Rezervuok vietas Kovo 8-osios degustacinei vakarienei restorane „Šatrijos legenda“

02/27/2020

Per paskutinę restorane „Šatrijos legenda" rengtą jūrų gėrybių degustacinę vakarienę sulaukėme nemažai klausimų ar kažką organizuosime Kovo 8-osios proga? Kadangi diena įpuolė netinkama šviežioms jūros gėrybėms, ilgai mąstėme ką čia savo svečiams pasiūlyti?

Tad turime džiugią naujieną, kad tikrai esate kviečiami atvykti kovo 8 dieną į restoraną „Šatrijos legenda" pasimėgauti tai progai sukurtu šventiniu meniu. Vakarienę pradėsime nuo Šefės komplimento, kuris dar tegu lieka paslaptyje. Dėl užkandžio vis dar svarstome ar neatbaidytume Jūsų pasiūlę Jums paragauti varlių šlaunelių? Jeigu sulauksime daugumos palaikymo, tai garantuotai jas pateiksime. Jei dauguma rezervuodami vietas išreikš norą jų neragauti – galvosime apie kitą patiekalo variantą, kuris nebus mažiau įdomus nei pirmasis.

Pagrindiniam patiekalui pasirinktinai Jums pasiūlysime raudonajame vyne troškintus jaučio žandus su apkeptomis daržovėmis arba keptą antienos krūtinėlę su apelsinų padažu. O desertui net nereikėjo sukti galvos, nes mūsų mieli restorano svečiai patys pasiūlė jį mums –tad mėgausimės nuostabiaisiais profiteroliais!

Skanaus ir susitikime kovo 8 d. 17 val. restorane „Šatrijos legenda“!

Tiesa, jeigu 17 val. vakarienės staliukai bus pilnai rezervuoti, o norinčių bus gerokai daugiau nei telpa restorane, pasiūlysime antrą laiką pietų metu 13 val., kad visi norintys turėtų gražią progą pasveikinti savo moteris ir paskanauti ypatingojo mūsų meniu.

Būtina išankstinė rezervacija facebook žinute arba telefonu 8-629-70558.