TELŠIUOSE GAMINAMO NAMINIO VYNO DEGUSTACIJA

APIE DEGUSTACIJĄ

Vieta: Telšiai, Telšių rajonas

Trukmė: apie 1 val.
               su gyvo garso muzika - apie 2 val.  Dalyvių skaičius: nuo 6 asmenų
Kaina: priklauso nuo dalyvių skaičiaus  ir degustuojamų vyno rūšių kiekio
Kalba: lietuvių, rusų 
Sezoniškumas: visus metus   

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • Naminio vyno „Bajoriškas“ degustacija
  • Gyvo garso gitaros muzika

Teirautis dėl degustacijos užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu:

DEGUSTACIJOS APRAŠYMAS

Ar esi kada ragavęs naminio rabarbarų ar svarainių vyno? O gal aronijų? Aviečių? Nesi? Tada kviečiame tave ir tavo artimuosius, draugus ar bendradarbius pasidaryti sau mažą šventę ir sudalyvauti privačioje Telšiuose gaminamo naminio vyno "Bajoriškas" degustacijoje! Atvykus į Telšius galėsite ne tik pasigrožėti miesto vaizdais, bet ir paragauti šio vyno su Žemaitijos regiono poskoniu. 

Jūsų pasirinkimu degustuosite trijų arba keturių rūšių iš pačios vyndarės ir jos artimųjų ūkiuose išaugintų uogų ir vaisių. Šio vyno gamybai jie skinami rankomis bei kruopščiai atrenkami, kad nesugadintų būsimo vyno ir garantuotų aukštą produkto kokybę. Vyno gamyboje nenaudojami jokie pramoninėje gamyboje įprastai naudojami priedai, tokie kaip skonio stiprikliai, sulfitai ar maistiniai dažai. "Bajoriškas" vynas - tai natūralus, rankų darbo produktas.

Degustacijos metu bendrausite su pačia vyndare, Lietuvos vyndarių asociacijos nare, kuri vyndarystės patirties semiasi ne tik iš senųjų vyndarystės papročių, bet ir iš kitų Lietuvos vyndarių. Čia išgirsite pasakojimą kaip gaminamas jos vynas, įvertinsite šio vyno skonį ir po truputį pažinsite lietuviškos vyndarystės tradicijas. Ir tikime, kad atrasite, jog iš uogų ir vaisių pagamintas vynas gali būti toks pat skanus, o gal net ir skanesnis nei pagamintas iš vynuogių.

O dar skaniau ragauti vyną yra klausantis gyvo garso muzikos. Tavo pageidavimu degustacijos metu jums gros ir dainuos profesionalus muzikantas, gitaros virtuozas. Jis atliks įvairių populiarių lietuvių ir užsienio atlikėjų dainas. 

Vynas ir gyva muzika - tai ypatingas, gerai nuteikiantis dienos akcentas, malonus tiek kūnui, tiek sielai. Tad kviečiame tave ir tavo artimuosius, draugus ar bendradarbius į naujus potyrius Telšiuose! 

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Užsakant degustaciją, galima įsigyti papildomų paslaugų, puikiai tinkančių su šia degustacija: