KŪRYBINĖ STIKLO DEKORAVIMO EDUKACIJA 

APIE EDUKACIJĄ

Vieta: Telšiai, Telšių rajonas
Trukmė: apie 1-1,5 val.                        
Kaina: nuo 18 Eur asmeniui + siuntimo paslauga
Dalyvių skaičius: nuo 2 iki 6 asmenų   
Kalba: lietuvių, anglų, rusų
Sezoniškumas: visus metus

EDUKACIJOJE JŪSŲ LAUKIA

  • Pažintis su stiklo dekoravimo "Fusing" technika
  • Priemonės, reikalingos veiklai
  • Profesionalaus stiklo meistro pagalba
  • Savo susikurtas originalus paveikslas ar dirbinys iš stiklo, priminsiantis išvyką į Telšius

Teirautis dėl edukacijos užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu:

ATSILIEPIMAI

Aristida Margerienė   

"Šį rugpjūtį su draugėmis turėjome išvyką į Telšius. Tarp kitų edukacijų, tokių kaip Džiugo sūrio ir ekskursijos po miestą, turėjome kiek neįprastą stiklo edukaciją pas profesionalų stiklo meistrą jo dirbtuvėse. Mes su dailininko pagalba pasigaminome dekoratyvines lėkštutes iš stiklo.

Norėjau padėkoti už šią neįprastą, bet širdžiai malonią kūrybinę pramogą su stiklu. Turėsime prisiminimui po puikų savos gamybos suvenyrą iš Telšių. Linkiu sėkmės Jūsų darbuose ir tolimesniuose projektuose."

2022-09-08

EDUKACIJOS APRAŠYMAS

Dirbiniai iš spalvoto stiklo visada atrodo žavingai. O jei tai padaryta tavo paties rankomis - tada jie ne tik žavūs, bet ir labai brangūs!

Profesionalaus stiklo meistro privačiose dirbtuvėse vykstančioje ypatingoje kūrybinėje stiklo dekoravimo edukacijoje susipažinsite su viena iš stiklo meno paslaptimi. Čia sužinosite apie stiklo dekoravimo "Fusing" techniką, kuri dar kitaip vadinama spalvoto stiklo sukepimu (degimu). Naudodami šią techniką galėsite kurti iš stiklo nebūdami stiklo meno srities profesionalu.

Edukacijos metu panaudodami stiklą, piešimo priemones, specialiuosius miltelius, įvairių kito stiklo ruošinių, stiklo meistro padedami ir pasitelkę savo fantaziją, piešite ant stiklo ir kursite vienetinį, originalų savo stiklo paveikslą arba formuosite stiklo dirbinį - stiklinę lėkštutę. Tai nuostabi patirtis! O kai tai darai pirmą kartą - apima tikra kūrybos euforija.

Tačiau baigus kūrybinį darbą savo kūrinį reikės palikti dirbtuvėse - galutinio rezultato dar teks palaukti keletą dienų. Sukurti gaminiai dedami į specialią sukepimo krosnį ir bus kepami keletą valandų labai aukštoje temperatūroje. Vėliau jie turės atvėsti. Kai gaminiai bus galutinai paruošti, atsiųsime Jums juos į nurodytą paštomatą.

Ši kūrybinė stiklo dekoravimo edukacija - nuostabus laikas atsipalaiduoti ir pabėgti nuo to skubančio pasaulio...

Edukacija skirta tiek jaunimui, tiek suaugusiems. 

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Užsakant edukaciją, galima įsigyti papildomų paslaugų, puikiai tinkančių su šia edukacija: