SKRYDIS PARAŠIUTU VIRŠ MASČIO EŽERO

APRAŠYMAS

Vandens parašiutas (parasailing) - tai dar viena nuostabi pramoga Masčio ežere. Kviečiame išbandyti skrydį parašiutu virš vandens ir patirti malonių akimirkų! Pramogos metu ežeru skrodžiančios motorinės valties jėga pripildo parašiuto kupolą oru ir jis, kartu su tavimi, pakyla virš ežero vandenų. Skrydis parašiutu leidžia pajausti oro ir vandens vienybę, vėjo šiurenimą, pabūti su savimi, pasimėgauti vaizdu iš viršaus. Skrydis pasibaigia lengvu nusileidimu į gaivų ežero vandenį. Garantuotai šį nuotykį norėsite pakartoti dar kartą!

Šia pramoga gali mėgautis visi nuo 16 m. amžiaus nepriklausomai nuo plaukimo įgūdžių - neskęstanti liemenė privaloma saugos priemonė, o vanduo visada garantuoja minkštą nusileidimą. 

Retas, kuris nors kartą išbandęs vandens pramogą su vandens parašiutu, išlieka jai neabejingas. Įspūdžiai ir teigiamas adrenalinas lieka ilgam!

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • Skrydis parašiutu virš Masčio ežero (asmenų nuo 16 iki 18 m. tėvai turi dalyvauti ir stebėti čiuožimą; dalyvio svoris negali viršyti 100 kg)
  • Instruktažas
  • Saugos priemonė - neskęstanti liemenė

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Užsakant skrydį parašiutu virš ežero, galima įsigyti papildomų paslaugų, puikiai tinkančių su šia paslauga:

APIE PASLAUGĄ

Vieta: Masčio ežeras, Telšiai
Trukmė: apie 1 val.                        
Kaina: 140 Eur 
Dalyvių skaičius: 1 asmuo nuo 16 m.      
Kalba: lietuvių, anglų, rusų  

Sezoniškumas: gegužės-spalio mėn. esant palankioms oro sąlygoms  

Teirautis dėl paslaugos užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu: