ŠATRIJOS LEGENDA 

Luokė – miestelis minimas jau nuo XIV a. Tuo metu šis miestelis buvo vienas didžiausių ir svarbiausių Žemaitijos vietovių. Luokė tvirtai susieta su Šatrijos kalnu. Tai viena iš gražiausių Žemaitijos kalvų, apipinta padavimais ir legendomis, sena kaip ir visa Žemaičių žemė. Šatrijos kalnas ne pats aukščiausias žemėje, yra ir aukštesnių, bet nuo jo galima apžvelgti tolimus Žemaitijos pakraščius. Todėl Luokiškiams Šatrija – aukščiausias kalnas.

Luokėje buvo pastatyta viena pirmųjų bažnyčių Žemaitijoje. Bet ją, anot legendos, žemėmis apipylė raganos, nes Šatrija – mėgstamiausia visų Žemaitijos raganų susirinkimo vieta. O prie Luokės esančiame Bivainės miške tebeošia legendinio Tado Blindos pušis.

Štai tokioje aplinkoje, pačiame miestelio centre, įsikūręs jaukus šeimyninis restoranas Šatrijos legenda. Jo įkūrimo mintis buvo perduota iš kartos į kartą – svajonę, kurios neįgyvendino tėvai, įgyvendino jų dukra. Pagaliau Luokės bei aplinkinių miestų ir miestelių gyventojai, svečiai ir turistai, iš anksto suderintu laiku, važiuodami ar grįždami nuo Šatrijos kalno, gali mėgautis restorano Šatrijos legenda aukštos klasės šefo pagamintais gardžiais patiekalais, kurie žavi ne tik skonio įmantrumu, bet ir nepriekaištinga išvaizda. Meniu keičiasi kelis kartus per metus vis išbandant naujus produktų derinius.

Restoranas Šatrijos legenda – itin estetiška, puiki vieta švęsti vestuves, jubiliejus, krikštynas, kitas šventes, organizuoti įvairius susitikimus, renginius. Pagal iš anksto suderintą bei subalansuotą meniu, restorano virtuvės šefai pagamins šviežią, įvairaus skonio maistą. Čia verta apsilankyti ir ieškantiems kulinarinių patyrimų – restorane rengiamos jūrų gėrybių ir kitų skonių degustacinės vakarienės. Šatrijos legendoje didelis dėmesys skiriamas sezoniškumui, produktų ir ingredientų kokybei. Restorano svečiai aptarnaujami nepriekaištingai, atsižvelgiama į kiekvieną kliento pageidavimą.

Restorane Šatrijos legenda pagaminti vieno kąsnio užkandžiai ir sumuštinukai puikiai tiks bet kuriai Jūsų šventei ar renginiui. O garsas apie ypatingo skonio tortus ir desertus paplitęs jau toli už Žemaitijos ribų! Šiuos gaminius galima iš anksto užsisakyti bet kokiai progai ar šventei.

Taip pat restoranas Šatrijos legenda teikia maisto pristatymo paslaugą – užsakytą ir paruoštą karštą maistą, užkandžius, desertus pristato į Jūsų nurodytą renginio vietą.

Restorane Šatrijos legenda organizuojami įvairūs renginiai – muzikiniai, teatro vakarai, protmūšiai, parodos, Kalėdinės mugės ir kita. Tad čia esate visada laukiami!

Paslaugos

Restoranas

Restoranas Šatrijos legenda puikiai tinka įvairioms tiek asmeninėms šventėms švęsti, tiek jaukiems susitikimams, seminarams ir kitokiems renginiams organizuoti. Čia talpinama iki 30 asmenų. 

Salės nuoma

Restorano antrame aukšte yra keletas įvairių dydžių salių, kurios puikiai tiks Jūsų vestuvėms, gimtadieniui ar kitai didesnei šventei, konferencijai, gedulingiems pietums ar kitam renginiui. Atitinkamai pagal poreikį, didžiojoje salėje talpinama iki 80 asmenų.

Renginiai 

Restorane organizuojami įvairaus pobūdžio renginiai: degustacinės vakarienės, muzikiniai, teatro vakarai, protmūšiai, parodos, Kalėdinės mugės ir kitokie renginiai, į kuriuos maloniai kviečiami visi norintys gerai ir turiningai praleisti laiką. 

Maitinimas

Restorano šefai su kūrybišku polėkiu pagal Jūsų užsakymą Jūsų šventei ar kitam renginiui pagamins ypatingą, gerai suderintą maistą tik iš šviežių produktų, kuris bus ne tik skanus, bet ir estetiškai atrodantis. 

Tortai ir desertai

Bet kuriam skoniui, bet kuriai šventei tiks mūsų gaminami šventiniai tortai, pyragai, keksiukai, kruasanai, desertai, saldainiai ir kiti konditerijos gaminiai. 

Užkandžiai

Restorane gaminami vieno kąsnio sumuštiniai ir užkandėlės – puikus sprendimas furšetui, verslo renginiui, kavos pertraukėlei, draugų ar kolegų susitikimui, gimtadieniui, kitai šventei. 

Dairotės jaukios vietos savo šventei ar kitam renginiui? O gal ieškote kas pasirūpins Jūsų svečių maitinimu? Šventei reikia ypatingo grožio ir skonio torto ar kito deserto, užkandžių, sumuštinukų? Mes pasiruošę Jums padėti!

Susipažinkime

Sveiki. Esu Gabrielė, restorano Šatrijos legenda savininkė ir šefė. Mano aistra – maisto gaminimas. Dėl jos pasiryžau keisti ne tik profesiją, bet ir gyvenamąją vietą. Stažuotė „La Storia“ restorane Vilniuje ir žinių pagilinimas pas garsųjį virtuvės šefą Liutaurą Čepracką leido man „išskleisti sparnus“ ir atsiduoti kūrybai virtuvėje. Su savo komanda nebijome naujovių, nuolat eksperimentuojame, ieškome nestandartinių sprendimų. Todėl ir pačiam išrankiausiam klientui galime pateikti jo lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.  

Kurkime meną kartu – skanaus! 

Atsiliepimai

Džiaugiamės mūsų lankytojų nuoširdžiais atsiliepimais, kuriais norime su Jumis pasidalinti. Tai uždega mus dar labiau stengtis dėl Jūsų!

Neringa Baltrušaitytė

Nuostabus maistas, viskas taip skaniai! Jūs numeris 1! Esu buvusi keliose šventėse, kuriose ruošėte maistą ir jei trumpai - labai gardu, originalu, prabangu. Stalai atrodo elegantiškai, nukrauti skanėstais. Jūsų komanda visada su šypsena, paslaugi, o tai labai palengvina vakarėlio naštą šeimininkams. Aptarnavimas aukščiausio lygio! Rekomenduoju 100%!

Sandra Kardašienė

Likome maloniai nustebinti! Pasirinkome šią "virtuvę" visiškai atsitiktinai. Vienas asmuo parekomendavo, o mes ir pasitikėjome. Nė trupučio nenusivylėme. Maistas labai skanus, labai stilingai patiektas, išskirtinis, aptarnavimas greitas ir mandagus. Bendravimas ir bendradarbiavimas aukščiausio lygio. Esame labai patenkinti Gabrielės ir jos komandos narių darbu. Didelis ačiū!

Bard Darbutt

Wonderful food! The owners were so gracious to us.

Nuotraukų galerija

KONTAKTAI

Šatrijos legenda, MB
Žemaitės g. 1, 88236 Luokė, Telšių apskritis
Mob. (8-629) 70558