TELŠIŲ TURIZMO KLASTERIO PASLAUGOS

Paruošėme Jums įdomių pažintinių, poilsinių, pramoginių, verslo, sportinių ir kitų paslaugų paketų Telšiuose ir Žemaitijoje, į kuriuos įtraukėme įvairias įdomias veiklas: ekskursijas, vandens pramogas, edukacijas, degustacijas, maitinimą, švenčių organizavimą, apgyvendinimą, poilsį ir kitas paslaugas.

Gal būt Jūs skubate ir negalite daugiau laiko skirti pasibuvimui Telšiuose? O gal Jus domina tik konkreti paslauga? Puiku! Čia rasite daug pavienių paslaugų pasiūlymų ką veikti Telšiuose ir jo apylinkėse. Visa tai suorganizuosime dėl Jūsų!

Telšių turizmo klasterio teikiamos paslaugos nuolat papildomos, tad užsiprenumeruokite bei sekite mūsų naujienas, ir apie tai sužinokite pirmieji!

Jei išsirinkote kurį tai paslaugų paketą, bet norėtumėte jame padaryti kokių pakeitimų ar papildymų – mes atviri Jūsų pageidavimams. Atsižvelgiant į paslaugų teikėjų užimtumą, pateiksime geriausią Jūsų pageidavimus atitinkantį pasiūlymą.

Jei tarp pateiktų paslaugų ar paslaugų paketų nerasite Jus dominančio pasiūlymo – susisiekime, ir mes sudarysime Jums individualų paslaugų paketą pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus! 

Svarbu: būtina išankstinė rezervacija!