PASIVAIKŠČIOJIMAS PO TELŠIŲ KALĖDINIAIS VAKARO ŽIBINTAIS 

SU KŪRYBINE PROGRAMA FLORISTIKOS SLONE, NAKVYNE SODYBOJE IR MAUDYNĖMIS PIRTYJE

APIE PASIŪLYMĄ

Vieta: Telšiai, Telšių rajonas
Trukmė: 1 diena su nakvyne                    
Kaina: nuo 295 Eur 

Dalyvių skaičius: vienai 4 asmenų šeimai ar draugų kompanijai (esant kitam dalyvių skaičiui - susisiekime ir suderinsime pasiūlymo pakeitimus)         

Kalba: lietuvių, žemaičių, vokiečių, rusų  

Pasiūlymas galioja iki: 2021-01-06  

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • Ekskursija su gidu po Telšius 
  • Kūrybinis vakaras floristikos salone
  • Nakvynė kaimo sodyboje
  • Maitinimas: pietūs, vakarienė, pusryčiai
  • Karšta pirtis sodyboje

Teirautis dėl pasiūlymo užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu:

PASIŪLYMO PROGRAMA

Apie pietus atvykstate ir apsistojate netoli Telšių nepaprasto natūralaus gamtos grožio apsuptyje esančios kaimo sodybos svečių name. Jame apsigyvensite tik Jūs su savo šeima. Čia jau Jūsų lauks paruošti gardūs pietūs iš močiutės namų virtuvės.

Pasistiprinus ir šiltai apsirengus keliaujate iki Telšių. Susitinkame ant Vilniaus kalvos, nuo kurios pasigrožėsite šventiškai papuoštais Telšiais bei nuostabiu vaizdu į Masčio ežerą. Aplankysite ant šios kalvos stovinčią Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią ir prie jos įrengtą prakartėlę. Čia sužinosite šios bažnyčios istoriją, išgirsite apie Šv. Kalėdų, Naujųjų Metų šventimo tradicijas Telšiuose.

Nusileidus nuo kalvos taku, papuoštu šviečiančiais angelais ir šimtų lempučių arka, palydėsime Jus aplankyti senamiestį, kur apžiūrėsite Telšius puošiančius mažosios architektūros meno kūrinius, išgirsite įdomias miesto istorijas. Centrinėje Turgaus aikštėje Jūsų lauks pagrindinė miesto kalėdinė eglė. Ji visada įžiebiama per miesto gimtadienį - gruodžio 6 d. Ir šiemet ji yra ypatinga. Taip pat šioje aikštėje sužinosite meškos - pagrindinio Žemaitijos simbolio, reikšmę. Čia galėsite įsiamžinti prie Žemaitijos simbolika puoštos foto sienelės. 

Toliau senamiesčio akmenimis grįstomis gatvelėmis palydėsime jus pasivaikščiojimui žibintais apšviesta Masčio pakrante. Romantiškas vaizdas pakerės visus - vakarinėje tamsoje pasijusite taip, lyg ežeras būtų pavirtęs į jūrą! Išgirsite pasakojimą kaip miestas po daugelio metų atrado draugystę su ežeru. Esant galimybei užsuksite į Šakočių kepyklėlę, kur galėsite paragauti bei lauktuvėms įsigyti šviežiai kepto šakočio, naminės giros bei kitų gardžių tautinio paveldo produktų.

Pakilę didžiaisiais pakrantės laiptais aukštyn ir už nugaros palikę Telšių pasididžiavimą - amfiteatrą, ant Insulos kalvos aplankysite Telšių Šv. Antano Paduviečio katedrą. Čia išgirsite šių nuostabaus grožio maldos namų istoriją, susipažinsite su jos išskirtine architektūra, apžiūrėsite vieno labiausiai garbinamų šventųjų Žemaitijoje - stebuklingą Šv. Antano Paduviečio, kurio vardu pavadinta katedra, paveikslą.

Išėję iš katedros, pasigrožėsite katedros aikšte - tai erdvė, kurioje trykšta Kalėdinė dvasia. Aikštėje pasidžiaugsite dar viena tviskančia kalėdine egle bei trisdešimties kalėdinių kėnių parku, kuriuos papuošė Telšiuose veikiančių įvairių įmonių, bendruomenių ir kitų organizacijų dalyviai savomis rankomis sukurtais kalėdiniais papuošimais. Čia susipažinsite su buvusio Bernardinų vienuolyno, o šiuo metu Telšių Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijos istoriniu-architektūriniu ansambliu, pamatysite Vyskupų rūmus, pasigrožėsite Kalėdoms papuošta šventine Kalėdų senelio ambasados vitrina, o taip pat pasiklausysite nuostabios kariliono muzikos.

