PONTONINIS PLAUSTASKITOS VANDENS PRAMOGOS

Telšiai – ypatingo grožio miestas. Pasivaikščiojus akmenimis grįstomis gatvelėmis, susipažinus su žydiško atspalvio turinčia miesto architektūra bei suskaičiavus visus mieste pasislėpusius meškiukus, esate kviečiami susipažinti su Telšiais kitu kampu – nuo Masčio ežero pusės. Tai vertas dėmesio reginys, kuris nepaliks abejingo nei vieno. 

Nedidelis, bet labai jaukus ir patogus pontoninis plaustas Pontons pritaikytas plaukimui nedideliai žmonių grupei, todėl Jūs jausitės komfortiškai būdami savos kompanijos rate. Plauste yra baltos, patogios, odinės sėdynės, stalas. Esant vėsiam orui ar vėjui, plaustas apgaubiamas permatomu tentu, kuris apsaugo keleivius nuo vėjo ir lietaus, tačiau netrukdo grožėtis miestu. Todėl plaustu galima plaukioti ir prastesniu oru. Plaustą, šiltuoju metų laiku,  galima išsinuomoti tiek vienai valandai, tiek visai dienai. Ypatingai gražus Telšių miesto vaizdas atsiveria nuo Masčio ežero pusės vakaro sutemoje, kai sužimba miesto žiburiai ir tamsias gatves užlieja maloni jų šviesa. Tai romantiškas laikas neapsakomiems pojūčiams pontoniniame plauste Pontons.

Kliento pageidavimu gali būti pasirūpinta gidu, kuris plauktų su Jumis kartu. Supantis ant ežero bangų ir iš tolo žvelgiant į Telšius, esančius horizonte, jis atskleistų Jums visą miesto istoriją.

Pontoninis plaustas puikiai tinka įvairioms šventėms švęsti – gimtadieniui, bernvakariui, mergvakariui, nedidelėms vestuvėms; susitikimui su draugais ar kolegomis, romantiškam ar ramiam šeimyniniam pasiplaukiojimui, svečių iš kito Lietuvos miesto ar užsienio laisvalaikio praleidimui bei visomis kitomis progomis. Plaustas, kliento užsakymu, gali būti papuoštas kliento pageidaujama šventine atributika. Į plaustą galima pasiimti savo užkandžių ir kitokio maisto, gėrimų. Kliento patogumui ir jo pageidavimu, gali būti pasirūpinta maisto ir gėrimų užsakymu bei atvežimu į plaustą. Plaukimas pontoniniu plaustu Pontons iš ties žavinga pramoga, apie kurią Jūs ir Jūsų svečiai prisimins su nostalgija.

Čiuožimas motorinės valties tempiama vandenlente (wakeboarding) Masčio ežere – tai puikus vandens sporto ir pramogos derinys aktyvaus judėjimo mėgėjams. Čiuožti per motorinės valties sukeltas ežero bangas yra nepakartojamas potyris. Ši pramoga išskirtina tuo, kad tempiant motorinės valties neapsiribojama viena trajektorija, bet galima čiuožti aplink visą ežerą, atlikti šuolius per bangas, daryti įvairius posūkius ir pan. Šia pramoga gali mėgautis visi nepriklausomai nuo amžiaus ir plaukimo įgūdžių – neskęstanti liemenė privaloma saugos priemonė, o vanduo visada garantuoja minkštą nusileidimą. Retas, kuris nors kartą išbandęs vandens pramogą su vandenlente, išlieka jai neabejingas. Įspūdžiai ir teigiamas adrenalinas lieka ilgam.

Vandens parašiutas (parasailing) – tai dar viena nuostabi pramoga Masčio ežere. Jos metu ežeru skrodžiančios motorinės valties jėga pripildo oro vandens parašiuto kupolą ir jis kartu su tavimi pakyla virš ežero vandenų. Skrydis parašiutu leidžia pajausti oro ir vandens vienybę, vėjo šiurenimą, pabūti su savimi, pasimėgauti vaizdu iš viršaus. Skrydis pasibaigia lengvu nusileidimu į gaivų ežero vandenį. Garantuotai šį nuotykį norėsite pakartoti dar kartą!

Išsiilgusiems adrenalino, smagių akimirkų ir gerų emocijų labai tiks smagi pramoga – čiuožimas vandens padanga Masčio ežere. Motorinės valties tempiama vandens padanga, skriedama vandens paviršiumi ir šokinėdama per bangas, išmaudys ir atvėsins vėsaus vandens purslais. Tai pramoga, nereikalaujanti pasirengimo ar įgūdžių. Reikia tik patogiai įsitaisyti ir laikytis iš visų jėgų. Tai bus nepamirštama!

Paslaugos

Pramoginio pontoninio plausto Pontons nuoma

Masčio ežero prieplaukoje Jūsų laukiantis pramoginis 12 vietų pontoninis plaustas Pontons paplukdys Jus po Masčio ežerą, kurį supa Telšių miestas. Plaukiant galima grožėtis ežero ir jame esančių salų grožiu, miesto panorama, kurią ne vienas pavadino "mažoji Šveicarija". 

Čiuožimas vandenlente (wakeboarding)

 Čiuožimas vandenlente, kurią traukia motorinė valtis, – ypatingai smagi laisvalaikio vandens pramoga. Geri įspūdžiai šuoliuojant per bangas ilgai nepasimirš! 

Skrydis parašiutu virš ežero (parasailing) 

Skrydis vandens parašiutu virš Masčio ežero neapsakomų pojūčių paliekanti pramoga. Vanduo, oras, vėjas, nuostabus vaizdas ir tu - viskas susilieja į vieną nuostabų nuotykį...

Čiuožimas vandens padanga 

Adrenalinas ir geros emocijos neišvengiami skriejant vandens padanga Masčio ežere. Stipriai įsikibk ir pasinerk į nuotykius su ežero bangomis!

Susižavėjote pasiplaukiojimu pontoniniu plaustu po Masčio ežerą? O gal norite išbandyti plaukimą vandenlente, vandens padanga arba skrydį parašiutu virš ežero ? Mes pasiruošę Jums padėti!

Susipažinkime

Sveiki. Esu Dainius, pontoninio plausto Pontons kapitonas. Esu aktyvaus laisvalaikio mėgėjas, todėl ir Jums noriu pasiūlyti išmėginti, jei dar nesate to daręs, čiuožimą vandenlente, plaukimą vandens padanga ar skrydį vandens parašiutu tempiant motorinei valčiai. Tai iš ties įspūdingos pramogos, kurios nepalieka abejingų. Na, o nedrįstantiems šitaip pramogauti, tikrai patiks ramus pasiplaukiojimas pramoginiu pontoniniu plaustu Masčio ežere.

Mes neprisimename dienų, mes prisimename pojūčius!

Atsiliepimai

Džiaugiamės mūsų klientų nuoširdžiais atsiliepimais, kuriais norime su Jumis pasidalinti. Tai skatina mus dar labiau stengtis dėl Jūsų!

Indrė Butnorienė

„Nerealiai praleistas laikas, Ilgam išliekantys įspūdžiai, tik pačios geriausios rekomendacijos šiai pramogai ir šauniam kapitonui. Susitiksime dar ne kartą!“

Vita Teniukaitė

„Super pramoga, rekomenduojam 100% ir kapitonas fantastiškas, labai malonus.“

Laura Vilciniskienė

„Neapsakomai malonu pamatyti Telšius kitu kampu. Super pramoga.“

Nuotraukų galerija

KONTAKTAI

Dainius Černiauskas
Telšės g.16, Telšiai 
Mob. +370 637 19900