TELŠIŲ MENŲ INKUBATORIUS

Telšių menų inkubatorius - tai vieta, kurioje susipina menas ir verslas. Jis įsikūręs nuostabioje vietoje prie Masčio ežero pakrantės senojoje Amatų mokykloje, kurioje jau nuo 1931 metų vyko profesionalūs dailės, dizaino, medžio, akmens apdirbimo ir kitų amatų mokymai. Ilgus metus besitęsianti meno kūrybinė tradicija ryškiai matoma Telšių mieste - gatvėse, aikštėse, bažnyčiose ir kitose erdvėse. Miestas jau nebeįsivaizduojamas be čia išugdytų profesionalių menininkų ir studentų kūrybos darbų. Todėl ne veltui Telšiai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje žinomas kaip menų miestas.

Menų inkubatoriuje yra įrengtos patalpos - metalo dirbtuvės, spalvotųjų ir tauriųjų metalų liejykla, juvelyrikos centras, rūbų dizaino studija, baldų dizaino ir restauravimo dirbtuvės, biurai su įranga ir kitos patalpos, kur meno žmonės gali atsiduoti kūrybai bei vystyti savo verslus.

Čia taip pat vykdomi ir edukaciniai užsiėmimai - kūrybinės dirbtuvės, kuriose galima šiek tiek prisiliesti, susipažinti su tam tikros meno rūšies istorija, ypatumais, pamėginti pačiam savo rankomis pagaminti vieną ar kitą meno gaminį.

Menų inkubatoriuje nuomojama didelė konferencijų salė su tam pritaikytais baldais, kuriuos galima sustatyti pagal kliento pageidavimą, projektoriaus ekranu reprezentacijoms rodyti, interneto ryšiu, rašymo lenta ir kitomis priemonėmis. Papildomai siūloma garso ir vaizdo įranga. Ši konferencijų salė tinka bet kokiam renginiui: konferencijai, seminarui, mokymams, koncertui, pasirodymams ir pan. Taip pat čia nuomojama mažesnė salė seminarams, mokymams, susirinkimams, susitikimams ir panašiems renginiams su tam pritaikytais baldas ir kitomis reikalingomis priemonėmis. Renginių metu galima pasiūlyti maitinimo paslaugų organizavimą - kavos pertraukėles į salę pateikiant kavą ir užkandžius arba užsakant pietus kliento pasirinktoje kavinėje.

Taip pat Menų inkubatoriaus konferencijų salėje, vestibiulyje arba kitose jo erdvėse, pagal kliento užsakymą, gali būti rengiamos parodos, ekspozicijos, vykdomi pristatymai, eksponuojami paveikslai, knygos ir kiti meno ar panašūs dirbiniai pristatant juos visuomenei.

Paslaugos

Edukacijos


Kūrybinių projektų vystymas


Parodos


Ženkliukų gamyba

Didžiosios salės nuoma


Mažosios salės nuoma


Norite kūrybingai praleisti savo laisvalaikį? Ieškote tinkamos patalpos surengti parodą ar pristatymą, o gal suorganizuoti konferenciją, mokymus ar kitą renginį? Mes turime tinkamą sprendimą ir galime Jums padėti!