TELŠIŲ MENŲ INKUBATORIUS

Telšių menų inkubatorius - tai vieta, kurioje susipina menas ir verslas. Jis įsikūręs nuostabioje vietoje prie Masčio ežero pakrantės senojoje Amatų mokykloje, kurioje jau nuo 1931 metų vyko profesionalūs dailės, dizaino, medžio, akmens apdirbimo ir kitų amatų mokymai. Ilgus metus besitęsianti meno kūrybinė tradicija ryškiai matoma Telšių mieste - gatvėse, aikštėse, bažnyčiose ir kitose erdvėse. Miestas jau nebeįsivaizduojamas be čia išugdytų profesionalių menininkų ir studentų kūrybos darbų. Todėl ne veltui Telšiai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje žinomas kaip menų miestas.

Menų inkubatoriuje yra įrengtos patalpos - metalo dirbtuvės, spalvotųjų ir tauriųjų metalų liejykla, juvelyrikos centras, rūbų dizaino studija, baldų dizaino ir restauravimo dirbtuvės, biurai su įranga ir kitos patalpos, kur meno žmonės gali atsiduoti kūrybai bei vystyti savo verslus.

Čia taip pat vykdomi ir edukaciniai užsiėmimai - kūrybinės dirbtuvės, kuriose galima šiek tiek prisiliesti, susipažinti su tam tikros meno rūšies istorija, ypatumais, pamėginti pačiam savo rankomis pagaminti vieną ar kitą meno gaminį.

Menų inkubatoriuje nuomojama didelė konferencijų salė su tam pritaikytais baldais, kuriuos galima sustatyti pagal kliento pageidavimą, projektoriaus ekranu reprezentacijoms rodyti, interneto ryšiu, rašymo lenta ir kitomis priemonėmis. Papildomai siūloma garso ir vaizdo įranga. Ši konferencijų salė tinka bet kokiam renginiui: konferencijai, seminarui, mokymams, koncertui, pasirodymams ir pan. Taip pat čia nuomojama mažesnė salė seminarams, mokymams, susirinkimams, susitikimams ir panašiems renginiams su tam pritaikytais baldas ir kitomis reikalingomis priemonėmis. Renginių metu galima pasiūlyti maitinimo paslaugų organizavimą - kavos pertraukėles į salę pateikiant kavą ir užkandžius arba užsakant pietus kliento pasirinktoje kavinėje.

Taip pat Menų inkubatoriaus konferencijų salėje, vestibiulyje arba kitose jo erdvėse, pagal kliento užsakymą, gali būti rengiamos parodos, ekspozicijos, vykdomi pristatymai, eksponuojami paveikslai, knygos ir kiti meno ar panašūs dirbiniai pristatant juos visuomenei.

Paslaugos

Edukacija

Patirkite džiaugsmą dalyvaudami kūrybinės edukacijose mūsų dirbtuvėse! Niekada nevėlu išmokti naujų dalykų, išbandyti tai, ko dar niekada nebandei, sužinoti tai, ko dar nežinojai. Piešimas ant šilko, odinės apyrankės kūrimas, papuošalo dekoravimas ir daugelis kitų - tai edukacijos, kurios įtrauks Jus į meno ir kūrybos pasaulį! 

Kūrybinių projektų vystymas

Kūrybinių idėjų vystymas yra kasdienis mūsų gyvenimas. Džiaugiamės kiekvienu įgyvendintu projektu ir juo mielai dalinamės su Telšių miesto bendruomene, prisidėdami prie kultūros ir meno puoselėjimo mieste. Esame atviri bendriems projektams ir kviečiame kartu bendradarbiauti kūryboje.

Parodos

Norite pristatyti visuomenei savo kūrybos vaisius? Menų inkubatoriaus - puiki erdvė rengti parodas, ekspozicijas, vykdyti pristatymus, eksponuoti paveikslus, knygas ir kitus meno ar panašius dirbinius. 

Ženkliukų gamyba, pardavimas

Ieškote suvenyrinių ženkliukų su miestų herbais, tautine tematika, įmonių, sporto, mokymo įstaigų logotipais ar šiaip linksmo motyvo? O gal medalių, apdovanojimų? Platus pagamintų ženkliuką asortimentas, naujų projektavimas ir gamyba iš spalvotųjų metalų.

Didžiosios salės nuoma

Didelė, iki 100 sėdimų vietų talpinanti salė su garso ir vaizdo įranga tiks bet kuriam Jūsų verslo ar asmeniniam renginiui: konferencijai, seminarui, mokymams, susirinkimui, pristatymui ir panašiai.

Mažesniosios salės nuoma

Tai salė, kuri gali būti transformuojama į tris mažesnes atskiras erdves slankiojančių pertvarų pagalba. Tad čia gali būti organizuojami mokymai, kolegų, verslo atstovų, draugijų ir kitų organizacijų susirinkimai, susitikimai, prezentacijos ir panašūs renginiai tiek mažesnėms, tiek didesnėms dalyvių grupėms.

Norite kūrybingai praleisti savo laisvalaikį? Ieškote tinkamos patalpos surengti parodą ar pristatymą, o gal suorganizuoti konferenciją, mokymus ar kitą renginį? Mes turime tinkamą sprendimą ir galime Jums padėti!

Susipažinkime

Sveiki. Esu Palma, Telšių menų inkubatoriaus direktorė. Nuo pat pirmo žvilgsnio į Telšių miesto senamiestį supranti, kad patekai į menininkų miestą. Per pastaruosius keletą dešimtmečių čia susiformavo savita meninė kultūra - įvairiose viešosiose erdvėse sukurta daug meninių akcentų, skulptūrų, dirbinių iš metalo ir panašiai. Ir tam nemažai pasitarnavo Telšių menų inkubatorius - čia įrengtos menininkams palankios sąlygos kūrybai ir verslo vystymui. 

Tad visus norinčius nors šiek tiek prisilieti prie meno, susipažinti su atskiromis jo technikomis ir savomis rankomis pabandyti sukurti kažką įdomaus bei gražaus, kviečiu sudalyvauti profesionalių menininkų čia vykdomose kūrybinėse edukacijose. Tai bus unikalus laikas sau!

Nuotraukų galerija 

KONTAKTAI

Telšių menų inkubatorius, VšĮ
Muziejaus g. 29, Telšiai 
Mob. +370 698 89429
www.telmi.lt