Telšių turizmo klasterio šventinė vakaronė sodyboje „Kaimo rojus“ pasitinkant 2023-uosius

01/06/2023

Įsisukus į darbų verpetą net nepastebi, kaip greitai praskrieja metai. Vėl ateina laikas puošti kalėdinę eglę, pasirūpinti mielomis dovanomis savo artimiesiems, kepti imbierinius sausainius ir šventinį kalakutą. Šalia to turizmo sektoriuje dirbantys net ir šventiniu laikotarpiu nepaliauja rūpintis savo svečiais - kad visi klientų pageidavimai būtų išpildyti ir namo jie grįžtu kupini tik gerų emocijų. Tad susitikti su kolegomis ir kartu pabūti šventinėje nuotaikoje jie gali tik didžiųjų metų švenčių - Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų rūpesčiams atslūgus.

Trijų Karalių išvakarėse asociacijos "Telšių turizmo klasteris" nariai ir partneriai susirinko jau į tradicine tapusią šventinę vakaronę pasveikinti vieni kitus su šventėmis ir pabūti drauge. Šiais metais susitikimas vyko klasterio nario sodyboje "Kaimo rojus". Čia visų laukė šventinė vakarienė jaukioje aplinkoje. Gražiai papuoštas stalas, skaniai paruoštas maistas, šeimininkų Dianos ir Eriko Volskių rūpestis bei malonus aptarnavimas, gyvos muzikos skambesys, smagūs žaidimai, vakaronės dalyvių puiki nuotaika sukūrė tikrą šventę!

Šventinės vakaronės metu Telšių turizmo klasterio valdybos pirmininkė Gabrielė Mekionienė pasveikino visus klasterio narius ir partnerius su Naujaisiais Metais ir palinkėjo sėkmingų ateinančių 2023-čiųjų metų.

Telšių turizmo klasterio vadovas Romualdas Kačerauskas padėkojo visiems susirinkusiems į vakaronę, sodybos "Kaimo rojus" šeimininkams už malonų priėmimą. Apžvelgdamas praėjusius 2022-trus metus jis įvertino juos kaip sėkmingus, kuomet klasteris padarė ryškų proveržį savo veikloje ir pritrauktiems klientams suteikė daug įvairių pavienių bei kompleksinių turizmo bei su juo susijusių paslaugų. Augančios teikiamų paslaugų apimtys, anot vadovo, parodė, kad "klasteris yra reikalingas į Žemaitiją atvykstantiems turistams, o mes esame reikalingi vienas kitam bei Telšiams". 

Taip pat Romualdas pažymėjo, kad kalbant apie klasterio bendruomenę pradedame suprasti, jog tai ne tik klasterio nariai bei partneriai, bet ir ištikimi klasterio paslaugų pirkėjai, kurie vėl sugrįžta viešnagei į Telšių kraštą su kita kompanija - bendradarbiais, draugais ar giminėmis ir naudojasi vis naujomis klasterio teikiamomis paslaugomis.

Na, o kaip šventė be Kalėdų Senelio ir dovanų? Juk nesvarbu, kokio amžiaus bebūtum, visada miela gauti kad ir nedidelę dovanėlę. O jei ji yra nuo pačio Kalėdų Senelio - tada dvigubai smagiau!

Vakaronėje klasterio vadovas Romualdas pasidžiaugė augančiomis Telšių turizmo klasterio partnerių gretomis.  Susirinkusiems jis pristatė naujus klasterio partnerius. Tai visiems, ne tik telšiškiams, gerai pažįstamas profesionalus stiklo meistras Vygantas Paulauskas, su kuriuo klasteris jau anksčiau vykdė bendrus projektus. 

Taip pat keramikė Jūratė Brasaitė, kurios vedami keramikos užsiėmimai tikrai sudomins tiek suaugusius, tiek vaikus. Šių naujų partnerių prisijungimas sustiprins Telšių turizmo klasterį ir leis jo klientams - į Telšius atvykstantiems lankytojams ir turistams, pasiūlyti dar daugiau profesionalių ir įdomių paslaugų.

Atsisveikindami šventinės vakaronės dalyviai vieni kitiems linkėjo sėkmingų ir darbingų Naujųjų 2023-jų Metų. Išvykdami iš sodybos "Kaimo rojus" jie pažadėjo čia sugrįžti dar ne kartą. Na, o pailsėję po šventinio darbų sūkurio, Telšių turizmo klasterio nariai ir partneriai lauks į Telšius atvykstančių svečių ir su nuoširdžiu atsidavimu vėl kibs į darbus teikdami savo paslaugas. Tad iki greito susimatymo Telšiuose!