantį storiausią ąžuolą. Taip pat išgirsite įvairias istorijas apie šio dvaro buvusius gyventojus - dvarininkų Gorskių šeimą, rašytoją Žemaitę ir kt.

Na, jei dar turėsite noro ir jėgų, pakviesime neskubant pasivaikščioti netoli Džiuginėnų dvaro sodybos esančiu Germanto arba Ilgio ežero pažintiniu taku ir pasigrožėti čia esančia nuostabia gamta. 

Jei pavargsite ir nenorėsite niekur skubėti važiuoti, galėsite likti nakvynei Telšiuose. Rekomenduosime ir rezervuosime Jums nakvynės vietą pagal Jūsų pageidavimą. 

Tai bus nuostabi diena Telšiuose!  Atvažiuokite, pamatykite, patirkite...

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • Ekskursija su charizmatišku gidu po Telšių miestą
  • Plaukimas laivu po Masčio ežerą
  • Šakočių kepyklėlės lankymas
  • Tradicinių virtuvių piknikas "Open Kitchen"
  • Džiuginėnų dvaro sodybos lankymas
  • Germanto arba Ilgio ežero pažintinio tako lankymas
  • Apsilankymo organizavimo ir palydėjimo paslaugos 

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Užsakant pasiūlymo paslaugas, galima įsigyti papildomų paslaugų, puikiai tinkančių su šiuo pasiūlymu:

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė ekonomiškos klasės viešbutyje arba buvusiame bernardinų vienuolyne
  • Kitas paslaugas

APIE PASIŪLYMĄ

Vieta: Telšiai, Telšių rajonas
Trukmė: viena diena
Kaina: 4 asmenims - 130 Eur, 10 asmenų - 160 Eur (be apgyvendinimo)
Dalyvių skaičius: nuo 4 iki 14 asmenų. Jei kolektyvas didesnis - derinsime kitą pasiūlymo variantą           
Kalba: lietuvių, žemaičių, rusų, vokiečių  

Data: 2021 m. rugpjūčio 14 d.   

Teirautis dėl pasiūlymo užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu: