ŽEMAITIJOS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS

2002 metais viename iš gražiausių Telšių senamiesčio pastatų – naujai atkurtame turgaus centre buvusios miesto svarstyklinės „Jutkos“ pastate – įsteigtas VšĮ „Žemaitijos turizmo informacijos centras“. Šioje svarstyklinėje, kol ji stovėjo iki XX a. vidurio, turgaus prekeiviai privalėdavo paženklinti svarsčius, kuriuos naudodavo prekybai turguje.

Šiandien šiame Turizmo centre lankosi daug miesto svečių, turistų, kur jiems nemokamai teikiama informacija apie Telšių miestą, jo apylinkes, lankytinus objektus, įdomiais vietas, mieste ir rajone teikiamas turizmo paslaugas. Taip pat Turizmo centre lankytojai gali nemokamai gauti arba įsigyti Telšių miesto žemėlapį bei kitus informacinius leidinius. O kad miestą aplankiusieji nepamirštų čia patirtų įspūdžių arba pradžiugintų savo artimuosius, Turizmo centre galima įsigyti įvairių suvenyrų su žemaitiška atributika.

Turizmo centras yra visada pasiruošęs pagelbėti keliaujantiems ir tarpininkauti įsigyjant lėktuvų, keltų, autobusų bilietus, užsakant apgyvendinimo, maitinimo, pramogų ir laisvalaikio paslaugas. O taip pat suorganizuoti ekskursiją po Telšius žemaičių, anglų, vokiečių ir rusų kalbomis.

Ir žinoma, Telšių rajono pasididžiavimas – beveik 300 metų skaičiuojanti Biržuvėnų dvaro sodyba! Tai XVIII-XIX a. stambios medinės dvaro sodybos pavyzdys, atspindintis natūralią tokių sodybų raidą feodalizmo laikotarpyje. Sodybos dvaro ponų namas atstatytas 2011 m. Jį puošia senovinio stiliaus baldai, išlikę autentiški židiniai su XVIII a. kokliais, kaminas, grindų plytelės. Sodybos teritorijoje atstatyti ir kiti buvę pastatai – oficina, arklidė ir vežiminė. Biržuvėnų dvaro sodyba – vieta, kur vyksta įvairios tematikos renginiai, parodos, edukacinės programos, šventės. Čia, grafų gyvenimą menančioje aplinkoje, jaunavedžiai gali sumainyti aukso žiedus.

Paslaugos

Informacijos teikimas

Telšių miesto svečiams ir gyventojams nemokamai teikiame informaciją apie Telšių mieste bei rajone esančius lankytinus objektus ir vietoves, teikiamas turizmo paslaugas. 

Informaciniai leidiniai

Platiname informacinius leidinius apie Telšius, Telšių kraštą, Žemaitiją, lankytinus objektus, teikiamas turizmo paslaugas.

Suvenyrai

Prekiaujame įvairiais suvenyrais, tautodailininkų dirbiniais su žemaitiška atributika, knygomis, kitais leidiniais, vėliavomis.

Gido paslaugos

Organizuojame ekskursijas su gidu po Telšių miestą.

Tarpininkavimas

Tarpininkaujame įsigyjant lėktuvų, keltų, autobusų bilietus, užsakant apgyvendinimo, maitinimo, pramogų ir laisvalaikio paslaugas.

Biržuvėnų dvaras

Organizuojame ekskursijas, parodas, edukacijas vaikams ir suaugusiems, įvairius renginius, o taip pat tuoktuves Biržuvėnų dvaro sodyboje.  

Norite atvykti į Žemaitiją ir susipažinti su Telšiais bei miesto apylinkėmis? Įdomiai čia praleisti laiką ir patirti gerų įspūdžių? Susisiekime ir mes padėsime Jums įgyvendinti Jūsų lūkesčius! 

Atsiliepimai

Džiaugiamės mūsų lankytojų nuoširdžiais atsiliepimais, kuriais norime su Jumis pasidalinti. Tai uždega mus dar labiau stengtis dėl Jūsų!

Sartininkų kultūros namai

"Tauragiškiai sako didelį AČIŪ gidui Vaclovui, Žemaitijos kaimo muziejaus video Aidai bei Biržuvėnų dvaro šeimininkei už nuostabiai praleistą laiką. Šaunus kolektyvas."

Eirida Mileikienė

"Likome sužavėti gide Aiste, ji nereali. Vaikams paliko didžiulį įspūdį, jie klausėsi ausis ištempę, buvo labai įdomu ir linksma. Iki kitų susitikimų. Didelis didelis AČIŪ ir SĖKMĖS. Linkėjimai iš Ginkūnų!"

Nuotraukų galerija

KONTAKTAI

Žemaitijos turizmo informacijos centras, VšĮ
Turgaus a. 21, Telšiai
Telef. Nr. +370 618 63448,  8 444 53010                                                                              www.visit.telsiai.lt