Jūros gėrybių vakarienė restorane „Šatrijos legenda“ Šv. Valentino dienos proga

02/15/2020

Šv. Valentino diena, kitaip dar vadinama meilės diena, puikiai pažįstama kiekvienam romantikui. Pasaulyje įsimylėjėlių diena švenčiama jau keletą šimtmečių, o Lietuvoje ši šventė pradėta švęsti tik po nepriklausomybės atgavimo. Šv. Valentino diena – tai nuostabi proga pradžiuginti savo mylimą žmogų, palepinti jį gražiomis akimirkomis, skirti jam ypatingą dėmesį.

Degustacinė Šv. Valentino dienos vakarienė Telšių turizmo klasterio nario restorane „Šatrijos legenda“ – tai išskirtinė galimybė pasimėgauti šviežių jūros gėrybių patiekalais Telšių rajone. Tai lyg kelionė, kai mėgaujantis maistu, su savo širdies žmogumi ar draugų kompanija, gali bent dalele prisiliesti prie ošiančios jūros vandens ar pajusti gaivų romantišką vėją, smėlio smiltelę slystančią pirštais... 

Vasario 14 dieną, mėgstantys ypatingo skonio jūros maistą ir norintys jaukiai praleisti šios romantiškos dienos vakarą, susirinko jaukiame „Šatrijos legenda“ restorane, kur jų laukė iš anksto kruopščiai sudarytas meniu. Jo galutinė sudėtis nebuvo atskleista iki pat vakaro pradžios, tad vakarienės dalyvių laukė intriguojanti staigmena.

Apetito sužadinimui vakarienės pradžioje svečiams buvo patiekta restorano šefės Gabrielės su meile paruošta česnakiniame svieste kepta jūros šukutė su petražolių aliejumi. Užkandžiui buvo patiektos salotos su balzamiko acte marinuotu aštuonkoju. O pagrindiniam patiekalui svečiai turėjo galimybę pasirinkti iš dviejų variantų: midijų baltojo vyno-grietinėlės ir kepintų salierų padaže arba kepto marmurinio ešerio filė su morkų-salierų piurė bei salotinių svogūnų-kaparėlių padažu ir kepintomis daržovėmis. 

Sakoma, kad meilė saldi. Tad natūralu, kad Valentino diena taip pat asocijuojasi ir su saldumynais bei šokoladu. Taigi ir šios gurmaniškos vakarienės dalyviai buvo pamaloninti švelnaus itališko tartufo ledų desertu. Nuostabu! Visi liko sužavėti ne tik paruošto maisto skoniu, bet ir akiai maloniu jo pateikimu. Restorane tvyrojusią gerą nuotaiką vakarienės dalyviai parsinešė ir į savo namus.

Įvairios tematikos degustacinės vakarienės restorane „Šatrijos legenda“ vyksta tik keletą kartų per metus, todėl kviečiame nepraleisti progos pasimėgauti išskirtiniais patiekalais ir patirtimis.  Svečių skaičius ribotas – tik tiek, kiek patogiai galime susodinti mūsų restorano salėje. Todėl staliukai degustacinėms vakarienėms rezervuojami iš anksto.

Kita degustacinė vakarienė planuojama Moters dienos proga kovo 8 dieną. Jai taip pat bus sudarytas ypatingas meniu. Tad sekite mūsų naujienas ir tikrai nepraleisite galimybės pasmaguriauti!

Gabrielė Mekionienė