VIRGINIJOS KLĖTELĖ


Paslaugos

Vaišės

Pačios audėjos pagamintos vaišės Jūsų lauks po ilgo lino kelio. Šviežiai iškeptas ragaišis, iš sodybos karvutės pieno pagamintas varškės sūris, sodybos bitučių iš laukų surinktas medus bei vietinių obuolių sultys puikiai tiks pasistiprinimui. 

Lauktuvės ir dovanos

Čia galėsite įsigyti sau arba parvežti namo lauktuvių, ar dovanų draugams audėjos austų ir dailiai supakuotų lininių rankšluosčių, audinių, austinių takelių grindims, kitų gaminių iš lino.Norite sužinoti kaip iš mažos sėklelės išgaunamas margaspalvis raštuotas audeklas? Ne tik pamatyti senuosius lino apdirbimo įrankius, bet ir patys juos išbandyti? Apžiūrėti senovinę žemaičių buitį ir įsigyti nuostabių lino audinių? Rezervuokite datą ir turėsite turiningą pažintį su linu bei senąja žemaitiška kultūra!

Susipažinkime

Atsiliepimai

Džiaugiamės savo klientų nuoširdžiais atsiliepimais, kuriais norime su Jumis pasidalinti. Tai uždega mus dar labiau stengtis dėl Jūsų!

Sigita ir Raimondas

„Ačiū už namų kvapą, šilumą, staltiesių raštus, duoną skanią. Džiugu pamatyti lietuvišką, autentišką mūsų senolių palikimo puoselėjimą.“

V. A. Andrijauskai

„Ačiū Jums labai už nuoširdumą, įdomų pasakojimą! Daug daug stiprybės ir noro puoselėjant mūsų protėvių praeitį. Tegul išlieka visa tai mūsų vaikams ir anūkams. Ačiū Jums už tai, kad saugojat, mokinat mūsų ateitį.“

Lina Golding 

"From the textile town of Preston in England, where mary cotton mills characterised the town and my childhood - admiration for the work I see here."

Der Besuch aus Dinklage (Germany)

„Wir sind mit unserem Partnerschule hier gewesen und sind in die Vergangenheit gereist. Es war eine spannende und beeindruckende Reise gewesen und bedanken uns fur die schone Zeit von ganzem Herzen!“ 

M. Bikuličienė

"Šiame lino pasaulyje pajutome tikrąjį lietuvišką svetingumą ir nuoširdumą. Nuostabu, kad Lietuva turi tokias vertybes. Šeimininkės dovanos iš lino pasieks tolimąją Australiją."

Nuotraukų galerija

KONTAKTAI

Virginija Dirvonskienė
Dargvainių k. 3, Viešvienų sen., Telšių r.
Mob. (8-671) 99630