ĮPATINGA DIENA TELŠIUOSE DEGUSTUOJANT SŪRĮ "DŽIUGAS" IR VAKARE KLAUSANTIS GITAROS GYVO GARSO MUZIKOS

Nusibodo sėdėti namuose? Norisi turiningo pasibuvimo su šeima ar draugais? Turime Jums puikų pasiūlymą - kviečiame turiningai praleiskite dieną kartu su savo šeima, artimaisiais ar draugų kompanija Telšiuose!

APIE PASIŪLYMĄ

Vieta: Telšiai
Trukmė: 1 diena                       
Kaina: priklauso nuo dalyvių skaičiaus ir užsakomų paslaugų   
Dalyvių skaičius: iki 20 asmenų               
Kalba: lietuvių, žemaičių, rusų, vokiečių  

Pasiūlymas galioja iki: sausio 9 d.   

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • Kietojo sūrio „Džiugas“ degustacija 
  • Ekskursija - vakarinis pasivaikščiojimas po  Telšių Kalėdiniais vakaro žibintais su gidu  
  • Vakarienė kavinėje
  • Gitaros gyvo garso muzika

Teirautis dėl pasiūlymo užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu:

PASIŪLYMO APRAŠYMAS

Telšiai - kaip neatsiejami nuo meškinų, taip ir nuo kietojo sūrio "Džiugas". Tad dieną Telšiuose pradėsite šio sūrio degustacija sūrio namuose. Čia ragausite 12-os, 18-os, 24-ių, 36-ių ir 48-ių mėnesių brandintus sūrius ir atskleisite subtilų kiekvieno jų skonį, o taip pat "Džiugo" raudoną ir baltą vyną. Ragaujant kiekvieną iš šių sūrių galėsite išbandyti įvairius sūrių skonių derinius su įvairiais pagardais: medumi, riešutais, vynuogėmis, kriaušėmis, džemu. Čia pat galėsite įsigyti įvairių brandinto sūrio rinkinių, džemų, vyno ir kitų skanėstų lauktuvėms į namus. 

Po degustacijos pasivaikščiosite po didžiosioms metų šventėms pasipuošusius Telšius. Už nugaros palikę Telšių pasididžiavimą - amfiteatrą bei Masčio ežerą, pakilę didžiaisiais Katedros laiptais aukštyn, ant Insulos kalvos aplankysite Telšių Šv. Antano Paduviečio katedrą. Čia išgirsite šių nuostabaus grožio maldos namų istoriją, susipažinsite su jos išskirtine architektūra, apžiūrėsite vieno labiausiai garbinamų šventųjų Žemaitijoje - stebuklingą Šv. Antano Paduviečio, kurio vardu pavadinta katedra, paveikslą.

Išėję iš katedros, pasigrožėsite katedros aikšte - tai erdvė, kurioje trykšta Kalėdinė dvasia. Aikštėje pasidžiaugsite tviskančia kalėdine egle bei trisdešimties kalėdinių kėnių parku, kuriuos papuošė Telšiuose veikiančių įvairių įmonių, bendruomenių ir kitų organizacijų dalyviai savomis rankomis sukurtais kalėdiniais papuošimais. Čia susipažinsite su buvusio Bernardinų vienuolyno, o šiuo metu Telšių Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijos istoriniu-architektūriniu ansambliu, pamatysite Vyskupų rūmus, pasigrožėsite Kalėdoms papuošta šventine Kalėdų senelio ambasados vitrina, o taip pat pasiklausysite nuostabios kariliono muzikos.

Nusileidę nuo kalvos kitais laiptais pateksite į kitą aikštę, kurioje Jūsų lauks pagrindinė miesto kalėdinė eglė. Ji visada įžiebiama per miesto gimtadienį. Ir šiemet ji yra ypatinga. Taip pat šioje aikštėje sužinosite meškos - pagrindinio Žemaitijos simbolio, reikšmę. Čia galėsite įsiamžinti prie Žemaitijos simbolika puoštos foto sienelės.

Tęsdami savo kelionę miesto senamiesčiu, apžiūrėsite Telšius puošiančius mažosios architektūros meno kūrinius, išgirsite įdomias miesto istorijas.

Pasiekus sekančią Vilniaus kalvą eisite taku, papuoštu šimtų lempučių arka ir šviečiančiais angelais, kol pasieksite kavos viršūnėje stovinčią Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią ir prie jos įrengtą prakartėlę. Čia pasigrožėsite šventiškai papuoštais Telšiais bei nuostabiu vaizdu į Masčio ežerą. O taip pat sužinosite šios bažnyčios istoriją, išgirsite apie Šv. Kalėdų, Naujųjų Metų šventimo tradicijas Telšiuose.

Po ekskursijos būsite pakviesti į jaukią kavinę, kurioje Jūsų lauks šventinė vakarienė su vyno taure. Gražioje aplinkoje turėsite privatų muzikinį vakarą. Tik Jums gitara gyvai gros savo kūrybos dainas bardas Romualdas Miškinis - apie gyvenimą, žmonių santykius, nusivylimus, skausmą ir viltį. 

Negalima išvažiuoti iš Telšių nepasivaikščiojus nuostabaus Masčio ežero pakrante. Tad po vakarienės senamiesčio akmenimis grįstomis gatvelėmis palydėsime jus pasivaikščiojimui žibintais apšviesta pakrante. Romantiškas vaizdas pakerės visus - vakarinėje tamsoje pasijusite taip, lyg ežeras būtų pavirtęs į jūrą! Išgirsite pasakojimą kaip miestas po daugelio metų atrado draugystę su ežeru ir kaip jis savo buvimu džiugina miesto gyventojus ir svečius.

Tai bus nuostabi Jūsų šventinė diena Telšiuose! Nedelsk, rezervuok dabar! 

Šis Kalėdinis pasiūlymas – nuostabi šventinė dovana Jūsų šeimai, draugams ar kolegoms. Atvykite į Telšius pasivaikščioti po vakariniais miesto žibintais ir turėkite ypatingą laiką drauge!