Pasivaikščiojimo po vakarinį Telšių miestą pabaigoje būsite palydėti į floristikos saloną, kuriame turėsite pasirinktą edukacinę programą. Iš Šv. Kalėdų šventei įspūdingai papuošto floristikos salono ilgai nesinori išeiti, nes čia sukurtas grožis užburia. Kartu su salono savininke ir floristikos meistre turėsite individualų kūrybos vakarą. Pasirinkę vieną iš trijų žemiau aprašytų kūrybinio vakaro temų, Jūs, kartu su savo artimaisiais, turėsite nuostabų laiką kurdami, improvizuodami, klausydami meistrės pasakojimų ir profesionalių patarimų. Vakaras ir visas floristikos meistrės dėmesys bus skirtas tik Jums. Tai, ką sukursite šio vakaro eigoje, parsivešite savo namų papuošimui.  

Taip pat čia galėsite įsigyti sau ar dovanų natūralias Telšių ir visos Žemaitijos simbolio bijūno bei miško dvasios kvapo žvakes, kalėdines rankų darbo dekoracijas, išskirtinio dizaino stiklo žaisliukus kalėdinei eglutei ar namų interjero papuošimui, kitų dekoravimo priemonių. Ir žinoma galėsite atminimui pasidaryti fotosesiją pačiame salone bei prie salono įrengtoje kalėdinėje erdvėje. 

Po kūrybinio vakaro galėsite dar pasivaikščioti po Telšių miesto senamiestį. O jei jau būsite išalkę, važiuosite į sodybą, kur Jūsų lauks gardi žemaitiška vakarienė. Vėliau vakarą partęsite šeimos rate svečių name įrengtoje jaukioje pirtelėje bei pasėdėsite priepirčio salėje besimėgaudami šilumą ir jaukumą skleidžiančia židinio ugnimi bei žiūrėdami pasirinktą kino filmą. 

Ryte sutartu laiku jums bus paruošti sotūs pusryčiai. Vėliau galėsite pasivaikščioti sodybai priklausančiame 14 ha rekreaciniame parke su 2 km ilgio pasivaikščiojimo takais arba aplankyt netoli sodybos esančią Luokės Visų Šventųjų bažnyčią, Šatrijos piliakalnį, pasivaikščioti po Biržuvėnų dvaro apylinkes. Tai galite padaryti savarankiškai arba galime Jus palydėti ir papasakoti pačias tikriausias istorijas apie šias istorines Žemaitijos vietas.

Tai bus nuostabus Jūsų šeimos šventinis laikas Telšiuose!      

Kūrybinio vakaro temos floristikos salone 

Advento vainiko dekoravimas

Advento vainikas su žvakėmis yra neatsiejama namų puošmena Advento laikotarpiui laukiant Šv. Kalėdų. Tad savo rankomis dekoruotas vainikas suteiks dar daugiau džiaugsmo Jūsų namams ir šviesią Kalėdų laukimo nuotaiką. Iš floristikos meistrės pasiūlytų įvairių priemonių Jūs susikursite savo originalų advento vainiką. Kūrybinio vakaro metu meistrė su Jumis pasidalins vainiko gaminimo istorija, šių metų vainikų puošybos mados tendencijomis, suteiks profesionalių patarimų vainiko gamyboje ir puošime. 

Kalėdinio durų vainiko dekoravimas

Kalėdinis durų vainikas pasitinka visus ateinančius į Jūsų namus. Vainiku papuoštos durys ne tik gražiai atrodo, bet lyg kviečia užeiti ir kiekvienam sako "Labas". Pasitelkę savo fantaziją savomis rankomis iš floristikos meistrės pasiūlytų įvairių priemonių Jūs susikursite savo originalų kalėdinį durų vainiką. Kūrybinio vakaro metu meistrė su Jumis pasidalins vainiko gaminimo istorija, šių metų vainikų puošybos mados tendencijomis, suteiks profesionalių patarimų vainiko gamyboje ir puošime. 

Kalėdinis namų projektas

Kokia šiemet vyrauja kalėdinė namų puošybos tendencija? Kokios spalvų gamos madingos šiemet? Kaip papuošti Kalėdų eglutę? Kokiomis priemonėmis dekoruoti Kūčių ir Šv. Kalėdų šventinį stalą? Atsakymus į visus šiuos klausimus ir dar daugiau Jūs gausite projektinėje šio vakaro veikloje. Atsivežkite savo namų nuotraukas ir kartu su floristikos meistre sukursite individualų, tik Jūsų namams pritaikytą Kalėdinį namų projektą. Jūs gausite profesionalius patarimus kaip dekoruoti Jūsų namus šventei: kokias gamtines bei kitas medžiagas ir spalvas taikyti dekoravime, kokius augalus naudoti kalėdinei namų puošybai, kaip papuošti Kalėdų eglutę? 

Šis kalėdinis pasiūlymas – nuostabi šventinė dovana Jūsų šeimai ar Jūsų draugams. Atvykite su savo šeima į Telšius pasivaikščioti po vakariniais miesto žibintais ir turėkite ypatingą laiką drauge!