TELŠIŲ MIESTO PAVEIKSLAS

Aprašymas

Diena Telšiuose prasidės ekskursija po miestą su gidu. Jūs susipažinsite su Žemaitijos ir Telšių miesto istorija, aplankysite svarbiausius miesto istorinius, kultūrinius, architektūrinius objektus: Vilniaus kalvą, ant kurios stovi Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia ir nuo kurios atsiveria puikūs Telšių miesto ir Masčio ežero vaizdai, Turgaus aikštę, buvusios žymiosios aukštosios rabinų mokyklos - Telšių ješivos pastatą, kur susipažinsite su šios mokyklos išskirtine istorija, Didžiąją žemaičių sieną, Insulos kalvą, ant kurios stovi Šv. Antano Paduviečio katedra ir Telšių Vincento Borisevičiaus kunigų seminarija, paminklą Durbės mūšiui, miesto amfiteatrą.

Nuo amfiteatro, pasivaikščiodami gražiai sutvarkyta Masčio ežero pakrante, pasieksite didžiąją prieplauką. Joje Jūsų lauks pramoginis pontoninis plaustas. Jis paplukdys Jus po Masčio ežerą, kurį supa Telšių miestas. Plaukiant grožėsitės ežero ir jame esančių salų grožiu, miesto panorama, kurią ne vienas pavadino "mažoji Šveicarija".

Išlipsite kitoje ežero pusėje, kur pasivaikščiodami pasieksite Žemaitijos kaimo muziejų po atviru dangumi. Čia Jūsų lauks įdomi ekskursija su gidu po muziejų ir pažintis su žemaitiško gyvenimo raida, būdu ir sąlygomis XIIIV-XX a. 

Po ekskursijos muziejaus teritorijoje (lauke arba patalpoje priklausomai nuo oro sąlygų) Jūsų lauks paruošta žemaitiško paveldo vakarienė-degustacija. Jos metu valgysite ir degustuosite žemaitišką kastinį su virtomis karštomis bulvėmis, cibulynę, spirgynę iš kanapių ir užsigersite namine gira.

Linksmi ir sotūs pasivaikščiodami grįšite į pakrantę, kur Jūsų lauks plaustas. Jis parplukdys Jus atgal į miesto didžiąją prieplauką. 

Kaip gi namo iš Žemaitijos grįžti be lauktuvių? Jūs būtinai aplankysite šakočių kepyklėlę, kurioje galėsite išgerti puodelį kavos ir paragauti natūralaus, storasienio, su dideliais ragais, tautinio paveldo ženklu sertifikuoto šakočio. O taip pat čia bus galima įsigyti lauktuvių namiškiams: šakočio, naminės giros, žemaitiško kastinio ir kitų tautinio paveldo produktų.

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • Ekskursija po Telšius su charizmatišku gidu
  • Plaukimas pontoniniu laivu Masčio ežere
  • Muziejaus lankymas su gidu
  • Žemaitiškų patiekalų degustacija
  • Šakočių kepyklėlės lankymas
  • Grupės palydėjimas

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Užsakant šį paslaugų paketą, galima užsakyti papildomų paslaugų, puikiai tinkančių prie šio pasiūlymo:

  • Maisto (vieno kąsnio sumuštinukų ir pan.) bei gėrimų į plaustą patiekimą
  • Pirties paslaugas su pirties programomis ar be jų
  • Nakvynę viešbutyje ar kaimo sodyboje
  • Kitas paslaugas

Apie paslaugų paketą

Vieta: Telšiai

Trukmė: apie 6,5 val. 
Kaina: nuo 410 Eur 15 asmenų grupei
Dalyvių skaičius: iki 15 asmen
Kalba: lietuvių, žemaičių, rusų, vokiečių
Sezoniškumas: šiltuoju metų laiku nuo gegužės 1 d. iki spalio mėn. pabaigos pagal oro sąlygas!

Teirautis dėl paslaugų paketo užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu: