Kalėdinė mugė restorane „Šatrijos legenda“

12/08/2019

Jau kone tradicija tampa Kalėdinės mugės diena jaukiame šeimos restorane „Šatrijos legenda“, Luokėje. Kalėdos – tai toks laikas, kai norisi džiaugtis, kurti grožį ir tuo džiaugsmu bei grožiu dalintis su kitais. Todėl gražią gruodžio 8 dieną sugužėjo į Šatrijos legendą daug šiltą meną kuriančių žmonių ir dar daugiau norinčių šį meną įsigyti. Ir ko tik čia nebuvo! Sapnų gaudyklės, puošiančios namų interjerą, kalėdinės puokštės, rankų darbo papuošalai, atvirutės, muilai, lesyklėlės, moliniai indai ir dar daug daug kitų gražių dirbinių. O kaip gi šventės be skanumynų? Čia neapsieita be kvepiančio brandinto kalėdinio pyrago, rankų darbo saldainių, pievų gėlių medaus, obuolių sūrio, naminės arbatos... Nusipirkus visa, ko širdis geidė, visi buvo maloniai kviečiami jaukiai pasėdėti restoranėlyje ir ramiai paragauti paruoštų pietų. Paprasta ir žavu! Ir labai skanu!

Paklausta, kam viso to mugės organizavimo rūpesčio jai reikia, Šatrijos legenda savininkė ir virtuvės šefė Gabrielė pasidalino, kad šį klausimą ji taip pat išgirsta ir iš kitų žmonių. Ji dar prisimena pačius geriausius įspūdžius, kai dalyvavo kaip dalyvė kitoje mugėje Vilniuje. Ir visiškai nesvarbu, kad ten buvo šalta, lijo per stogą, kad mugė vyko beveik apleistose patalpos, bet ta Kalėdų dvasia, ta šventiška atmosfera buvo pats geriausias įspūdis likęs iki šiol. Todėl jai kilo mintis - kodėl ne čia, kur šilta ir gera, kur susirenka tik norintys čia būti, kur galima ne tik pirkti, bet pasigrožėti, pasikalbėti, pamatyti, pabendrauti, pasidalinti ta šventine nuotaika, savo kūryba. Nesvarbu, kad Luokė mažas miestelis, bet labai norint galima su nedideliu biudžetu ir su bendraminčių būriu padaryti daug. Tad, kad ir kiek jėgų atima pasiruošimas, visa tai atperka patenkinti žmonių veidai ir ta atmosfera, kuri tvyro mugėje!

Taip, ir mes išėjome nešini pilnas rankas pirkinių, skaniai pavalgę ir su gera nuotaika. Ir su pažadu čia vėl sugrįžti kitais metais!