ŽEMAITIJOS VERSLO CENTRAS

Žemaitijos verslo centras įsteigtas kaip iniciatyva, siekiant padėti Telšių rajono smulkiajam ir vidutiniam verslui kurtis, stiprėti ir augti. Verslo centro pagalba verslui pasireiškia daugeliu formų, tačiau svarbiausia iš jų – čia verslui suteikiama patogi, saugi darbo ir bendradarbiavimo erdvė, kurioje formuojasi savitarpio pagalbos ryšiai tarp įmonių, dalijamasi patirtimi, mokomasi viena iš kitos. Čia kuriama palanki aplinka verslui augti – būdamos Verslo centre įmonės gali tapti viena kitos partnerėmis, klientėmis, tiekėjomis ir pan.

Verslo centre visiems norintiems palankiomis kainomis ir sąlygomis nuomojama didelė (175,94 m²) konferencijų salė su tam pritaikytais baldais, kuriuos galima sustatyti pagal kliento pageidavimą, projektoriaus ekranu reprezentacijoms rodyti, interneto ryšiu, rašymo lenta ir kitomis priemonėmis. Papildomai siūloma garso ir vaizdo įranga. Ši konferencijų salė tinka bet kokiam renginiui: konferencijai, seminarui, mokymams, susirinkimui, pristatymui, edukacijai ir pan.

Nedidelio dalyvių skaičiaus renginiui Verslo centre nuomojama posėdžių salė, kurioje yra tam pritaikyti baldai, interneto ryšys, rašymo lenta, oro kondicionierius. Čia netrukdomai ir komfortabiliai gali būti organizuojami seminarai, mokymai, susirinkimai, susitikimai, pasitarimai ir panašūs renginiai.

Kliento užsakymu, Verslo centras, pagal kliento nustatytą tematiką ir formatą, organizuoja konferencijas, seminarus, mokymus, pristatymus ir kitus renginius užsakant lektorius, teikiant registracijos paslaugą – svečių pasitikimą, medžiagos paruošimo, rašiklių ir užrašinių, stalo vandens aprūpinimo bei kitas paslaugas.

Taip pat Verslo centro konferencijų salėje, vestibiulyje arba kitose jo erdvėse, pagal kliento užsakymą, gali būti rengiamos parodos, ekspozicijos, vykdomi pristatymai, eksponuojami paveikslai, knygos ir kiti meno ar panašūs dirbiniai.

Taip pat renginių metu Verslo centras gali pasiūlyti maitinimo paslaugų organizavimą – kavos pertraukėles į salę pateikiant kavą ir užkandžius, arba užsakant pietus tame pačiame pastate esančioje ar kitoje kliento pasirinktoje kavinėje.

Paslaugos

Konferencijų salės nuoma

Didelė, iki 120 asmenų talpinanti salė, tiks bet kuriam Jūsų verslo ar asmeniniam renginiui: konferencijai, seminarui, mokymams, susirinkimui, pristatymui, edukacijai ir pan.

Posėdžių salės nuoma

Posėdžių salė, talpinanti iki 20 sėdimų vietų, puikiai tiks mokymams, seminarams, kolegų, verslo atstovų, draugijų ir kitų organizacijų susirinkimams, susitikimams, prezentacijoms ir panašiems renginiams.  

Renginių organizavimas

Neturintiems laiko patiems, teikiame seminarų, mokymų, konferencijų organizavimo paslaugas, užsakant lektorius, teikiant recepcijos ir kitas paslaugas pagal Jūsų nustatytą tematiką ir formatą.

Parodos

Verslo centras erdvėse gali būti rengiamos parodos, ekspozicijos, vykdomi pristatymai, eksponuojami paveikslai, knygos ir kiti meno ar panašūs dirbiniai.

Kava ir užkandžiai

Verslo centre vykstančių renginių metu galime pasiūlyti maitinimo paslaugų organizavimą – kavos pertraukėles į salę pateikiant kavą ir užkandžius arba užsakant pietus tame pačiame pastate esančioje ar kitoje kliento pasirinktoje kavinėje.

Ieškote tinkamos patalpos seminaruikonferencijai, susirinkimui, parodai ar kitam renginiui? Mes turime Jums tinkamą sprendimą!  O gal ieškote, kas gali suorganizuoti Jums šiuos renginius? Mes galime Jums padėti!

Susipažinkime

Sveiki. Esu Jūratė, Telšių apskrities verslo inkubatoriaus administratorė. Kviečiu pasinaudoti šiuolaikiškai įrengtomis Verslo centro erdvėmis, skirtomis konferencijoms, seminarams, susitikimams ir kitiems renginiams organizuoti. Čia gali vykti įvairūs Jūsų įmonės oficialūs ir kitokie renginiai: susitikimai su verslo partneriais, darbuotojų mokymai, metinių rezultatų aptarimai su akcininkais ir pan. Vėliau, neoficialiai renginio daliai, renginys gali persikelti į bet kurią kitą poilsio erdvę atsipalaidavimui, pabuvimui su kolegomis ar partneriais. 

Siekdami, kad Jūsų renginys būtų sėkmingas, pagal Jūsų pageidavimus paruošime patalpas, pasirūpinsime kavos pertraukėlėmis ar pietumis, su šypsena pasitiksime Jūsų svečius, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išspręsti kilusias problemas. 

Atsiliepimai

Džiaugiamės mūsų paslaugų naudotojų nuoširdžiais atsiliepimais, kuriais norime su Jumis pasidalinti. Tai uždega mus dar labiau stengtis dėl Jūsų!

Dovilė

„Ieškantiems patalpų nuomai 100% rekomenduoju Telšių verslo centrą! Didelis AČIŪ direktorei už šiltą priėmimą ir su kaupu išpildytus lūkesčius!“

Nerijus Rupšys

„Kai reikės vėl Telšiuose salės mokymams, tikrai rinksiuosi Jūsų patalpų nuoma. Gera lokacija, stovėjimo aikštelė, salė, kurią naudojome, buvo tvarkinga ir su visa reikiama įranga. Rekomenduoju.“ 

Ieva lacob

„Erdvi salė, puiki lokacija, yra automobilių stovėjimo aikštelė. Personalas puikus, labai paslaugus. Salė patogi ir šventėms, ir seminarams.“

Nuotraukų galerija

KONTAKTAI

Telšių verslo centras, VšĮ
Sedos g. 34a, LT-87101 Telšiai 
Mob. +370 640 50507
www.tavi.lt