VIEŠBUTIS TELŠIAI

Lankotės Telšiuose darbo tikslais ir norite pailsėti po intensyvios dienos? O galbūt keliaudami po Lietuvą su šeima ar draugų kompanija nusprendėte kelioms dienoms stabtelti Žemaitijos sostinėje? Kad ir koks Jūsų viešnagės tikslas, kviečiame Jus apsistoti 1994 metais įkurtame ir 2015 metais renovuotame ekonominės klasės viešbutyje Telšiai.

Viešbutis Telšiai įsikūręs pačiame miesto centre. Nuo čia Jūs visas miesto lankytinas vietas pasieksite lengvai pasivaikščiodami pėsčiomis. Netoliese yra geležinkelio, autobusų stotys – tai itin patogu iš kitų Lietuvos miestų atvykstantiems svečiams. Čia Jūs galėsite pailsėti nuo vairavimo.

Viešbutyje įrengti šviesūs ir jaukūs kambariai, skirti pailsėti po intensyvios dienos. Dalyje kambarių įrengti atskiri vonios kambariai, yra televizoriai, šaldytuvai. Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas. Taip pat šalia viešbučio yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Viešbučio svečiai pusryčiauti gali viešbučio pastate esančioje kavinėje. Atskiru susitarimu pusryčiai gali būti patiekti viešbutyje. Na, o jei svečias nori gamintis maistą pats – tam yra sudarytos sąlygos bendroje, visą būtiną įrangą turinčioje virtuvėje.

Viešbučio Telšiai registratūra veikia visą parą – personalas pasirengęs Jums nuolat padėti. Visada galite kreiptis kontaktuose nurodytais numeriais. 

Paslaugos

Apgyvendinimas

Teikiame apgyvendinimo paslaugas dviviečiuose, triviečiuose, keturviečiuose viešbučio kambariuose.

Pusryčiai

Jūsų pageidavimu paruošime Jums pusryčius viešbutyje arba užsakysime juos viešbutyje esančioje kavinėje.

Ieškote kur Telšiuose apsistoti už nedidelę kainą, bet būtų pakankamai patogu? Mes galime Jums tai pasiūlyti! 

Susipažinkime

Sveiki. Esu Rimvida, viešbučio direktorė. Atvykus aplankyti Telšius, kaip žinia, vienos dienos istorijos ir architektūros pilname mieste tikrai nepakas. Todėl maloniai kviečiu apsistoti viešbutyje „Telšiai“, kuris yra pačiame miesto centre. Jis paprastas, bet jame rasite visko, ko reikia. Mūsų personalas pasirūpins, kad Jums viešbutyje būtų patogu. 

Linkiu Jums malonios viešnagės viešbutyje „Telšiai“!

Atsiliepimai

Džiaugiamės mūsų lankytojų nuoširdžiais atsiliepimais, kuriais norime su Jumis pasidalinti! Tai skatina mus dar labiau stengtis dėl Jūsų!

Domantas

„Darbuotojai buvo paslaugūs ir malonūs. Kambariai švarūs. Pačiam miesto centre.“

Dalia

„Malonus personalo bendravimas, komfortiškas kambarys už nedidelę kainą.“

Kristīne

„Not expensive hotel, clean room and towels are enough. There were fridge, water kettle and some dishes. Free parking lot.“

Nuotraukų galerija

Rezervacija internetu

Rezervuokite kambarį čia. Mes patvirtinsime Jūsų rezervaciją el. paštu.

KONTAKTAI

Telšių viešbutis, UAB
Kęstučio g. 21, LT-87120, Telšiai
Telef. Nr. (8-652) 34783